emdi90

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

emdi90

Post autor: wre... »

czy ja mam omamy, czy szukac nie umiem...
jak weszlam pierwszy raz widzialam "album" ze zdjeciami...on jest gdzies , czy zniknal? :-P
juz nie wspomne o "sondzie" , bo i tak nie umialam do niej wejsc :-P ...
a jak to jest z glosowaniem odnosnie konkursu?...
pokazuje sie "wpisz haslo dzialu", czyli jakie? co?
chyba , ze ta opcja jest nieaktywna?
:-P
sonde umiejscowilam :-P ,przed sekunda, ale wydawalo mi sie, ze wczesniej widzialam w niej emotkia teraz konkurs...rany boskie, a moze ja mam halucynacje :shock:
ann13

Post autor: ann13 »

ze zdjęciami?

ooooo wre;), a Twoje tam znajdę?, bo strasznie ciekawa jestem, czy masz powłoczyste :mrgreen: , jakby przypadkiem w mianowniku ten album znowu lezał na miejscu w komodzie na dolnej półce, to ja bardzo poproszę o pokazanie, bądż wskazanie palcem srodkowym , skąd mogłabym go sobie wziac, aby przekartkować :)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

tak ann ze zdjeciami byl :-P , trzy lub cztery sztuki :-P , bo dokladnie nie pamietam...(heh jednak raczej cztery)...
przygladalam im sie pilnie bo chcialam swoje wkleic :-P , tylko zastanawialam sie, czy mam w wymaganej pozycji :-P
jak juz zrobilam przeglad wszystkich swoich fotek :-P to album znikl :-P, albo ktos wypozyczyl sobie;)...
tam byly na razie tylko fotki emdi90...to co udalo mi sie ustalic :-P , pierwsza pozycja to byl "Podwójny Â?uk" :-P ...
a wiecej nie powiem ann, a umieraj sobie z ciekawosci teraz :-P , albo pros emdi90 o wypozyczenie :-P , lub pokaz :-P ...
cebreiro

Post autor: cebreiro »

ooo album, fajnie, ja też bym chciała pooglądać, no i w razie czego można sobie wydrukować zdjęcia adminów tudzież moderatorów i porzucać strzałkami :-P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości