cebreiro

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

ann13

cebreiro

Post autor: ann13 »

no widzisz, tak się martwiłaś, że już stara dupa jestem, a ty niedługo mnie dogonisz, bo się nigdzie nie spieszę i czekam na ciebie z takim jednym nawalonym

zegarkiem:P)
dobra, to ci życzę spijania nektaru z kokosów, wylegiwania się ze słomką na dmuchanej żabce z wyłupiastymi oczami , bielizny w rozmiarze esssssssss, ale niekoniecznie tej na ramiączkach, fajowych przewoźników na trasie ruciane nida karolowe wary, czystych toalet w komunikacji publicznej i coli z promocji, świeżo niepomalowanych ławek, naostrzonego języka, satysfakcji i zadowolenia z niepokornej grzywki, przypalonych przez momenty ziemniaków, kolorowych zeszytów od muzyki bethovena i złożenia ładnego obrazka ze 100-u milionowych puzzli, a reszta, ta najwazniejsza, to już będzie na ucho;)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

też chciałem przyłączyć się do życzeń,
kurde, sam chciałem pierwszy ten temat założyć ale Ann mnie uprzedziła
życzę więc Tobie wszystkiego najlepszego, a najbardziej tego, czego pragniesz najbardziej a więc
- udanego seksu
- dużo pieniędzy (bo jak nie ma się udanego seksu, to można go wtedy kupić)
- dużego grona oddanych znajomych (zawsze jest szansa, że któryś z nich zapewni udany seks)
- realizacji marzeń zawodowych (kobiety sukcesu zawsze mają dużo udanego seksu)
- zwiedzania ciekawych miejsc (w podróżach łatwiej jest o przygodny, udany seks)

itd.
buziaki
ann13

Post autor: ann13 »

a ja chyba w ferworze zapomniałam o pocałunkach, ale to tylko dlatego, żeby nie zaklinać deszczu, bo póki co mam promień za oknem







od koła samochodowego wypasionej A6:P)
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Życzę Ci szczęścia w miłości i we wszystkich innych rodzajach aktywności i słodkich nocy bez bezsenności i radości, radości, radości ...

Buziaki.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

dziękuję bardzo :)
szara eminencja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości