smutny koniec erekcjato

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

smutny koniec erekcjato

Post autor: Gacek »

Szanowny Panie fobiak.
Jako założyciel i właściciel „żółtej: strony, ma Pan prawo z nią zrobić, co się tylko Panu rzewnie spodoba, jednak…
Istnieją pewne zasady i reguły, które według mnie, powinno się przestrzegać.
Otóż:
Nie wolno zmieniać zasad w trakcie trwania konkursu, czy interpretować regulamin, według własnego „widzimisię”, tylko dlatego, że: „tak ma być i koniec”.
Jakim prawem, ktoś narzuca autorowi, co ma wstawiać w części zasadniczej utworu?
Dlaczego w ubiegłym roku tak napisane erekcja to (z powtórzonym tytułem w części zasadniczej) było „cacy” i zdobyło nawet nagrodę (zaakceptowaną przez Pana). A w roku 2022, takie erekcja to jest „be” i zostało wyeliminowane?
„1. pazerna erekcjato - Gacek / glosowanie niewazne. wprowadzenie dublowania tytulu do formy. "erekcjato - utwor poetycki z erekcjato w tytule o dowolnej formie i tresci, zakonczony jednym lub dwoma slowami(koniec, awersacja)=( jedno lub dwa slowa, explozja, erekcja, zaskoczenie), prowokujacy, zmieniajacymi sens i nadajacy inny punkt widzenia, bez zadnych ukrytych symboli czy metafor."
Jeśli pisze się o „dowolnej formie, lub treści”, to jaka to jest dowolna forma, lub treść, jeżeli mi się narzuca, co może, a co nie może znaleźć się w tej treści?
Dotyczy to również, erekcjato zamieszczone przez JoViSkA, że w ub. roku było dobre, a w 2022r. zostały wykoszone?
Argument, że:
„chyba nie zrozumialas, rok temu bylys debiutantka (moglo przejsc)” nie trzyma się tutaj ani kupy, ani dupy…
Kolejna sprawa:
Jeżeli według jurora, żadne erekcja to nie zasługuje na I-sze miejsce, to jakim prawem zmusza się jurora, żeby przyznawał 3 pkt erekcja to, które według oceny jurora na takie 3 punkty nie zasługuje?
Dlaczego, eliminuje się całe głosowanie, jeżeli spośród 3-ch pozycji, jedna nie spełnia wymogów regulaminowych?
Byłeś założycielem erekcja to, byłeś ojcem tej stronki, a teraz według mojej oceny, robisz wszystko, żeby zostać jej grabarzem.
Regulamin jest nieprecyzyjny, każdy może go interpretować po swojemu…
Podobno – pycha kroczy przed upadkiem….
Obym się mylił.
P.S.
To jest ostatni rok, w którym się dałem nabrać kolejny raz na uczestnictwo w konkursie.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

smutny koniec erekcjato

Post autor: Wojciech Graca »

Gacek pisze: 2019-08-11, 11:29
nanie pisze:gacku, no to rzeczywiście, tylko idiota, mógłby sobie wymyślić,
aby nie głosować, kiedy taka (ponoć) farsa, zapewniła mu:

3 miejsce w konkursie erekcjato 2017
1 miejsce w konkursie erekcjato 2014
3 miejsce w konkursie erekcjato 2014
trzecie miejsce w konkursie 2008


:)
nanie.
Dziękuję za reklamę i przypomnienie, ponieważ nie pamiętałem swoich osiągnięć.
Nie lubię w czyjeś gacie zaglądać (choćby to były nawet damskie niebieskie majtki) i dlatego dopóki bedzie ktoś taki jak Ty na tej stronie do rozliczania i kopania), to nie mam zamiaru już nigdy wiecej brać udziału w Międzynarodowym Konkursie na erekcjato.

ann13 o ile mnie pamięć nie myli, to już raz dostałaś bana za dokopywanie innemu autorowi, a potem skamlałaś (wymieniając swoje zasługi) o zdjęcie bana....

fobiak, miło było być częścią tej żółtej stronki.
Dzięki.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

smutny koniec erekcjato

Post autor: fobiak »

zmian nie bylo
nikt nikomu nic nie narzucal
autorzy robili co chcieli
wstawianie kropek
od gory do dolu
nie na swoim miejscu
to cos nowego

tytul jest tytulem
nie trzeba go podkreslac
podwajac
potrajac
potegowac
wystaczy raz wpisac





































erekcjato
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

smutny koniec erekcjato

Post autor: Wojciech Graca »

Gacku, gdybyś był słowny, to byś nie czuł tego, co czujesz teraz.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

smutny koniec erekcjato

Post autor: fobiak »

gacek, wyjasnialem tobie w pw, sprawe twoich nowatorskich tytulow, rok temu nie reagowalem, ale zareagowalbym gdybys sie znalazl wsrod laureatow. czytajac twoje pazerna erkcjato, uprzedzilem ciebie abys tego nie robil. mogles napisac drugie podobne bez podwojnego tytulu i zaoszczedzilbys sobie bolu. joviski nie bron bo ani ona ani ty nie wiecie jakie bledy popelniala w tym roku a ja nie mam checi wyjasniac ciagle to samo, wiedzac o tym, ze wam to lata.
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości