świat mi się tu zmienia

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

świat mi się tu zmienia

Post autor: Margot »

Na puszce Lecha jest napisane, że został wyprodukowany w Holandii. Warka z kraju-raju jest w polskim sklepie spod lady. Spod tejże lady są ukraińskie Rothmansy i litewskie Marlboro, bo te polskie z Krakowa nie opłacają się.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

świat mi się tu zmienia

Post autor: fobiak »

Margot pisze: 2021-06-05, 21:17 bo te polskie z Krakowa nie opłacają się.
ta motywacja sprzedaja polske od 30-u lat. w polskich sklepach za granica prawie nie ma polskich produktow, sa tylko nazwy po polsku. wlascicielami przemyslu spozywczego sa kooperacje zagraniczne. "Polska to w Europie trzeci pod względem wielkości producent piwa. Próżno jednak szukać dużych browarów kontrolowanych przez polski kapitał." https://klubjagiellonski.pl/2019/02/27/ ... ch-rekach/
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

świat mi się tu zmienia

Post autor: nanie »

przecież od lat trwa wyprzedaż majątku polskiego, nawet dane (wrażliwe) polaków ze spisu narodowego zostały sprzedane i są przetrzymywane na syjonistycznych serwerach, a polakom zostały już tylko bilionowe długi do spłacenia
Obrazek
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

świat mi się tu zmienia

Post autor: Margot »

Powoli fobiaku, są w Sheffield w polskich sklepach polskie produkty. Płatki górskie ze Stoisławia nie do pokonania przez angielską badziewną owsiankę, twarożek Mazurski z Polski, wędzona makrela ze Szczecina....... I jabłka z Polski, pachnące, miękkie, pyszne. Ichnie jabłka to horror; małe, twarde, brr. Sprowadzają je z Afryki Południowej. Fasolki szparagowej w ogóle nie sadzą w Anglii, bo kto by zrywał. Na rynku jest z Maroka, Senegalu, z Kenii. Rozpisuję się o tym wszystkim, żeby także Wam pokazać, że Zjednoczone Królestwo to ciągle imperium. Wybaczcie przynudzanie.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości