Bóg jest miłością

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Bóg jest miłością

Post autor: Wojciech Graca »

"O. Roman miał molestować seksualnie dziewczęta i młode siostry pod pozorem działań terapeutycznych oraz "otwierania na Boga". Praktykę tę nazywał "położeniem się". - W rozmównicy, gdzie ojciec brał nas na rozmowy, była wersalka. Ojciec położył mnie na niej i sam położył się na mnie. Dotykał mnie, mówiąc, że otwiera mnie na Boga. Wykonywał przy tym wiadome ruchy i odmawiał koronkę do Miłosierdzia Bożego. Innym razem ojciec rozebrał się do pasa. Znów mnie dotykał. Mówił, że Jezus kocha mnie w ten sposób - relacjonowała w internecie jedna ze skrzywdzonych dziewcząt."

za G.W.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

a ile ta niewiasta miała wiosen?
może wiesz?
Anty_Fobia bleeeee
logx

Post autor: logx »

Jaka to różnica?

I co ma Bóg do tego? Ja akurat tam niewierzący jestem, ale ksiądz to też człowiek, prawda? W sensie, że może mieć napieprzone w głowie jak każdy inny.

Szczególnie, że takie rzeczy jak celibat mogą dobrze siąść na psychice.
ann13

Post autor: ann13 »

paskudne
i zabrzmiało jak kpina
nie wiem co to ma być
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

logx ale teraz pierdolisz
a co on składał przysięgę czystości w wieku przedszkolaka
do chuja co to za tłumaczenie???????

kurwa dorosły był i wiedział co go pociąga
wiedział i znał już granice dobra i zła


a może temu własnie został kapłanem
bo myslał że jako kapłan bedzie niedostrzeżony
Anty_Fobia bleeeee
logx

Post autor: logx »

Pierdolę: to ciekawe ilu z was złamało przysięgi dawane na komunię, czy tam bierzmowanie, że alkoholu do ust nie weźmiecie przed dociągnięciem do pełnoletności. Jak komunię to i owszem, można się tłumaczyć wiekiem młodym, tak już bierzmowania nie. Kto ma czyste nogi niech pierwszy rzuci kamień itp. itd.

Banda świętoszków-demagogów.

Ksiądz=człowiek. Sutanna to nie aureola, nie uświęca same jej noszenie do ciężkiej cholery! Paranoją jest, że pedofilia staje się tak powszechnym zjawiskiem, że ludzie zaczynają się się oburzać dopiero wtedy, jak się zajmie nią jakiś ksiądz, czy tam lekarz!

Wracając do tematu, znam przypadek gościa (starszego, po 50), któremu odbiło, jak żona przestała z nim spać! Dwa lata temu, mieszkał w wiosce pod Wrocławiem. Zakładam, że ten ksiądz przysięgał w dobrej wierze, nie mógł wiedzieć czy mu odbije... Bo jeśli akurat masz rację i umyślnie został księdzem by molestować dzieci, to nie wierze, że sprawdza się dla każdego przypadku (z resztą, co za wyjątkowo idiotyczne rozumowanie: jest setka innych zajęć, które dają więcej i bliższych kontaktów z dziećmi i łatwiej naprawdę np. zostać nauczycielem w podstawówce niż księdzem [mniej pracy itp.]). Nie masz pojęcia jak to było, takie gdybanie "to se możesz". Równie dobrze ja mogę napisać, że piszesz pełen oburzenia posty, bo leczysz własne kompleksy (bez obrazy, nic osobistego, ja tylko zastosowałem tą samą technikę, co Ty wyżej)...

Pedofilia powinna być karana karą śmierci, swoją drogą.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

po co mówić że ksiądz i każdy inny na wyższym stanowisku odpowiedzialny za grupę ludzi w jakiś sposób jest tylko człowiekiem , przecież jest aż człowiekiem a to zobowiązuje, każdego .
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

logx pisze:Pierdolę: to ciekawe ilu z was złamało przysięgi dawane na komunię, czy tam bierzmowanie, że alkoholu do ust nie weźmiecie przed dociągnięciem do pełnoletności. Jak komunię to i owszem, można się tłumaczyć wiekiem młodym, tak już bierzmowania nie. Kto ma czyste nogi niech pierwszy rzuci kamień itp. itd.

Banda świętoszków-demagogów.

Ksiądz=człowiek. Sutanna to nie aureola, nie uświęca same jej noszenie do ciężkiej cholery! Paranoją jest, że pedofilia staje się tak powszechnym zjawiskiem, że ludzie zaczynają się się oburzać dopiero wtedy, jak się zajmie nią jakiś ksiądz, czy tam lekarz!

Wracając do tematu, znam przypadek gościa (starszego, po 50), któremu odbiło, jak żona przestała z nim spać! Dwa lata temu, mieszkał w wiosce pod Wrocławiem. Zakładam, że ten ksiądz przysięgał w dobrej wierze, nie mógł wiedzieć czy mu odbije... Bo jeśli akurat masz rację i umyślnie został księdzem by molestować dzieci, to nie wierze, że sprawdza się dla każdego przypadku (z resztą, co za wyjątkowo idiotyczne rozumowanie: jest setka innych zajęć, które dają więcej i bliższych kontaktów z dziećmi i łatwiej naprawdę np. zostać nauczycielem w podstawówce niż księdzem [mniej pracy itp.]). Nie masz pojęcia jak to było, takie gdybanie "to se możesz". Równie dobrze ja mogę napisać, że piszesz pełen oburzenia posty, bo leczysz własne kompleksy (bez obrazy, nic osobistego, ja tylko zastosowałem tą samą technikę, co Ty wyżej)...

Pedofilia powinna być karana karą śmierci, swoją drogą.

Całą ceremonie porazpierwszyuczestniczenia w Ofierze mszy świętej albo się śmiałem, albo przegadałem z kolegami. Gdy oni recytowali z pamięci coś czego nie rozumieli, ja oglądałem płasorzeźby drogi krzyżowej.
Podczas bierzmowania byłem przy ołtarzu z racji bycia wówczas członkiem służby liturgicznej ołtarza (ministranci&lektorzy), sakmrament przyjąłem lecz nie składałem przysięgi.

Matka zawsze, odkąd pamiętam, powtarzała "Dziecko drogie nigdy ale to nigdy nie przysięgaj, bo tylko Boga rozgniewasz"


a zajrzyj tutaj:


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 3488.htmle
logx

Post autor: logx »

Masz (miałeś?) bardzo mądrą matkę.
ann13

Post autor: ann13 »

adalbercik no i co teraz ?

a jak Ciebie jakaś niebieskooka cizia zauroczy czerwonymi stringami , to co powiesz , kiedy Cie namówi zebys wyrecytował

i przysięgam ci miłość
i uczciwość
i to, ze cie nie opuszczę aż do smierci ?

przeciez to też naturalne jest
i łyso Ci bedzie
między jej nogami























bo tak mamusia kazali ? :lol:
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

ann13 pisze:adalbercik no i co teraz ?

a jak Ciebie jakaś niebieskooka cizia zauroczy czerwonymi stringami , to co powiesz , kiedy Cie namówi zebys wyrecytował

i przysięgam ci miłość
i uczciwość
i to, ze cie nie opuszczę aż do smierci ?

przeciez to też naturalne jest
i łyso Ci bedzie
między jej nogami























bo tak mamusia kazali ? :lol:




Nie sądze. To ja wybieram kobiete a nie kobieta mnie.
dean

Post autor: dean »

potwierdzam źródło - tak stało w Wyborczej...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości