szkoda, ze gacek taki obrazliwy

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

szkoda, ze gacek taki obrazliwy

Post autor: fobiak »

i pierdoli wszystko
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiaczku :) Jeżeli mnie ktoś kopie bez powodu (Wojtek Graca, który zmęczył się moimi tekstami i miał biedaczek pełne ręce roboty), albo posądza mnie o kombinacje, że dlatego nie głosuję, gdyż zwiększam swoje szanse na zwycięstwo w konkursie na erekcjato (nanie), to niech oni się udzielają, zamieszczają, wygrywają, a ja sobie postoję z boczku.
Pieniędzy (z emerytury) mi wystarcza i nie muszę kalkulować, gdyż nigdy tego nie robiłem. Ot traktowalem swoje teksty, jako fajną zabawę i tyle.
I jeszcze raz ponawiam propozycję odnośnie Konkursu (comiesięcznego) na erekcjato.
1. Sam jednoosobowo oceniasz. (Po pierwsze, jesteś obiektywny w ocenie. Po drugie: Jesteś sponsorem nagród, więc masz prawo decydować o najlepszych Twoim zdaniem erekcjato.
2. Przynajmniej 12 erekcjato będziesz miał na portalu w roku (Tyle zobowiązuję się napisać).
3. Nie będą to niedzielni (roczni) autorzy, którzy załapują się raz do roku, a potem żółtą stronkę mają głęboko w... poważaniu :)
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

Gacek, santo subito!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek moge sie zgodzic na inny konkurs tzn. nowy (moze byc z odlamami), pod inna nazwa, ze starego nie zrezygnuje. moge byc sponsorem i jurorem jesli stawiasz takie warunki ale organizacja, regulaminem (po akceptacji ) musisz sie zajac ty.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak, ja nie stawiam żadnych warunkow !
Dla mnie sprawa jest prosta - ażeby ta żółta strona tętniła życiem, to według mnie powinieneś zmienić nieco reguły i iść z postępem, a nie tkwić w w starożytnych czasach. Weź ogłoś konkurs na dany miesiąc (od stycznia do grudnia), gdzie w treści, lub w tytule, musi występować dany miesiąc (styczeń, luty, marzec...).
Nagrody zmniejsz do 1/10 (lub według Twojego uznania) z tego co sponsorujesz, a zapewniam Cię, że portal odżyje i nabierze nowych rumieńców.
Zależy mi na tym portalu, ponieważ tutaj stawiałem pierwsze kroki jeśli chodzi o erekcjato i tutaj odnosiłem nawet pewne sukcesy, jako autor nagrodzonych erekcjato.
Po raz kolejny powtarzam - to nie jest stawianie żadnych warunków, tylko moja propozycja.
P.S.
Nie potrzeba żadnej organicacji, ani też wielkiego regulaminu.
Ot zwyczajnie np: w połowie grudnia ogłaszasz konkurs na erekcjato na miesiąc styczeń (słowo - styczeń ma być w tytule, w treści, lub w awersacji).
Od 1.I.2019r do 31.I.2019r. należy zamieszczać erekcjato na konkurs.
W ciągu 3-ch dni ogłosisz zwyciężcę (jednego!), podsumujesz i skomentujesz nadesłane utwory.
Nagrody (niekoniecznie pieniężne) mogą być różne, śmieszne, przydatne, lub nie...
Ty decydujesz, kto zwyciężył i Ty ustalasz rodzaj nagrody (niespodzianki).
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Pozdrawiam - Gacek
:-D :-D :-D :-P
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

ja będę grał na harmonijce.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek, do konkursu jest potrzebna organizacja i osoba odpowiedzialna. ok. zgadzam sie na miesieczny konkurs i wylonienie zwyciezcy. miesiac lipiec odpada, przerwa urlopowa, na glowny konkurs. mam caly kosz wypranych proszkiem ariel misiow ale nie wydaje mi sie aby one zalatwily sprawe nagrody pienieznej.
okolo 1/10 moglbym strawic.
z tego co proponujesz chcesz aby sie zajal caloscia
a to odpada bo jestem zajety czym innym a z drugiej strony z opierdalania sie nie zrezygnuje
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak pisze:gacek, do konkursu jest potrzebna organizacja i osoba odpowiedzialna. ok. zgadzam sie na miesieczny konkurs i wylonienie zwyciezcy. miesiac lipiec odpada, przerwa urlopowa, na glowny konkurs. mam caly kosz wypranych proszkiem ariel misiow ale nie wydaje mi sie aby one zalatwily sprawe nagrody pienieznej.
okolo 1/10 moglbym strawic.
z tego co proponujesz chcesz aby sie zajal caloscia
a to odpada bo jestem zajety czym innym a z drugiej strony z opierdalania sie nie zrezygnuje
fobiacku :) Jesteśmy prawie w domu :) Ponieważ 90% prawie załatwiłeś
1. ( zgoda na... "miesięcznice",
2. jednosobowe jury w Twojej osobie, 1/10 nagrody (około 100zł na PLN, czyli około 25 EURo)
Pozostaje 10%% do załatwienia, czyli:
Comiesięczne ogłoszenie konkursu (wystarczy tylko zmienić miesiąc w komunikacie o konkursie).
Nawet nie trzeba będzie synchronizować zegarków, gdyż jest jednoosobowe jury.
Wystarczy, że autor zmiesci się na koniec miesiąca przed godziną 24:00!
Ogłaszaj konkurs na pasku u gory, a ja... zabieram się za pisanie erekcjato na miesiąc styczeń 2019!
Oczywiście zachęcam wszystkich do pisania erekcjato na comiesieczny konkurs erekcjato :)
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Nieśmiało proponuję konkurs na mena miesiąca i damę tygodniówkę.

P.S. Gacek, Ty jesteś uczciwej starej daty, więc nie kłóć się na temat pojęć współczesności.

P.S. [też jeden] Konkursowych racji Gacek trochę ma.

P.S. [nadal jeden] harmonijką można przewiać listopadowy śnieg z Wrocławia. Tu musiałaby co najmniej harmonia albo organy z miechami zagrać, by Maciej zatańczył

























w Andrzeja
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

anty-czka :)
Na kłótnie, to mi szkoda czasu i zdrowia :-D .
Najzwyczajniej w Świecie, dałem propozycję taką, a nie inną fobiakowi, by żółta strona tętniła życiem, nie tylko w miesiącu lipcu.
Jeżeli fobiakowi zależy na "życiu" żółtej strony, to według mnie powinien rozważyć moją propozycję, lub zmienić sposób głosowania.
Pozdrawiam :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek, przeciez sie zgodzilem. miales opracowac zasady, regulamin bo to nie jest tak hop siup. moze bys wciagnal w ten twoj konkurs jeszcze rebusoto, kawalato itp. to sa odszczepience erekcjato a samo erekcjato jest ciezko napisac. i zwolnij mnie od wszelkiej odpowiedzialnosci organizacyjnej. nie wystarczy podac pomysl. twoja mysl wiec sie mecz. musisz stworzyc dokladny regulamin, nie do podwazenia a moj system zostaw w spokoju, napisz nowy, nigdzie nie napisalem, ze ma byc tak samo jak w lipcowym konkursie a wrecz przeciwnie, napisalem, ze musi to byc calkiem nowy konkurs czyli wszystko ma byc inne, tamtego konkursu nie wolno tobie kopiowac, nawet kropki.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

proponuję wprowadzenie dodatkowego konkursu, pobocznego. miss foto. dla zwyciężczyni przewiduję nagrodę w postaci romantycznej kolacji we dwoje z inicjatorem pomysłu, czyli ze mną haha :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek organizowalismy tu inne konkursy i zaden nie byl taki sam

[ Dodano: 2018-12-01, 08:36 ]
borowik pisze:proponuję wprowadzenie dodatkowego konkursu, pobocznego. miss foto. dla zwyciężczyni przewiduję nagrodę w postaci romantycznej kolacji we dwoje z inicjatorem pomysłu, czyli ze mną haha :)
jaki problem, to organizuj
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

byłby to konkurs poboczny, obok głównego. rozstrzygnięcie nastąpiłoby przed rozstrzygnięciem konkursu głównego. uczestniczą tylko kobiety, muszą dopisać przy tytule (foto) jeśli chcą by dany utwór był rozpatrywany przy konkursie głównym. każdy użytkownik ma 1 głos. w przypadku remisu, ja będę decydować, kto wygrał lub czy zwycięstwo jest ex aequo. nagroda główna - 150 E (w złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem z dnia rozstrzygnięcia konkursu.

[ Dodano: 2018-12-01, 08:43 ]
*rozpatrywany przy konkursie pobocznym
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak pisze:gacek, przeciez sie zgodzilem. miales opracowac zasady, regulamin bo to nie jest tak hop siup. moze bys wciagnal w ten twoj konkurs jeszcze rebusoto, kawalato itp. to sa odszczepience erekcjato a samo erekcjato jest ciezko napisac. i zwolnij mnie od wszelkiej odpowiedzialnosci organizacyjnej. nie wystarczy podac pomysl. twoja mysl wiec sie mecz. musisz stworzyc dokladny regulamin, nie do podwazenia a moj system zostaw w spokoju, napisz nowy, nigdzie nie napisalem, ze ma byc tak samo jak w lipcowym konkursie a wrecz przeciwnie, napisalem, ze musi to byc calkiem nowy konkurs czyli wszystko ma byc inne, tamtego konkursu nie wolno tobie kopiowac, nawet kropki.
fobiak,
Po pierwsze - nic nie miałem opracowywać (nigdy nie deklarowałem czegoś takiego).
Po drugie - odpuszczam sobie, zostawiając Twój system w spokoju.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gacek nie masz sie co obrazac. zaproponowales konkurs, zgodzilem sie pod warunkiem, ze to bedzie nowy konkurs. ty usilnie czepiesz sie konkursu lipcowego. twoja propozycja nie ma nic wspolnego z konkursem lipcowym, on pozostaje nienaruszony.
zgadzam sie na nowy konkurs wg twojej rezyserii. aby go zrealizowac, nalezy go opracowac. ja tego nie bede robil. moge sponsorowac i oceniac, choc to jest dla mnie tez wyzwaniem.
dlaczego wszelkimi silami dazysz do zamkniecia konkursu lipcowego, co on tobie przeszkadza.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak pisze:dlaczego wszelkimi silami dazysz do zamkniecia konkursu lipcowego, co on tobie przeszkadza.
fobiak, czy Ty aby napewno dobrze się czujesz?
Kiedy ja takie bzdury, jak zamknięcie konkursu lipcowego, lub że mi ten konkurs przeszkadza napisałem ??????????
Jeżeli cokolwiek, kiedykolwiel zasugerowałem (nie tylko zresztą ja), to to, żebyś przemyślał sam sposób głosowania (1 minuta), żeby nie było tak, że za późno, za wcześnie, brak synchronizacji zegara itp. Żeby nie były żadne wątpliwości, insynuacje i podchody, że ten kto nie bierze udziału w głosowaniu, zwiększa swoje szanse....
Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie było, nie ma i nie będzie.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no widzisz, w twoim konkursie wytykasz mi glosowanie, choc ja nawet nie wiem jak w twoim konkursie maja byc oceniane utwory.
pomin konkurs lipcowy i zajmij sie swoim, moge ci pomoc ale nic nie bede organizowal. nie wracaj do mojej minuty i tamtego konkursu. on nie ma nic wspolnego z nowym konkursem, ktory proponujesz / miesieczny.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak pisze:w twoim konkursie wytykasz mi glosowanie, choc ja nawet nie wiem jak w twoim konkursie maja byc oceniane utwory.
pomin konkurs lipcowy i zajmij sie swoim, moge ci pomoc ale nic nie bede organizowal.
Po pierwsze - to nie ma być żaden "mój konkurs", tylko to była i jest moja luźna propozycja dla Ciebie, ażebyś ożywił skostniałą stronę erekcjato.
Po drugie - nikt Ci nie odbiera konkursu lipcowego, tylko na miłóć boską, jeśli już nie chcesz zmienić sposobu głosowania, to zmień przynajmniej skład jury, który nie będzie tylko na papierze (masę figurantów), a wstaw osoby, które fizycznie (jury) dobrowolnie zechcą oceniać utworzy zgłoszone na konkurs erekcjato.
Od tej chwili, możesz uznać, że nie było sprawy, możesz wykasować wszystkie posty dotyczące mojej propozycji comiesięcznych konkursów na erekcjato i niech będzie jak jest.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

a to nieporozumienie
zrozumialem, ze chcesz nowy miesieczny konkurs a ty zaproponowales modernizacje konkursu lipcowego, pisales o tym chyba 5 miesiecy temu, znam temat. z tym sie nie zgadzam, konkurs lipcowy pozostaje bez zmian.
sorry gacek za moja niekumatosc.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości