Wstępne wyniki Konkursu 2022

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: Wojciech Graca »

Proszę o weryfikację:

Podium:

1. Erekcjato, którego nie oddam - Seilla - 8 pkt

2. Czarne noce, czarne dni, weź mnie oświeć erekcjato - Wojciech Graca - 7 pkt

3. Erekcjato o synu, któremu ojciec pokazał koniec świata - Wojciech Graca - 6 pkt


poza podium:

4. pazerna erekcjato – Gacek - 5 pkt
5. Flaki z olejem (erekcjato) – JoViSkA - 4 pkt
. Erekcjato na czasie, które przezwycięża przejściowe trudności – borowik - 4 pkt

itd....
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: Wojciech Graca »

Panie organizatorze, bazowałem jedynie na wklejkach z okna głosowania w dziale konkurs. Proszę o ustosunkowanie się do powyższych wyników
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: fobiak »

nie moge sie ustosunkowac, od 3 godzin to robie i nie mam pewnosci czy dobrze to robie.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
JoViSkA
Posty: 125
Rejestracja: 2021-07-03, 08:48
Has thanked: 2 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: JoViSkA »

To ciekawe z tymi znakami interpunkcyjnymi, bo w zeszłym roku moje erekcjato również je miało przecinki i kropki i nikomu to nie przeszkadzało, a wiersz zajął 3 miejsce. Po za tym, co to jest za argument z odkrytą awersacją, wg mnie jest dostateczny odstęp między tekstem, a awersacją i to jest raczej śmieszne, aby się i tego czepiać. Czyżby w tym roku zaostrzyły się wymogi, a może to specjalnie szukanie dziury w całym, aby wykluczyć pewne osoby z konkursu...Jak dla mnie to jest wszystko grubymi nićmi szyte i tak na dobrą sprawę od samego początku wiedziałam, że TWA nie pozwoli, aby ktoś spoza ich kręgu cokolwiek wygrał, bo co jadłyby biedne bezdomne koteczki? Nie dość, że chamskie i podłe podejście do każdego nowego użytkownika, to jeszcze takie zagrywki...nie ważne, że erekcjato jest z chujem lub z cipką, ważne że to napisał moderator globalny z misją dla wątpliwego schroniska...
Gratuluję pomysłowości i życzę Wam dalszej owocnej współpracy...nikt nowy nie jest Wam potrzebny. Tak więc żegnam wszystkich ozięble i nie pozdrawiam.
:roll: Tak że tego...
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: borowik »

Zawsze musi być jakaś drama. Bez dramy nie ma widowiska. :-D
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: Gacek »

JoViSkA pisze: 2022-08-01, 12:38 To ciekawe z tymi znakami interpunkcyjnymi, bo w zeszłym roku moje erekcjato również je miało przecinki i kropki i nikomu to nie przeszkadzało, a wiersz zajął 3 miejsce.
Mam to samo :P
W ubiegłym roku w części zasadniczej utworu, powtarzałem tytuły (i wara komu do tego co tam wstawiam!) (Bo mi wolno tam wstawiać nawet żółte gacie!
To ja, jako autor decyduję, co ma być w części zasadniczej utworu, a nikt inny. Jakoś w ub. roku nikomu to nie przeszkadzało.....
No cóż...
Żegnaj erekcjato :-P :-P :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: fobiak »

JoViSkA pisze: 2022-08-01, 12:38 To ciekawe z tymi znakami interpunkcyjnymi, bo w zeszłym roku moje erekcjato również je miało przecinki i kropki i nikomu to nie przeszkadzało, a wiersz zajął 3 miejsce. Po za tym, co to jest za argument z odkrytą awersacją, wg mnie jest dostateczny odstęp między tekstem, a awersacją i to jest raczej śmieszne, aby się i tego czepiać. Czyżby w tym roku zaostrzyły się wymogi, a może to specjalnie szukanie dziury w całym, aby wykluczyć pewne osoby z konkursu...Jak dla mnie to jest wszystko grubymi nićmi szyte i tak na dobrą sprawę od samego początku wiedziałam, że TWA nie pozwoli, aby ktoś spoza ich kręgu cokolwiek wygrał, bo co jadłyby biedne bezdomne koteczki? Nie dość, że chamskie i podłe podejście do każdego nowego użytkownika, to jeszcze takie zagrywki...nie ważne, że erekcjato jest z chujem lub z cipką, ważne że to napisał moderator globalny z misją dla wątpliwego schroniska...
Gratuluję pomysłowości i życzę Wam dalszej owocnej współpracy...nikt nowy nie jest Wam potrzebny. Tak więc żegnam wszystkich ozięble i nie pozdrawiam.
chyba nie zrozumialas, rok temu bylys debiutantka (moglo przejsc) ale nie znalazlem w erekcjato kropek, chodzi o to

koniec tekstu
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
awersacja

tam gdzie sa u ciebie kropki, nie mozna wstawiac zadnych znakow (puste wersy)
seilla w pierwszym erekcjato zrobila to samo ale w nastepnym juz zrezygnowala ze zmiany formy erekcjato
gacek przez kilkanascie lat wstawial jeden tytul, od ubieglego roku zaczal wstawiac 2
w definicji pisze wyraznie, ze z erekcjato w tytule a nie z erekcjato w tytulach.
co jak co ale TWA na tym portalu nie istnieje, za TWA polecialy w powietrze najladniejsze nicki, gacek wie o czym pisze.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Wstępne wyniki Konkursu 2022

Post autor: nanie »

JoViSkA pisze: 2022-08-01, 12:38 z misją dla wątpliwego schroniska...
o schronisku nigdy tutaj nie pisałam, ani gdziekolwiek, proszę o podanie źródła, na jakiej podstawie uważasz że to jest wątpliwe "schronisko",
mnie możesz dyskredytować do woli, twoje powysysane z brudnego palucha bzdury, leżą poza moim zasięgiem, ale na obrażanie osób, którym możesz tylko czyścić buty (o ile ci dadzą) nie pozwolę
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości