Halinka...

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Halinka...

Post autor: wre... »

Halinka, spelnilas zyczenie kawy, to moje tez prosze spelnic...
naprawde, beznadziejnie ukladaja sie tutaj posty...
najlepiej wyglada stronka jak wchodze i niczego nie komentuje, ani nie czytam...
dzisiaj skomentowalam erekcjato olgi, zamieszczone prawie przed chwila, czyli ostatnie...
po wpisaniu komentarza ono nagle przenosi sie gdzies na dol listy, ale najciekawsze, ze umiejscowilo sie pomiedzy erekcjato z 15 sierpnia, 15 wrzesnia...tak jakby nic pomiedzy ta data nie bylo napisane...
juz nie mowie, ze nie jestem w stanie sledzic, czy olga na nie np za 5 min odpowie, bo musialabym je szukac...
dla mnie to jakas paranoja, mnie to powaznie strasznie zniecheca...nie cierpie szukac niczego w domu, a tutaj przychodze dla przyjemnosci, a nie w ramach pokuty...
wczesniej nie bylo czytelnie, ale teraz jest jeszcze gorzej, bo ulozenie chronologiczne to ja mam tylko na wejsciu, jak nic nie czytam i nie komentuje...
o wlasnie, po skomentowaniu olgi przeczytalam jakies erekcjato i ono rowniez polecialo na dol, ale w calkiem inne miejsce, wiec gdybym, chciala je za moment skomentowac , to znowu musialabym szukac i pamietac jaki byl tytul...
na razie tyle...
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani wre... prosze sie zdecydowac, raz juz na Pani zyczenie zmienilam ustawienie portalu.
Mam takie opcje:
1. Czasu ostatniego postu
2. Czasu napisania tematu /ustawienie obecne
3. Tytulu tematu
4. Autora tematu

Dodam od siebie, ze nie ponosze odpowiedzialnosci za ustawienia i funkcjonowanie tego portalu bo jak do tej pory to najsprawniej wychodzi mi funkcjonalnosc krzyzyka.

Odnosnie Pana Kawa, moja interwencja nie byla konieczna, Pan Kawa mogl sobie sam ten problem rozwiazac, ale pewnie myslal, ze sie bardzo nudze
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

wre... halinka uczyniła ten gest nie na moją prośbę, lecz ot tak bezinteresownie, podczas gdy ja czekałem na sugestie odnośnie mojego pomysłu w poście "pytanie" ;) (tak na marginesie:kiedyś przeczytałem nick halinazberlina jako halinkazberlinka)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

halina spelnij i moje
napisz erekcjato
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

Pani Halinko ja juz raz sie zdecydowalam na ustawienie chronologiczne,i wlasnie o to chodzi, ze nie pragne niczego innego, tyle tylko, ze ono jest chronologiczne tylko do ogladania...a ja czasem chcialabym cos skomentowac...
nie przypuszczalam, ze tak bedzie ono wygladac, bo sie nigdy z takim ustawieniem nie spotkalam...

"Dodam od siebie, ze nie ponosze odpowiedzialnosci za ustawienia i funkcjonowanie tego portalu bo jak do tej pory to najsprawniej wychodzi mi funkcjonalnosc krzyzyka. "

w takim razie bardzo przepraszam, ze pani glowe zawracalam.

ja na swoje potrzeby konkursowe odkrylam w miedzyczasie mozliwosc chronologicznego zapisu erekcjato...moge teraz skakac po nich i czytac je w dowolnej kolejnosci i po kilka razy, tak jak lubie...

dla zainteresowanych powiem, ze wystarczy sie nie logowac...
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani wre... ja tutaj mam moze z 500 roznych przyciskow z tego powodu, ze jestem z tych co najpierw robia a pozniej mysla wole ich nie uzywac, z tych opcji ktore wypisalam wczesniej ta wlasnie wydaje mi sie najlepsza, moze sie Pani przyzwyczai tak jak ja w innym przypadku bede zmuszona zatrudnic programiste aby przeprogramowal wszystko.
Portal ustawial emdi ale on biedny jest chory, moze jak wyzdrowieje to go poprosze
Pani wre... czytam wiekszosc postow ale jestem zaganiana chwilowo, moze bede miala w przyszlym miesiacu wiecej czasu to bede czesciej odpowiadala na pytania
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

wre...no powiedz jak halinki nie lubic
żesz kurwa mać adminów z reguły sie nie lubi...no prawde gadam:)
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości