Pełne Szkło

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Pełne Szkło

Post autor: cieniu1969 »

1.dlaczego denerwujesz komara?
2.dlaczego on jest dla ciebie tak nie miły?

[ Dodano: 2009-06-08, 21:24 ]
przepraszam nie tylko dla ciebie:(:)

[ Dodano: 2009-06-08, 21:26 ]
własnie byłam w ostrzeżeniach...ten to ma chody
to dopiero artystokrata:))))
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Denerwuję komara? Sorry, nie miałam pojęcia, że dziadek komarius jest pod jakąś ochroną i nie można komentować jego dzieł :| albo odp. na jego manifesty z serii: spierdalaj smarkulo :|

p.s. W jakich ostrzeżeniach..? Muszę się rozglądnąć.

[ Dodano: 2009-06-08, 22:07 ]
cieniu1969 pisze:2.dlaczego on jest dla ciebie tak nie miły?
cieniu kochana pytasz, jakbyś nie znała powodu. Ot po prostu - jestem "nie poeta" :|

[ Dodano: 2009-06-08, 22:11 ]
No dobra, już się rozejrzałam. I dochodzę do wniosku, że skoro tu się daje ostrzeżenia za wulgaryzmy, to dziadek komarius rzeczywiście jest pod ochroną.
ann13

Post autor: ann13 »

pełne szkło, nie daje się za wulgaryzmy, tylko ja daję za wulgaryzmy i z całą pewnością nie za same wulgaryzmy, bo bym sama musiała się ostrzec, tylko jak za nimi stoi konkretna zadyma i akcja a'la komar, przy których cie nie było, co ci nie przeszkadza bez oporu kwitować i oceniać wycinki
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

pamiętasz szklista sokarisa?:)))

ciekawe czy Nilo jeszcze żyje?
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

Nie pitol, Ty dajesz warny tym których nie potrafisz przegadać,
albo Ci nie pasują. Taki z Ciebie obiektywny moderator jak z koziej
dupy trąba.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

nie przypominam sobie żeby rajski czy półkrwisty wyzywali kogoś od skurwysynów
noooooooooooo może fobiak ale ten to ma przywileje (dzięki bogu)
wcześniej wymienieni nie wyzywali a dostali warna

a komara wiersza nie mozna skomentować bo zaraz wyzywa
i co!!!!!!!!!!!!!!!


z tym zrobi administracja
z tym artystokratą polskiej poezyi

[ Dodano: 2009-06-09, 18:43 ]
no 13
teraz to urosłaś, sprawiedliwość być musi
mam ochotę krzyknąć RAJD

ale dam se spokój:)
Anty_Fobia bleeeee
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

ann13 pisze:pełne szkło, nie daje się za wulgaryzmy, tylko ja daję za wulgaryzmy i z całą pewnością nie za same wulgaryzmy, bo bym sama musiała się ostrzec, tylko jak za nimi stoi konkretna zadyma i akcja a'la komar, przy których cie nie było, co ci nie przeszkadza bez oporu kwitować i oceniać wycinki
Wybacz, ale twoje gadki szmatki są bez sensu. Takie pitupitu, sralismazgalis i pierdolamento w jednym. Nie interesują mnie sytuacje, które kiedyś tam zaistniały, a przy których mnie nie było. Dlatego też nie wypowiadam się na ich temat. Natomiast komentuję to, co widzę teraz.
A co widzę? Wulgarnego prostaka, który w rynsztokowy sposób obraża innych.
ann piszesz mi tu jakieś okrąglaki pt. "nie daję ostrzeżeń za same wulgaryzmy". Wiesz, co jest dla mnie 'samymwulgaryzmem'? Podpowiem ci. 'Samymwulgaryzmem' jest dla mnie kwiatek typu: kurwa! wpierdala mnie, że nie doceniacie mojej poezji!
Natomiast 'samymwulgaryzmem' na pewno nie są ohydne teksty, jak w cytatach poniżej

"Brakuje tulko slowa zle ruchana....1, dodaj sobie sama ale to juz nie moja wina to wina twojego pana...! i nic na to nie poradze, i nie wchodz na moja strone z glupimi komentarzami, posmarkana"

"Smarkata jak poprosisz fobiaka to cie wyrusza butelka i bedzie spokoj z toba , zmien pieluche bo smierdzi gownem dziecka"

"Spierdalaj w podskokach smieciu na poezji"

Jeśli podobne bluzgi są dla ciebie 'samymwulgaryzmem', to albo jesteś ślepa, albo równie prostacka, wulgarna, pusta, płytka i podła jak komar, albo nie wiem, co. Bo nad kolejnymi przyczynami, dlaczego takie zachowania pod okiem moderatorki uchodzą płazem, nie chce mi się zastanawiać.

owocnego pielęgnowania wycinków, ann

[ Dodano: 2009-06-09, 19:08 ]
O, po komencie cieniu zajrzałam do ostrzeżeń... i cieszę się bardzo. Lepiej późno, niż wcale.
ann13

Post autor: ann13 »

pełne szkło powiem tylko w nawiasie, jakbym chciała odbyć wykład na temat odróżniania wulgaryzmów od niczym nieusprawiedliwionego chamstwa, to zapisałabym się na profesjonalne szkolenie, bo nie przepadam za amatorszczyzną, która między innymi polega na tym, że wyjaśnia się komuś, coś co jest wszem i wobec wiadome. ja kończę temat, tu masz linka z moderatorami, żebyś miała w razie czego kogo opierdalać

staff.php?g=mod

bo pozwolisz, że ja pokieruję się na razie własnym instynktem, oczywiście chętnie ciebie posłucham, ale dopiero wtedy jak powiesz coś mądrego, poza tym mam świeżo umyte włosy i boję się żebyś mi z tej złości w grzywkę nie napluła
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości