prosba do konkursowiczow

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

prosba do konkursowiczow

Post autor: fobiak »

moze by ktos napisal takie erekcjato, ze po przeczytaniu

wyrwalbym sobie jaja
i przypierdolil w monitor

albo chociaz osmarkal sie z zaskoczenia
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

wklej takie z wczesniejszych które taki efekt wywołało
ciekawym czy mnie tez sie spodoba
ann13

Post autor: ann13 »

no ja mam jedno na rzeczy
ale potrzebuję syno i nimów do kłamstwa, a ze prawdomówna jestem, z natury;), to nijak nie mogę ich znalezc, nawet w kopalińskim, wiec nie wiem, czy w tym erekcjato akurat dojde :mrgreen:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

ann...łgarstwo- łgać, cyganić, okłamywać, zwodzić, łudzić, kręcic, blagować, bujać, zmyślać, fantazjować, koloryzować, przekręcać, zniekształcać, wyssac z palca, opowiadać głodne kawałki, oszukiwać ogłupiać, udawać...
moze cos wybierzesz...
:-P
ann13

Post autor: ann13 »

wre:) jesteś wielka
chyba pijesz duzo mleka:))))
teraz nie wypada mi już nie napisac, no, ale poczekam na chucie, bo nie chce na siłe, dziekuję za piekny słownik:)
haha, ja wymysliłam tylko oszukiwac i lawirowac, hahhahahha
i tutaj moja kreatywnosc powiedziała pass;)

[ Dodano: 2006-09-28, 00:43 ]
wre dobranoc:)

kiedy Ty spisz?
bo ja nigdy prawie, ale TY też?
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

hehe ann nic nie wymyslalam, ze slownika ci przepisalam :-P wyrazow bliskoznacznych...
a mleko lubie, moze byc nawet z kozuchem :-P , ale rzadko je pijam...
:-P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

a tak w ogole komp mi pada, wiec jutro piszcie malo erekcjato :-P , zebym nie miala duzo do czytania...
i trzymajcie kciuki, zeby o 23.00 byl sprawny...
:-P
ann13

Post autor: ann13 »

wre, ale zobacz jak do cna wykorzystane zostały te Twoje półsłowka;) po kolei, jak leci, bez zatrzymania, az w dwóch erekcjatach :mrgreen:

ja potrzymam, moze to styki sie przegrzały?
od nadmiaru emocji? :mrgreen:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

raczej od ciaglej eksploatacji :-P (to odnosnie kompa)
a styki sie przegrzaly, ale moje :-P i nie wiem co jest erekcjatem, a co nie...
czytam po raz enty konkursowe erekcjata i chyba bede musiala losowanie zrobic na 2 i 3 miejsce...rzucic moneta :-P
ann13

Post autor: ann13 »

a ja wyszłam z założenia, ze i tak pojęcia nie mam o tym co jest, a co nie jest erekcjatem, ale skoro jest w dziale konkurs, i nikt tego nie wywalił, to mogę zagłosowac

na to co mi sie podoba, przemawia do mnie i co czuję, bez względu na to czy jest to perfekcyjne erekcjato, czy tylko coś na kształt

dlatego 1,2,i 3 miejsce już mam:)
chyba, ze ktos się wstrzeli czyms szałowym całkiem znienacka:)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh to juz mozesz spac spokojnie, a ja nie :-P , miotam siei czytam do oglupienia :-P ...dobrze ze mnie Marcin wciagnal do wspolpracy :-P i teraz piszemy :-P erekcjato...
znaczy ja juz napisalam swoja czesc hehe :-P ...
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, no czytałam wre z zapartym, teraz patrzę co marcinek tam spłodzi;), bo nie wiem czy będzie z warkoczykami kasia, czy z siusiakiem rafałek, ale ten słownik wyrazów bliskoznacznych to niezła mysl, jak ma się jakis temat z zasięgu:),sieci era, tylko ja juz chyba bardziej nie moge słów naduzywać, bo nikt nie zrozumiałby juz nic, i nie wyłowił nawet płotki w takim gąszczu, jeslibym jeszcze jakies dodatkowe od tych co mi do głowy wpadną chciała wykorzystać, hahha, a lubię jakies nowinki techniczne więc pewnie nie opanowałabym się:)

[ Dodano: 2006-09-30, 00:20 ]
wre nie tak do końca, bo się wacham pomiedzy 1 a 2 , jedno mnie bardziej zaskakuje, a drugie totalnie rozsmiesza hahha, i już nie wiem które wybrac :mrgreen:

czy waham?, bo ja never tego nie wiem:)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

w takim razie powiedzmy , ze sie nie wahasz :-P , tylko masz watpliwosci :-P
ja z kolei mam 1 chyba :-P pewne, natomiast do drugiegi i trzeciego, kilka ...i w zaden sposob nie umiem sie zdecydowac...
to juz chyba tradycyjnie u mnie...bo lipcu tez wiedzialam, ktore chce jako pierwsze, a 2giego i 3ciego ni wybralam...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

ide juz ann, dobranoc :-P
ann13

Post autor: ann13 »

jak się z nimi przespie to je rozwieję :mrgreen:
tez smigam, dobranoc wre:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości