Dodać do słownika politologicznego

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: Boob »

Sasinować - robić coś bez sensu
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: nanie »

boob, a gdzie ty byłeś
jak ciebie tu nie było?:)
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: nanie »

niezwykłam słać komplementów itp. kwiatków, do kożucha, ale, bardzo miło cię widzieć i wiedzieć

























że żyjesz:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: Boob »

Witaj Nanie ;-) Żyję ale co to za życie …. i na dodatek do nadal bez środków unijnych na KPO

dzięki za miłe słowa przywitania. Uznałem , że czasowe „zawieszenie” aktywacji jest mi potrzebne , erekcjato i użytkownikom też. Jednak przyznaje się , że zaglądałem żółtą stronę od czasu zamieszczenia mojego ostatniego postu. Obserwowałem też tegoroczny Konkurs który kolejny raz wywołał spore emocje. Może jednak regulamin wymagałby jakiś korekt. Poza tym generalnie jest do dupy i wszystko chyli się ku upadkowi czy awersacje jeszcze mogą zaskakiwać… pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: nanie »

nigdy się za bardzo nie wypowiadałam w kwestii regulaminu,
ale ostatni konkurs pokazał, że głosowaniem zarejestrowanych użytkowników
można ponaginać rzeczywistość i w końcu trafił się "śmiałek", który z tej możliwości, bez skrupułów skorzystał
do dziś mam ciary żenady;)

a ja, czekałam na ciebie, aż coś wkleisz, w kupie raźniej, w kupie siła,
ale się nie doczekałam:P

u mnie również nastrój jest grobowy:P
niebawem pewnie, nas usa wmiesza w wojnę i przeniosą się z poligonem do polski, więc rozmyślam, czy gdzieś nie wyemigrować






















na białoruś:)
jeszcze jak pomyślę, że za rok wybory i ci sami bandyci zgłoszą swoją gotowość do koryta, to mam ochotę tym szybciej się pakować, ale z drugiej strony, przyuważyłam, że wszędzie jest podobnie, z ustawionymi, zaprzedanymi korporacjom tzw rządami, wobec czego ciężko stwierdzić, czy się nie trafi z deszczu pod rynnę;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: Boob »

Nanie ;-)
emigracja do Białorusi ? może na zasadzie złożenia prośby o azyl polityczny…. 😉 jest szansa , że to wypali…

sorry , że zawiodłem brakiem tekstu w tegorocznym konkursie powód kompletny brak motywacji jak również pokłosie konkursu w 2021 r. 

Czasy są niebezpieczne trudne nie myśleć o przeniesieniu się wojny na nasz kraj. Gdzie wtedy emigrować kiedy z każdej strony wróg…
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: nanie »

boob u mnie brak weny wszedł już raczej w stan przewlekły, albo jeszcze inaczej, pisanie wcale nie sprawia mi frajdy, jak kiedyś, można powiedzieć, było, minęło, a w konkursie publikowałam tylko dlatego aby zmobilizować resztę, wcale nie nie stówy, a w niej ciebie, no ale się nie udało :)
Boob pisze: 2022-11-13, 17:23 Gdzie wtedy emigrować kiedy z każdej strony wróg…
ano właśnie, poza tym przydałoby się jakieś stałe źródło dochodu gdzieś, nie wszyscy są tacy hojni i przelewają z pustego w próżne, jak polaczki;)
Obrazek
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: nanie »

ps.
podobno łukaszenka w trybie pilnym przyznaje obywatelstwo białoruskie, życie tam tanie, mieszkanie w przeliczeniu 3 tys za metr, więc teoretycznie jest możliwość znalezienia tam swojego miejsca na ziemi, nad niemnem;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Dodać do słownika politologicznego

Post autor: Boob »

Nanie ;-)
Z Tobą jako erekcjatorką jest tak , że jeśli nawet nie masz weny ( od dłuższego czasu) to zawsze jesteś w formie…. 
puentę zawsze masz celną
a ripostę ciętą.
Nad Niemnem jedyna lektura jakiej nie mogłem przebrnąć. Film upewnił mnie, że nie miałem czego żałować ! Na Białorusi to raczej tylko „tanie” są więzienia i łagry. pozdrawiam
a tergo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości