laureaci konkursu erekcjato 2023

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

laureaci konkursu erekcjato 2023

Post autor: fobiak »

gratulacje i prosba o dokladne dane bankowe na pw
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

laureaci konkursu erekcjato 2023

Post autor: nanie »

boob, chciałam ci bardzo, bardzo pogratulować wygranej, chyba nigdy nie cieszyłam się tak z czyjejś wygranej, nawet ze swojej, jak z twojej, wreszcie :) :):)
bardzo ci się należało to pierwsze miejsce, także za wieloletni całokształt, jaki pokazałeś na erekcjato, czyli ja ciebie uważam za człowieka o najwyższym morale, kulturze osobistej, wspaniałego kolegę, człowieka niezmiernie życzliwego, lojalnego, mądrego i dobrego:) gratulacje !!!! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

laureaci konkursu erekcjato 2023

Post autor: Boob »

Dziękuję Szanownemu Jury oraz Użytkownikom za oddane głosy na moją osobę. Moim skromnym zdaniem (choć wciąż uczeń erekcjato ), że tegoroczny konkurs był na dobrym poziomie zaprezentowanych przez Uczestników konkursu utworów erekcjato. Cienka jest granica między zdefiniowanym pojęciem utworu typu rebusoto a zdefiniowanym dobrym utworem erekcjato. Dlatego tak trudną sztuką jest napisać erekcjato. Przywołany dziś przez Fobiaka autor Szary Wilk to „perełka w koronie” przede wszystkim to uzdolniony poeta
Szczególny Szacun dla Ciebie Nanie ;)
Nanie która „rozkręciła się” w trakcie konkursu co w efekcie spowodowało , że uzyskała dla trzech swoich utworów maksymalną ilość 3,0 punktów i kolejne 2,0 pkt za pozostały utwór. Jesteś dla mnie Mistrzem w opisywaniu „niuansów” występujących w relacjach męsko-damskich i świetnie to przenosisz do swoich utworów. Bardzo Dziękuje za Twoje życzliwe słowa dla mojej osoby. 

Życzę Państwu udanych wakacji oraz urlopów. Pozdrawiam
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

laureaci konkursu erekcjato 2023

Post autor: nanie »

boob, dziękuje :)

ps.
mój urlop, upływa na ścieraniu sików szczeniaka z podłogi, mam ubaw po pachy :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

laureaci konkursu erekcjato 2023

Post autor: fobiak »

boob?
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

laureaci konkursu erekcjato 2023

Post autor: Boob »

wysłałem dane 4.08. o godz. 9.46 nie wiem dlaczego nie otrzymałeś.ponawiam. dzięki
a tergo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości