informacja

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

informacja

Post autor: Boob »

Usuwając posty użytkowników bez podania powodu/wyjaśnienia okazuje się im Lekceważenie i brak Szacunku. W związku z powyższym nie mogę uczestniczyć w tej edycji konkursu.
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

boob, wydaje mi się, że ktoś zdublował sobie niczka i nie chciał się z innymi bawić fair play :)

oj tam, wyluzuj, bo kto mnie będzie komentował






































jak nic nie napiszę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

boobku, zgadzam sie z toba, rowniez nie wiem, dlaczego autor ze swoim utworem znikl bez sladu z dzialu w ktorym nie ma moderacji i edycji. samo domyslanie sie z mojej strony moze doprowadzic do wyciagania blednych wnioskow. nie moge sie do ciebie dolaczyc i zrezygnowac z udzialu w jurydyfikacji bo nie mam pojecia co to slowo oznacza, dlatego nic mi nie pozostaje..
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Szanowny fobiak(u) pewnie to mój awatar sprawia, że ktoś kto administruje stroną erekcjato i posiada pełne uprawniania do logowania i edycji na żółtej stronie uważa, że jestem niedorozwinięty? Mogę się oczywiście się mylić ale sens istnienia tego portalu potwierdzają głównie jego użytkownicy którzy się tu logują zamieszczają utwory a czytelnicy dokonują komentarzy. Lubię tu zagadać , czytać i czasem coś zamieścić i tyle a może aż tyle. Nie chciałem wywoływać żadnej dyskusji. Miło mi, że nanie oraz Ty zechcieliście zareagować na mój wpis. Nanie dziękuje i daję na luz…pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

zapewniam cie, ze nie jestem autorem tego nieporozumienia i nie wiedzialbym o tym gdyby nie twoja informacja, dobrze ty jeden wiesz co sie dzieje na portalu
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości