Dlaczego

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Dlaczego

Post autor: wwww »

Dlaczego mnie ciągle gdzieś przesuwacie, jak jakiegoś bezdomnego psa? Ja tego nie pojmuję?

[ Dodano: 2009-12-12, 12:53 ]
Co to zmieni? Bo dla mnie, to tylko utrudnienie, ciągle się muszę szukać po tych waszych kategoriach!
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

100 lat temu, gdy działów było o połowę mniej, postulowałam: już dość! kategorii tu jak 'mrówków'...przestańcie dodawać nowe...

Dziś widzę, że miałam rację :|
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

pełne szkło pisze:100 lat temu, gdy działów było o połowę mniej, postulowałam: już dość! kategorii tu jak 'mrówków'...przestańcie dodawać nowe...

Dziś widzę, że miałam rację :|
zdejmnij kobieto ten hełmofon bo ni jak z tobą zagadać
a ty wwww nie narzekaj tylko żądaj jako mieszkaniec tej krainy
też masz prawa:)
Anty_Fobia bleeeee
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Qrcze, cieniu... Zdecydujcie się wreszcie. Znajomi twierdzą, że kiedy zakładam kask i siadam na motor, wreszcie można ze mną po_gadać. Ty - że nie. Och, jakie życie jest trudne :|

p.s. Co tam u Nila? Dawno go nie słyszałam...
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

pełne szkło, oni myślą, że są przez to bardziej interesujący, jakie to nowoczesne!, pitolenie!, sranie w banie!, laboratorium!, wygląda to mniej więcej tak, jak u postmodernistów, to jest dno i wodorosty!, takie zwyczajne pływające po powierzchni zielsko, takie algi, które zjadane są przez glonojady
ann13

Post autor: ann13 »

wwww, wystarczy nauczyć się czytać i wykorzystać różne możliwości, (gaci chyba też nie trzymasz razem z ocieplanymi podkolanówkami), a nie się urwać od kija od szczotki, aby się zapędzać do jednego kąta
ic na sokarisa, jeśli tu błądzisz, tam mają tylko dwa działy, wtedy będziesz wiedział, co, gdzie pitolisz
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

...ićić wwww, tu najwyraźniej psujesz powietrze... niedługo zabraknie działów, gdzie można by cię upchnąć :|

[ Dodano: 2009-12-12, 21:56 ]
hmmm... może powstanie nowy..?
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

ale sie dajesz wwww babom pomiatać
ann13

Post autor: ann13 »

a to już twoj wniosek pełne szkło, widocznie tak odczytujesz wwww, bo mi tylko nie chce się oglądać kolejnych rewolucyjnych zapędów następnych pokoleń wędrowców, którzy chcą tu robić (komuś) przemeblowanie, żeby zwiać za 3 minutki na www.w nieboskłonie gwiazd z jednym salonem i łazienką, ale rozumiem twoje podniesienie, bo jak się z tym swoim filozoficznym tobołkiem przeniesie, to zabraknie ci obiektu, z którym mogłabyś wdzięcznie pokpiwać na temat rozkładówki portalu
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

wwww
to zwykle tak się zaczyna tutaj
na początku przenoszą twoje teksty, potem kasują albo ingerują w treść twoich postów,
potem dają ostrzeżenia, potem zakaz pisania, aż w końcu dostajesz bana

jak juz dojdziesz do tego etapu, daj mi znać,
zna się sposoby nawet na to

co zaś się tyczy ilości działów, to rzeczywiście więcej, jak połowa nie jest używana,
ale niech se to będzie skoro wola taka

a propos Ann, czy ty w domu też tak często sprzątasz jak tutaj?
pytam, bo mam z tym sam poważny problem, przydałby mi się ktoś do robienia porządków
(nie myśl tylko, że to oferta matrymonialna, jako mężatce nie składałbym takich propozycji)
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

ann13 pisze:to już twoj wniosek pełne szkło, widocznie tak odczytujesz wwww
Nie, ann, tak odczytuję ciebie, co potwierdzasz zresztą swoim zblazowanym:
ann13 pisze:mi tylko nie chce się oglądać kolejnych rewolucyjnych zapędów następnych pokoleń wędrowców, którzy chcą tu robić (komuś) przemeblowanie
Chciałoby się napisać - wybacz, o kr(ól)owo, że jakiś zarejestrowany użytkownik portalu śmiał ponarzekać na rozkład i wygląd twoich pałacowych klitek, a przez to ..psuje ci powietrze.

Pojawia się pytanie - czy portal jest dla moderatorów, czy dla użytkowników?
Bo o ile niewątpliwą powinnością moderatora jest pilnowanie ładu na portalu, o tyle pierdo-lamento w stylu: ty tu wpadłeś pewnie tylko na chwilę, więc się nie wtrącaj - jest najzwyklejszym pomponiarstwem, głoszącym ni mniej, ni więcej: wypad, to moje podwórko! już ja najlepiej wiem, jak ma wyglądać i nikt nie będzie mi się wpieprzał

Co do rzekomych obaw, że zabraknie mi "obiektu" do wdzięcznych pokpiwań. Nietrudno chyba zauważyć, że w przeciwieństwie do ciebie, ann, nie jestem uwiązana na tym portalu, jak kobyła do żłobu. Krótkotrwałe okresy mojej aktywności tutaj, dzielą odstępy kilku, czasem kilkunastu miesięcy nieobecności. Więc akurat mnie najmniej obchodzi, czy ktoś inny zagrzeje tu 3 minutki, czy zamieszka na 100 lat.
ann13

Post autor: ann13 »

no wiem pełne szklo, chyba przychodzisz tutaj, przeliczyc mnie w swoim kalkulatorze, bo w krótkotrwałych okresach twojej aktywności tutaj nie było jeszcze momentu żebyś się do mnie nie dopierdoliła, tylko zorganizuj sobie może jakiś najazd na turków z armenii (mają kiecki po 10 złoty, w sam raz na sylwestra), bo mam w dupie twoje drugie wojny światowe

[ Dodano: 2009-12-13, 12:55 ]
w peesie,
pelne weś se marcinka i wwww i iccie w pisdu, nikt was tu nie djerży, a od moich prywatnych żłobów wara, bo w końcu porwę się na twoje, wiecznie sfrustrowana księżniczko
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

ann13 pisze:pelne weś se marcinka i wwww i iccie w pisdu, nikt was tu nie djerży, a od moich prywatnych żłobów wara, bo w końcu porwę się na twoje, wiecznie sfrustrowana księżniczko


Oj, daj spokój, ann, na_dymasz się, jak zwykle.. Rzucasz się, jak wsza poczęstowana Hedrinem. Zamiast mi grozić, wyślij na mnie ruską mafię. Albo daj mi bana. Może wtedy potraktuję cię odrobinę poważniej, rozgorączkowana panno pomponiaro.
Płaczesz, że się ciebie czepiam, a kolejnymi spazmami tylko potwierdzasz, że właściwie odczytałam twoje utyskiwania i sugestie pod adresem wwww. Od pierwszego postu w tym temacie mówisz mniej lub bardziej wprost: wypierdalać wszyscy niezadowoleni, bo słabo znoszę jakąkolwiek krytykę. Blablablabla, sralis-mazgalis, pierdo-lamento.
Gdyby wszyscy reagowali, jak ty reagujesz, żaden portal by nie przetrwał. Aczkolwiek uważam, że taka ciekawostka, jak ty, spełnia w necie ważną rolę. Może za_wsze służyć jako przykład negatywny.
W każdym razie... wykazując dobrą wolę, zrobię ukłon w stronę twojego poziomu rozumowania i pożegnam cię już w tym temacie słowami: ann, stękaj do woli - mnie to pierdoli :)

p.s.
Nie lubię, gdy próbujesz mierzyć mnie swoja miarą. To mi ubliża :|
ann13

Post autor: ann13 »

coś ty, masz wygórowane ambicje, ty się do polityki nadajesz z tym oszukanym wyolbrzymianiem, albo do kółka teatralnego dla podstarzałych pensjonarek, tylko widza musisz znaleźć naiwnego, bo nie ze mną te numery bruner
babraj się sama w tych swoich kałużach, albo szukaj dupka z filmu rajski2 przybywa z odsieczą, który ci zawtóruje i utytła się razem z tobą w tych twoich rozkrzyczanych kocopałach, o i jeszcze mi tak wpadło do głowy, że mogłabyś w IPN-ie zjeść kanapkę na drugie śniadanie z kiełbasą (mogę ci skombinować tam etat, bo mam dyplomatyczną wejściówkę) bo oni tam też robią zbrodniarzy z porządnych ludzi, w 5 minutek, dokładnie tak jak ty
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

pełne szkło
broń cię panie boże, nie zdejmuj hełmofonu
bo jak Ann się wkurwi, to jest gotowa wyrwać ci wszystkie włosy
a i pięść ma nie lżejszą od Pudziana

hahahaha,
jak ja lubię ten portal (poetycki, hehe, dobre sego)
stragan, kurwa, a nie liryka

do garów !!!!!

hahaha
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

pełne szkło pisze:Qrcze, cieniu... Zdecydujcie się wreszcie. Znajomi twierdzą, że kiedy zakładam kask i siadam na motor, wreszcie można ze mną po_gadać. Ty - że nie. Och, jakie życie jest trudne :|

p.s. Co tam u Nila? Dawno go nie słyszałam...
zielonego pojęcia nie mam nie widać go i nie słychać
a ty www w daj sobie spokój bo z głuchoślepym to nie po drodze

pisz i przwyczaj się do labiryntu na ere:)


ja pierniczę nawet się Marcinkowi zarobiło
i po ostatniej niedzieli.
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

erekcjato dla marcinka

tobie to ja nie przydzwonię
bo się kryjesz w hełmofonie
jesteś świetnym detektywem
ślady tropisz swym łuczywem
gdy się kłócą na portalu
zawsze dodasz trochę żaru
kto już kogo wypierdolił
kto się z gówna wygramolił
ty najlepiej wiesz marcinie
bo ta reszta to są świnie
tyś w tradycjach wychowany
dziadek ojciec był jebany
może trochę ciut za mało
ale tobie się przydało














































ORMO
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Jeżeli jest tak jak mówisz, Marcinie Rajski, to nie wróżę temu portalowi świetlanej przyszłości.

Fobiak, jeżeli ty nie zaczniesz słuchać ludzi, to w niedalekiej przyszłości przebijecie sokaris o głowę! (boże!, co to jest sokaris?!!, tam to dopiero musi wydzielać się kwas, to musi dopiero być kwas-aris!!!, proszę nie mylić z kwazarem, bo to zupełnie innego rodzaju źródło energii) I zostaniecie z jedną kategorią pt. badziewie! To będzie wasza ulica jednokierunkowa. Taka ślepa uliczka jakich wiele. Wtedy zapanuje tu hiperlogiczność ciągnąca się w nieskończoność, badziewie 1151, badziewie 1152, badziewie 1153 …….. i wszyscy będziecie szczęśliwi. Będziecie się poklepywać po swych ramionach i przytakiwać sobie wzajemnie, a jeżeli i tego, co do was tu piszę, nie zrozumiecie – to zdechniecie. Tak jak zdechł ów typ spod ciemnej gwiazdy.

Fobiak, ann13 – doprawdy nie rozumiecie? (No tak, zapomniałem, przecież za nic macie logikę, więc możecie mieć z tym, co piszę, problemy, powodzenia.)
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

ann13 pisze:oni tam też robią zbrodniarzy z porządnych ludzi, w 5 minutek, dokładnie tak jak ty
Martyrologia dla ubogich.
ann13

Post autor: ann13 »

no pewnie, jak ciebie ten motorek wozi tylko za winkiel do szaletu miejskiego, żebyś w nim mogła spokojnie pisać pokwitowania, którymi się pasjonujesz, to jasne, że dla ubogich, ja tam nic do nich nie mam, to mogą sobie tacy zostać
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

ann, zastanawia mnie z jaką ty łatwością wyrokujesz o realnym życiu tutejszych nicków i serwujesz serdeczne podpowiedzi, czym mogłyby się zająć. Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę - ja ograniczam się wyłącznie do komentowania twoich zachowań tutaj, nawet w kwestii ciebie jako przykładu negatywnego zaznaczyłam, że chodzi o net. Ty natomiast wyjeżdżasz mi z jakimiś wizjami świetlanej kariery w IPN i regularnie odbywanych podróży do miejskiego szaletu :| hmm... przyznam, że nie jestem ciekawa dalszych analiz i objawień moich poza_portalowych zajęć z motorkiem w roli głównej, ale zapewne się doczekam...

p.s.
Biorąc pod uwagę wierszyk zadedykowany Rajskiemu, wyrażę tylko nadzieję, że w przyszłości nie dowiem się, że kogoś z mojej rodziny jebał ktoś.
ann13

Post autor: ann13 »

a mnie zastanawia, że wpadasz tutaj raz w roku na maksimum 30 postów, z których 15 dotyczy ubliżania mi i komentowania mojego zachowania na forum

[ Dodano: 2009-12-14, 20:47 ]
acha, jeśli chcesz się czegokolwiek dowiedzieć o wszystkich, lub o twojej rodzinie to zgloś się do ormowca tutaj albo na priv
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Cóż.. jeśli mamy oddać sprawiedliwość - w tym wątku to ty pierwsza pojechałaś personalnie.

Co do ubliżania - nadal będę zdania, że jeśli nicki obrzucają się błotem, powinny ograniczyć się do netu. Nie znam cię ann, nie wiem jaka jesteś w realu. Nie wykluczam, że prowadzisz fajne życie i jesteś wartościową osobą. Dlatego nie próbuję fantazjować nt. rzeczywistości - nic mi do niej. Znam tylko twoje wirtualne oblicze i po prostu go nie lubię. Kompletnie nie podoba mi się twój styl moderowania - żadna tajemnica. Zapewne jeszcze nie raz będziemy dla siebie - delikatnie mówiąc - niemiłe. Aczkolwiek szczerze życzę dobrej nocy w realu.
ann13

Post autor: ann13 »

no ciebie tym razem obrzydził mój nick, bo może myślałaś, że jak świśniesz w przestrzeń zepsutym powietrzem, to nie zauważę, jesteś obłudna, zwyczajnie, włącznie z tą szczerą dobrą nocą, takie grzecznościowe farmazony, które wypuścisz lewym uchem, żeby ci w prawym nie zostało, (dobre wrażenie po sobie) to zachowaj na ten swój real, dla mnie wszędzie ludzie są tacy sami i nie częstuj mnie skopiowaną zgrizzly, bo już i tak myślę, że jesteś głupia
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

...łok, ręce opadają. Właściwie to sama jestem sobie winna. Trzeba było poprzestać na poście: ann, stękaj do woli - mnie to pierdoli. Ale jak to mówią - mądry Polak po szkodzie, więc drugi raz w ten gówniany wątek nie wdepnę i tym razem poprzestanę.

p.s. Porównanie do zgrizz sprawiło mi niekłamaną przyjemność.
p.s.2 Dobrej nocy wciąż życzę szczerze, bo doprawdy nie mam żadnego interesu w twoim niespokojnym śnie.
ann13

Post autor: ann13 »

ja tez w peesie
to stękanie i pierdolenie też sobie zweryfikuj, bo nawet w komentarzu musi być choć odrobina przekazu i element logiki (nie po mojemu) a nie same powtórki z rozrywki
i juz sie tak nie tłumacz, bo to psu na budę potrzebne
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

na razie jeden do jednego
umysłowość i poczucie humoru po stronie pełne szkło
ale ann nadrabia elokwencją kelnerki rodem z podrzędnej tancbudy i
nieokiełznanym animuszem mleczarki z zakładów "Łaciate"
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

http://anulkax99x.wrzuta.pl/audio/1MbfOzMshZW/

[ Dodano: 2009-12-14, 23:27 ]
Ups, przepraszam, w linkarni planowałam sobie pośpiewać. Zbieżność ewentualnych sytuacji jest całkowicie, ale to całkowicie przypadkowa.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

Anty ten kawałek o Marcinku mnie zachwycił:)
ale co jak się jest sobą a ludzi to wkurza?:(
Anty_Fobia bleeeee
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

o widzę, że więcej was się zleciało
to, żebyście się nie nudziły i miały czym ręce zająć

Obrazek
ann13

Post autor: ann13 »

ormowcu tobie nie ma co wierzyć, my się zajmiemy dojeniem a ty nas podkablujesz do finansowego, za to, że robimy to nielegalnie, zajmij się myszkiewiczówna i zamknij te wrota od swojego domu, ups... od szopy, jeśli ci się nudzi to wyrzuć gnój bo się nie wygrzebiesz rano do roboty
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Zdradzę Wam coś - krowę można świetnie przebrać za indiańską tatankę.
A w ogóle dzieci znają krowy juz tylko z obrazka i żywych boją się przeokropnie.
Do pasania nie mogłyby się przydać.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

Marcinie daj jakiś link z lepszejszym głosem śpiewającym
bo ten co tam śpiewa to gorzej od kastrata który w trakcie usiłowania dogadzania sobie wydaje straszne dźwięki:)
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości