Co powiecie na...?

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Co powiecie na...?

Post autor: Wojciech Graca »

Co powiecie na to, aby np. W dziale wiersze zrobić poddział "Gacek"
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Przepraszam

Post autor: Gacek »

Przepraszam Cię Wojciechu, za zaśmiecanie swoimi rymowankami działu: Wiersze.
Ponieważ miałem już w planie zamieścić dzisiaj, kolejną rymowankę i poinformowałem o tym osobę, dla której jest ona przeznaczona, więc pragnę Cię uspokoić, że nie ma potrzeby tworzyć poddziału wiersze.
Jest to ostatni mój wierszyk zamieszczony w dziale - Wiersze w tym miesiącu :-D :-P
Innych też przepraszam, że byli narażeni na czytanie codziennie moich wypocin :-D :-D :-D :-P
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Gacku, zamieszczaj sobie ile wlezie. Nie mam prawa w żaden sposób tego Tobie zabronić. Jeżeli to Cię uszczęśliwia, to trwaj w tym :P Natomiast dawaj proszę znać kiedy coś poprawić itd na priv bo nie ogarniam wszystkiego co ma podpis "Gacek" w dziale wiersze ;)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek nie rob jaj bo ja czytam kazdy
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak, sorry, ale albo Wojtek jest przeciążony, jako admin w dziale wierszy przeze mnie, albo jest złośliwy w stosunku do mnie. Tak czy siak, ulżę mu i tyle :-D :-D :-D :-P
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Szanowny Gacku, jest dla mnie rzeczą nie podlegającą dyskusji to, że cała ta akcja to był z mojej strony przejaw złośliwości. Byłem zły, że najpierw minipoetorium a teraz dział wiersze ulega dominacji ilościowej przez rekordy opatrzone nickiem Gacek. I wiesz co? Jak się obudziłem i przeczytałem Twój wpis dotarło do mnie, że to co uczyniłem było podłe. A dotarło, ponieważ wzbudziłeś we mnie współczucie i co więcej pragnę Twojego szczęścia, więc rób co chcesz bylebyś był szczęśliwy. Ja sobie w sobie zdegradowałem pewne subtelne czuwacze dla Ciebie Gacku, więc mnie to już "nie przeszkadza" to się dzieje w dziale wiersze
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Jestem za!!!
I ♥️ gacek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Wojciech Graca pisze:A dotarło, ponieważ wzbudziłeś we mnie współczucie i co więcej pragnę Twojego szczęścia,
A ja nie potrzebuję współczucia Wojciecha i lata mi i powiewa jego pragnienie mojego szczęścia...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Gacek pisze:
Wojciech Graca pisze:A dotarło, ponieważ wzbudziłeś we mnie współczucie i co więcej pragnę Twojego szczęścia,
A ja nie potrzebuję współczucia Wojciecha i lata mi i powiewa jego pragnienie mojego szczęścia...
Masz rację, przecież i tak umrzesz i ani moje współczucie ani pragnienia tego nie zmienią.

[ Dodano: 2020-10-24, 16:41 ]
PS. Dziękuję za wdrożenie postulatu w sposób zmodyfikowany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości