a co to? co to?..co..to..., hehhe.... to zycie.....:)

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

ann13

a co to? co to?..co..to..., hehhe.... to zycie.....:)

Post autor: ann13 »

Warning: main(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/common.php on line 250

Warning: main(): Unable to access ./cache/board_config.php in /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/common.php on line 250

Warning: main(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/common.php on line 250

Warning: main(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/data/apache/php/mmp_lib:/data/session') in /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/common.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/common.php:250) in /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/common.php:250) in /data/members/paid/4/6/461407.ud/htdocs/www.erekcjato.com/forum/includes/sessions.php








nooooo i co to ma być?
takie mi się wyświetliło, i zgłupiałam ;)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ja znam angielski to ci wyjasnie
ostrzezenie !!!!! za duzo internetu!!!!!!
idz sie przejdz!!!!! na plaze!!!!!
ann13

Post autor: ann13 »

no wiem marcinku, koniecznie z Toba narwańcu ;) tylko ja bym chciała Ci się najpierw w bikinii pokazac, zebyś kota w worku jutowym nie brał sobie
od tyłu ;)
dlatego poczekam jedną tylko minetę, bo dłużej to peknac mogę,
aż się trochę jeszcze bardziej ociepli
pomiędzy :mrgreen:
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

było takich dwóch panów co czekali na Godota
byli tacy ludzie co czekali na mesjasza i w koncu przyszedł jakis oszuścik
są tez tacy co czekaja na elvisa podobno ma z marsja przyleciec jak nagra nową płytę
byli tacy ludzie co czekali w 39 na anglików i francuzow a poxniej ci sami w 45 czekali na rosjan z za rzeki
ja czekam na pitera co ma przywieźć worek zioła
ann13

Post autor: ann13 »

jesli ktoś by sobie zadał taką pracę domową i podsumował, to wyszłby mu, ze wszystko już było,każdy na coś i kogoś czeka, czekał i będzie czekał a akcje pod arsenałem i się w nich, lub tylko tuż obok ;) można jedynie powielać odbijając na ksero ;)
a po co Ci piter z ziołem, jak masz mnie z łonem? :mrgreen:
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

bo wiem ze ani on , ani ty nie przyjedziecie
ann13

Post autor: ann13 »

marcin, ojjjj;) nie zakładaj nigdy przez lewe ramię od świecznika, tylko zawsze dopusć mozliwosc, bo wszystko w zyciu jest prawdopodobne.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

obiecuje że nie bede nagabywal cie na penetracje








przez pierwsze 5 do 7 minut

zobacz jaka fajna plaża
http://www.ds.art.pl/galeria.php?&gID=1140
ann13

Post autor: ann13 »

no ale ja nie mogę Ci obiecac, ze mi rece nie zabłądzą ,przeważnie nie panuję nad nimi, chociaż parkinson jeszcze mnie nie dopadł ;)i one zyją tylko własnym, a ze mną jak z dzieckiem czasem, co do rączki to do buzi :mrgreen:
fajna i nawet disco polo tam zauwązyłam , a majteczki w kropeczki mozna potańczyć na wydmie zdemując Twoje bokserki w kratkę, czy to jakieś foux i passs :-o e?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

nie wiem co znaczy fupasse
widze ze z toba to jak głową w mur
zobacz jaki jestem kulturalny w stosunku do kobiet na fotce tylko sie przygladam
a aktualnie nie mam bokserek chyba w kratke
ann13

Post autor: ann13 »

akurat, na mielonego tak patrzyłeś, a ze nie przepadasz, to nie całkiem pożądliwie, heh, dekolty nie bywają umiejscowione aż tak nisko, no chyba, ze TY koszykarz jesteś, ten rozgrywająco wrzucająco dwutaktowy wziety spod kosza;)
oj, zaraz tam walenie ,
i to głową ?
popiescic mnie najpierw trzeba
jakąś jedną minetę :mrgreen:

[ Dodano: 2006-08-26, 22:59 ]
a tamto po francusku ;)
oznacza nietakt, w wolnym tłumaczeniu, bo bez przysięgłego, ale ja mogę poprzysiegać w zastepstwie
na swoje drugie śniadanie :mrgreen:
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

tak czy owak to była pozytywna impreza
na cała naszą ekipę poszło 100 dropów podobno
i w ogole było wesoło

[ Dodano: 2006-08-26, 23:02 ]
to pisz po polsku FOPA
ann13

Post autor: ann13 »

TY, no jakbym wiedziała jeszcze co to są dropy, to mogłoby mnie to jakoś lekutko oszołomić, więc byłabym bezwdzięczna jednak jakbyś zabawił się ogrodnictwem , bo to takie miłe hobby, zwłaszcza na progu domu
spokojne starości :lol:
i mi łopatologicznie to przełozył, jak ja Tobie fopa;)
dropsy tylko jadam , ale od wielkiego dzwonu zygmunta i tuz po hejnale z wiezy mariackiej,bo inaczej mi nadmiernie w biodra wchodza :mrgreen:

[ Dodano: 2006-08-26, 23:18 ]
ale wracając do tego co na górze, czyli kończąc na poczatku
to nie oznacza, ze mi się ktoś do kompa włamał?
bo ostatnio mam nagminnie jakieś takie przypadki w mianowniku, potwierdzajace, ze wytrych i umiejętnosc posłużenia się nim, mogą przyniesć nawet nadspodziewane efekty ;)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

dropy to polskie podróbki holenderskich tabletek ekstazy
co zas sie tyczy tego u góry to na prawde za dobrze sie na tym nie znam
ale widze takie mozliwości czysto teoretuzując
-) załóz sobie Kasperskiego, jak nie masz, podobno najlepszy antywir
( nie szkodzi go mieć) chociaz ja mam Avast i też nie jest źle dopóki nie korzystam z SuperMega Spooth
-) zmien przeglądarke na firefox mozilla ( probowałem Explorera i Opere i firefox jest najlepszy)
-) zrób defragmentacje dekompresacje czy jak to sie nazywa ( na pewno jakos inaczej) dysków

i to wszystko co przyszło mi do głowy
ann13

Post autor: ann13 »

to aż zbyt wiele Ci przyszło i muszę się chyba z tym przespać, ;)
extasy mnie nie kręcą, wybacz, ani wszelkie inne dopalacze , tylko promile i nocne czuwanie przy ćwiarteczce moze byc z limonką i mietą, dopuszczam jako mozliwosć wprowadzenia się w stan
odmienny i zachwiany
ale też nie za często, bo wtedy się znowu puszczam :-P
najczęściej łapiąc rytm ze swoim hula hop :mrgreen:
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

każdy robi to co lubi
nie pisałem żeby ci zaimponować
po prostu nie mam nic do ukrycia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości