kawa

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

kawa

Post autor: wre... »

wiem, ze czasem mozna zwariowac ze szczescia, na czyjs widok :-P , ale jak sie juz napatrzysz na mnie :-P (do wieczora siedze dla ciebie bez ruchu, wiec sie wgapiaj intensywnie) to prosze mnie wygumowac z funkcji moderatora...
ja ledwo wiem jak wejsc na portal i jak z niego wyjsc, jak posiade wieksza wiedze w tym zakresie (chociaz na to sie nie zanosi :-P ), to zglosze sie wtedy na ochotnika...
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

wre... to admin przydziela stanowiska :) masz duże poważanie :)
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

i tak szczerze mówiąc od początku widziałem Cię w tej funkcji :)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

a kto jest tutaj adminem?
to nie twoj portal?
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

Nie, to nie mój portal.....
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh z wrazenia po tej informacji, az mi mowe odjelo na kilka godzin :-P ,dobrze, ze mi tak na cale zycie nie zostalo :-P
kawa to opowiedz mi ta swoja wizje widzenia mnie w tej roli :-P , bo moja wizja jest taka, ze ja moge tylko obok ciebie siedziec i pachniec :-P , no i krytykowac stroje gosci :-P
niczego nie bede nosic ani przenosic, bo to nie na moje sily :-P , wiec po co ci taki pomocnik...
na twoim miejscu napisalabym skarge do admina...
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

moim zdaniem to ja powinienem siedziec cicho u Twego boku [łypiąc z ukosa na Twe wdzięki ;)] szybko się wprawisz, i będziesz służyc pomocą portalowiczom, zawsze budzisz posłuch wśród tłumu :)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawa a po co ty masz lypac z ukosa :-P , postawimy sobie fotele na wprost siebie :-P
zauwazyles, ze fotele sa wspolne?...(raz ty siedzisz na tym po prawej, a raz ja :-P ) na cale szczescie, bo ja w bezruchu nie moglabym pelnic zadnej funkcji :-P
olga

Post autor: olga »

wre..., ja rozumiem, ze wre i trzy...ale bezruch?
moze niech te fotele beda gorace.
to 100 % gwarancji odpowiedniej porcji aktywnosci.
:evil:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

olga najwazniejsze, zeby byly wygodne i koniecznie z podnozkiem, bo inaczej bede musiala wpychac stopy na fotel kawy :-P , a aktywnosc wole sobie sama regulowac...
:)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawa czy ja moge bez pytania o zgode autora, przeniesc jego tekst np. do laboratorium...
jak jest przyjete na portalch?...z grzecznosci sie pyta? informuje? czy przenosi bez powiadamiania?...

:)
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

ja bym z grzecznością do tego podszedł czyli zostawił odnośnik i wiadomość o zaistniałej sytuacji ;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawa, sadzilam ze to caly wiersz zostaje przeniesiony, a on wlasciwie paczkuje i pojawia sie dodatkowo w kolejnym miejscu...to mi sie wydaje troche bezsensu...
przekonaj mnie, ze to ma sens :-P , bo inaczej sie zraze do przenosin...
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

jeżeli zostawiasz odnośnik to tak się dzieje
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawus to moze my ujednolicmy swoje dzialanie :-P ...
mysle,ze przenoszac wiersz do laboratorium powinnismy jednak zostawiac odnosniki, zeby nagle nie zniknal z miejsca, gdzie widzial go ostatnio czytelnik, bo moze nie chciec sie jemu szukac...
ale z kolei jezeli przenosimy z laboratorium, proponowalabym bez odnosnikow...bo laboratorium to jak gabinet odnowy, albo chirurgii plastycznej...tam powinna byc sterylna czystosc :-P i komfortowe warunki dla nastepnych pacjentow do oddsysana, korekty, powiekszania :-P zadowolony pacjent po takiej odnowie,na pewno nie bedzie mial zastrzezen, bo przeciez w "nowej szacie" idzie sie pokazac swiatu :-P ...
co o tym myslisz?
:-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

Twoje słowo jawi się dla mnie niczym rozkaz ;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh kawa tak enigmatycznie, albo dyplomatycznie to napisales, ze ja chcialabym uscislic ta twoja odpowiedz :-P , wiec prosze wybrac ...
a)tak despotycznie brzmi, ze wolisz nie protestowac,
b)brzmi tak pieknie, ze czujesz sie zniewolony i nie masz sily protestowac,
c) inne powody;(np. bol gardla :-P )
:-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

c) brzmi rozsądnie, pozatym to oczywiste ;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawa to prosze ladnie pozegnac cieniu w laboratorium :-P , bo jej erekcjato juz jest przeniesione dawno...

ja chwilowo bede znacznie rzadziej zagladala, wiec pilnuj porzadku :-P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawuś po przeczytaniu komentarzy pod "Erekcjato życiowe", chce zebys wiedzial, ze nie mam zamiaru zadnego! erekcjato, z ta nazwa w tytule, przenosic gdzie indziej, jezeli nawet moim zdaniem, to nie bedzie erekcjato...
bo moje zdanie to tylko jeden glos z trzydziestukilku milonow polakow nie wspominajac o tym , ze czytaja je rowniez za granica...
ja moge tylko w komentarzu napisac, ze to moim zdaniem nie jest erekcjato...co nie znaczy , ze dla kogos z tych milionow , ono moze okazac sie najlepszym erekcjato jakie kiedykolwiek czytal...
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

jak tam sobie chcesz :) ja mam inne zdanie
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh kawus to chyba dobrze, bo nie bedziemy monotonni :-P
pomysl ile bedzie wyswietlen :-P , jak sie bedziemy poblicznie klocic :-P , a pozniej godzic :-P ...
:-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

zdradziłaś mój plan... ;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

to jeszcze dodam , ze koniecznie musimy to robic po 24:00 :-P , bo wtedy oboje bywamy aktywni :-P ...(bedziemy na siebie pohukiwac jak to sowy maja w zwyczaju :-P )...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh a wiesz :-P , mnie sie nie podoba , ze chcesz gosciom zabronic wpisow na konkretach... na 100% nie masz racji :-P , bo jezeli ktos sie wstydzi podac nik, to oznacza , ze go i tak nie poda , tylko nas pozbawi swoich mysli, jezeli postawimy jemu poprzeczke koniecznosci wpisania nika...
uwazam!!! :-P , ze w konkretach kazda gosciowa i gosc moga wpisywac swoje dwuwersy :-P , zeby sie oswoic z portalem....
(przez jakie "u" gisciowa jest?)heh u innych widze prawie wszystkie bledy , a u siebie w trakcie pisania wcale :-P , to bardzo wygodne :-P , czlowiek moze miec poczucie prawie idealu :-P , gdyby nie zagladal w swoje posty...
:-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

pozwól na takie praktyki a staną się one czymś powszechnym :!:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh no mozeeeeeeee masz racje , ale tylko moze :-P ...
heh ta gosciuwa ciekawy ten dwuwiersz wymyslila i dlatego mi szkoda siebie pozbawiac takiej cudzej mysli...
moja zgoda na nielogowanie wynika z egoizmu, a nie z poblazliwosci :-P ...
a ty kawus nie masz w sobie nic z egoisty? :-P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

mozna by sprobowac tylko na konkretach byc egoista, co ty na to? :-P ...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

przeciez w kazdej chwili ( z racji urzedu :-P ) mozemy to ukrocic...
moze warto sprobowac ?
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

a wiesz kawa , ze chcialam nawet :-P cieniu przeniesc do "pitolenia" za to ze wpisala czterowiersz...
ale nie umialam:(
o co chodzi z tym dzieleniem?
jednak na razie musze cie sluchac :-P ...(ale do czasu :-P )...
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani wre... wzielam sie troche za sprzatanie, usunelam erekcjato odswietne i okazalo sie ze moje pierwsze pozlolkle erekcjato zniklo rowniez, na przyszlosc bedzie chyba lepiej jak ja tam palcow nie bede wkladala bo to dla mnie czarna magia a moderator sam przesunie do chlewika, po 30 dniach odpad zniknie automatycznie

Usuniete zostaly rowniez dwa tematy (Teoria Klasyka), ktore z klasyka nie mialy nic wspolnego, nie mam mozliwosci przesuwania do innych dzialow, ale mam taki krzyzyk na gorze w prawym rogu ktorego funkcjonalnosc wlasnie wyprobowalm

Moze jeden z moderatorow napisze i przyklei przewodnik o poruszaniu sie tutaj, krok po kroku?



Oczyszczam folder utworow wyroznionych, gdyz byl w okresie probnym i byly podwojne wyroznienia .
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

rany boskie Halinka to straszne :-( ,szkoda mi tego erekcjato, a tym bardziej, ze to twoje pierwsze...na pewno sporo z niego pamietasz, wiec sprobuj je odtworzyc w laboratorium...mam nadzieje, ze ja tez troche z niego zapamietalam, wiec moze sie uda :-P
mysle Halinka, ze to kara za te dwa tematy, ktore usunelas z (Teoriii Klasyki) :-P ...jezeli ktos je wpisal to znaczy, ze dla niego byly wazne...
mysle, ze dobrze byloby gdyby powstal dzial "moje ulubione wiersze"...(nie musialabys wtedy wyrzucac tych dwoch tematow)
prosilam, zebys usunela to swoje erekcjato, bo pewnie dlatego, ze stoisz w hierarchii :-P wyzej niz ja, ja nic twojego nie moge wyrzucic, nawet gdybym chciala...teraz jak cie bede przenosila do laboratorium, to nie bede zostawiala odnosnika i nie bedzie wiecej takiego problemu...albo faktycznie wrzuce do chlewika :-P , tyle tylko, ze tam Ksiaze wije :-P gniazdko dla ann to nie wiem, czy wypada przeszkadzac zakochanemu :-P ...
to dobry pomysl z tym przewodnikiem, ale ja ledwo raczkuje,moge tylko ewentualnie dodac, to z czym ja mialam trudnosci...
Halinka ty juz lepiej nie naciskaj wiecej tego krzyzyka :-P , bo moze to jakas klatwa :-P i kolejne twoje erekcjato rowniez zniknie :-P ...
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

ale się rozpisałaś ;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

a ty odpowiedziales bardzo :-P wyczerpujaco na moje pytania kawa :-P...
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

:shock: wybacz
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

:-P wybaczam :-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

wre... czy Ty też masz problemy z "sondą"? ja np. nie mogę się tam dostać...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawus z moich obserwacji :-P wynika, ze tam chyba pojedynczo sie wchodzi :-P ...
w tej chwili widac przez dziurke od klucza, ze sonduja :-P fobiaka...
wlazl tam i siedzi bez konca, moze jak z niego wszystko wyciagna , to poprosza nastepna osobe :-P ...
ja tam sie dobijalam juz kilka razy , ale nikt mi nie otworzyl, pomimo, ze podalam wszystkie hasla jakie znam z filmu "Stawka wieksza niz zycie" :-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

zapuścił korzenie ;)
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

wre... gdzie Ty jesteś? Wszak pora Twoja ;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

hehe ano moja, czytalam erekcjato :-P , a teraz ide spac ...dobrej nocy wszystkim i dnia spokojnego :-P ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości