bez imienia

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

I Nakarmi Nas A
Posty: 80
Rejestracja: 2019-04-22, 16:48
Kontakt:

bez imienia

Post autor: I Nakarmi Nas A »

moderator blokuje możliwość komentowania, to żałosne
proszę o likwidację mojego konta.wolność słowa jest dla mnie priorytetem. Tu nie mam takiej wolności.

na tym forum słowo i jego'' waga'' umarły.

nie chcę by moje wolne od zniewolenia teksty były publikowane na tym dziwnym portalu.

ostatecznie proszę o likwidację mojego profilu.

[ Dodano: 2019-11-23, 18:55 ]
i nie życzę sobie komentarzy eunuchów

zamknij moje konto panie włościcielu.
''... drzewa jesienne są jak szkielety, jak sam rdzeń odarty z piękna, ale najważniejszy. ...''
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Przecież piszesz to nie możesz mieć blokady. Twoje konto niech czyści ten moderator, który ciebie zablokował.
I Nakarmi Nas A
Posty: 80
Rejestracja: 2019-04-22, 16:48
Kontakt:

Post autor: I Nakarmi Nas A »

Zablokowane są komentarze do moich wierzy. To absurdalne. Brak swobody wypowiedzi świadczy o próbach manipulacji. To z mojego punktu widzenia obrzydliwe. Uprzejmie proszę o zamknięcie mojego profilu. Jeśli mogę zrobić to sama, to proszę o wskazówki.
A NIE ZGADZA SIĘ Z TAKĄ ''polityką''
nie pozdrawiam ''poetów''

[ Dodano: 2019-11-24, 19:41 ]
i...
''... drzewa jesienne są jak szkielety, jak sam rdzeń odarty z piękna, ale najważniejszy. ...''
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

nie ma żadnego i
twoje wierze, eunuchy i „poeci” opowiedziały już wszystko
o tobie

nie są zablokowane komentarze do twoich wierzy, ale konkurs, trwa odtąd, dotąd, potem tematy/ utwory konkursowe są zamykane, to nie jest ciężko zrozumieć, jeśli, ktoś ma powyżej 13 iq, ciebie najwyraźniej, natura nie obdarzyła rozumem, ale jeśli masz, fajne cycki, to też fajnie

[ Dodano: 2019-11-24, 23:26 ]
ups, zapomniałam o awersacji

nie ma żadnego i
twoje wierze, eunuchy i „poeci” opowiedziały już wszystko
o tobie

nie są zablokowane komentarze do twoich wierzy, ale konkurs, trwa odtąd, dotąd, potem tematy/ utwory konkursowe są zamykane, to nie jest ciężko zrozumieć, jeśli, ktoś ma powyżej 13 iq, ciebie najwyraźniej, natura nie obdarzyła rozumem, ale jeśli masz, fajne cycki, to też fajnie

































































je ominąć

:)
Obrazek
I Nakarmi Nas A
Posty: 80
Rejestracja: 2019-04-22, 16:48
Kontakt:

Post autor: I Nakarmi Nas A »

Nie wtrącaj się, nie do ciebie była ta wiadomość. Ale jak widzę identyfikujesz się z tymi słowami skoro ciebie tak zabolały, Reszta milczy dyplomatycznie.
Zapamiętaj ''zamknąć'' można kogoś za rażące naruszenie prawa, można też poecie zamknąć usta(co skrupulatnie się tu robi).Skoro twoją miarą intelektu jest statystyczny test to współczuję. Jednak i do tego się odniosę. Brak mi rozumu- tym lepiej. Żadnej straty nie będzie na erekcjato gdy mój profil zostanie usunięty.


Teraz kilka sów do Ciebie, wiem że czytasz.Skąd ten ''wściek'' wiesz ale napiszę jeszcze raz.
Nie ucisza się wiatru i nie zabiera się głosu ptakom.To zwykły zamach na ich naturę. Milczysz, wszak milczenie to zgoda przecież.

Proszę o uszanowanie mojej decyzji.
''... drzewa jesienne są jak szkielety, jak sam rdzeń odarty z piękna, ale najważniejszy. ...''
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

widzę, że twój poziom „rozmowy” zmierza do bazaru,
a ja nie jestem zwolenniczką agresywnych i prostackich przepychanek
więc nie będę ci w tym kosmosie towarzyszyć,

ale dziwi mnie jedno, jak osoba, która, no nie można inaczej powiedzieć, zaszczyca/ zaszczyciła to ponoć dziwne forum, swoją obecnością, która o sobie mówi, trawestując- wielka poetka, pisząca wolne od zniewolenia teksty i wierze, po 15 minutach obecności i kiedy nadal jeszcze jest tu gościem, wyzywa użytkowników tego portalu od eunuchów, już wie, wydaje werdykty, że tu nie ma wolności słowa, oskarża moderatorów o jakieś blokady, pomawia o manipulacje, wie co tu umarło, wie co kogo zaboli albo z czym się identyfikuje, a nie zna najprostszych zasad, np. funkcjonowania działu konkurs, albo w jakie miejsce wkleić swój publiczny (pod którym, każdy, i krystyna z gazowni też, może się odezwać) post z gównoburzą


następnym razem, jak zachce ci się powylewać pomyje na kogoś, albo na coś, to przypominam, że istnieje coś takiego jak pytania, niewykluczone, że znajdzie się jakiś pierwszy lepszy (człowiek), który postara ci się na nie odpowiedzieć

na marginesie, skąd wiesz, że nie jestem włościcielem?
Obrazek
I Nakarmi Nas A
Posty: 80
Rejestracja: 2019-04-22, 16:48
Kontakt:

Post autor: I Nakarmi Nas A »

odpowiem
ale nie robię tego dla ciebie
nie interesuj się bo to nie twoja sprawa co i skąd wiem.
nikogo nie obraziłam więc skończ z tym fochem, no chyba że chcesz być Szarą Eminencją tego przybytku i błyszczeć w ciemności.

Brak rozumu podpowiada mi że:
Słowa tworzą ludzie, nadają im znaczenie, dopinają emocje.Dzięki tym zabiegom one zaczynają żyć.Tworzą zdania. Wprowadzają poruszenie wśród ludzi, nakłaniają do myślenia, reakcji, odpowiedzi(jesteś tego fortelu dobrym przykładem).Gdy zamkniesz je w zakładce strony, mogą tam trwać i tysiąc lat.
















































zapomniane






































trofea.










































Dziękuję. To była słuszna decyzja.









































I z całego mojego popieprzonego serca życzę powodzenia Tobie.
''... drzewa jesienne są jak szkielety, jak sam rdzeń odarty z piękna, ale najważniejszy. ...''
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

ciąg dalszy bufonady?, uff, żenadka

mogłabyś trochę popracować nad trybem rozkazującym, którym się ciągle posługujesz, wobec mnie, bo stosowanie go nawet w zależnościach służbowych (wyłączając wojsko, lub uzasadnione sytuacje pt. np. stój! wpadniesz pod autko) świadczy mz o braku kultury osobistej, a także nad logiką wypowiedzi, bo moja sprawa, jak sama nazwa wskazuje, jest moją sprawą i to ja, decyduję co ma nią być, a nie ty, mitomanko, resztę bzdetów i tego wodolejstwa pominę, bo nie są ciekawe i warte uwagi


nie wiem też o jakim, jak go nazywasz "fochu" mówisz, z którym podobno mam skończyć, ponieważ tak mi rozkazał twój paluch wskazujący, bo mi to zwisa, czy ty mnie nazwiesz eunuchem, koniem pociągowym, starą kurwą, czy "poetką" , ponieważ to jest akurat twoja sprawa, nie moja, a moja obecność pod twoim wpisem (który jak najbardziej był do mnie, bo wysunęłaś zarzut, że na moim ulubionym forum stosowane są techniki niedozwolone i obraziłaś użytkowników tego forum), wynika tylko ze sprostowania bredni które nawypisywałaś, że jakoby ktoś cię tutaj blokuje i z powodu twojego grzmiącego orędzia nt. wolności słowa, którego się tutaj nie szanuje i owszem, to jest żałosne

że wydałaś werdykt, nie pytając nawet o co chodzi

ze swojej strony wyczerpałam temat, obcym ludziom nic nie życzę (wywróżyłaś z fusów, że ja terrorystką nie jestem, że mi życzysz powodzenia? wooow;), tobie przydałoby się więcej skromności i pokory, bo na pychę, butę, ignorancję i arogancję mogą sobie pozwolić tylko mądrzy, inteligentni i błyskotliwi, ci co mają lżej w główkach, traktując ludzi z czubka swojego naładowanego pustakami ego, zostają bucami i tak też tutaj się stało
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości