Gacek coś dziś nie szaleje w dziale "konkretnie"

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

robert kobryń

Gacek coś dziś nie szaleje w dziale "konkretnie"

Post autor: robert kobryń »

Pewnie świętuje z kolegami, obchodząc rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
ann13

Post autor: ann13 »

marcinku gacek pochodzi z terenów o dużych tradycjach partyzanckich, tam ormowców do studni wrzucali, albo do gnoju, najwięcej ormowców było na wybrzeżu
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

jednak się pomyliłem, ty nie jesteś żoną fobiaka,
ty jesteś fobiakiem
fobiaku, nie wiem, co zrobiłeś z ann13, ale proszę przestań korzystać z jej konta
ostrzegam
zgłoszę na policję jej zaginięcie
ann13

Post autor: ann13 »

ić na wartę pod bramę stoczniową
tylko załóż sobie pasek od beretu
pod brodę bo ci go storm zabierze

[ Dodano: 2009-12-13, 21:31 ]
ups.....w ferworze gotowania kapusty z grzybami, zapomniałabym


























ormowcu ty :-P
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

dobrze chociaż, że moją wcześniejsza uwagę do serca wziełaś








































się za gary
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Re: Gacek coś dziś nie szaleje w dziale "konkretnie&quo

Post autor: Gacek »

Marcin Rajski pisze:Pewnie świętuje z kolegami, obchodząc rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
Marcinku, chory z nienawiści pojebie zrobiony palcem. Tacy jak ty, powinni mnie pocałować w dupę - koniecznie przez papier! (Żeby mi się dupa nie zabrudziła!)
I radzę ci, odwal się ode mnie. Jak musisz, to poszukaj sobie ofiary wśród swoich kumpli denuncjatorów.
P.S.
Złodziej, zawsze najgłośniej krzyczy: "Łapać złodzieja!", żeby odwrócić od siebie uwagę.
Moczulski, Najder...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

zgłaszam szanownej administracji, że zostałem obrażony przez innego użytkownika
choć osobiście wybaczam mu (pewnie wstał lewą [nie wyobrażam sobie, by mógł tą drugą] nogą, po wczorajszej popijawie z przyjaciółmi), to jednak uważam, że o porządek i kulturę na portalu powinniśmy dbać w szczególności
ann13

Post autor: ann13 »

jakiej administracji rajski, przecież tu przedszkolanka jest potrzebna i to taka po conajmniej dwumiesięcznym przeszkoleniu wśród dzieci specjalnej troski
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

mam wrażenie, że mnie już nie kochasz
nie ma co się dziwić, skoro wyszłaś za fobiaka, choć z drugiej strony w naiwności swej, wierzyłem, że mimo podjętej decyzji o zmianie stanu cywilnego, tli się jeszcze w twoim sercu iskierka uczucia do mnie, pozostałość po żarze, który kiedyś buchał z klatki piersiowej w moim kierunku

pamiętaj jednak, że ty zawsze zajmujesz jedną trzecią połowy mojego lewego przedsionka jeśli chodzi o miłość internetową, którą darzę nicki portalowe

:oops:
ann13

Post autor: ann13 »

marcinie zostawię cię z przeczuciem, że już, anie nigdy, bo moje mi walnęło z mostu, że nie jesteś w stanie oderwać sufitu od głowy
a kto zajmuje resztę? bo nie wiem czy w tym skarawku aorty pakować się do słoika z kamienną twarzą (twojego idola sikorskiego), czy brać torebkę cukierów z mieszkiem

na okup
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

no jest tam sporo nicków
ale najwięcej zajmuje ...
no wiesz kto, przecież

nieważne, jak byś się nie starała, nie dorównasz jej
ale nie miej jej tego za złe
rozumiesz
pewnych rzeczy po prostu się nie przeskoczy

co oczywiście nie zmienia faktu,
że gdzieś tam też jesteś
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Re: Gacek coś dziś nie szaleje w dziale "konkretnie&quo

Post autor: cieniu1969 »

Marcin Rajski pisze:Pewnie świętuje z kolegami, obchodząc rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
żesz kurwa takie święto a mnie tam nie było
szkoda:(

teraz już nie ma co liczyc na stan wojenny bo nasze wojsko w gorszym stanie jak za komuny
no unia nam nawet zerdzewiałej broni nie pozyczy
ale na pewno stocznie pozamyka co do jednej aaaaaaaa
potem przyjdzie czas na kopalnie
i kurwa dobrze
chcieli lepiej no to mają!
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

haha, rajski weź ty sobie otwórz okno na dziki zachód, bo starsznie cię podwiewa wenezuelą, w sumie mnie to ciekawi, czy ty naprawdę masz takie nierówne siano pod deklem, czy robisz tylko przedstawienie



z siebie :lol:
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wyloze wam troche dziejow bo widze transformacje podniecenia seksualnego w waszym zagubieniu narodowym. jesli chcecie pierdolic o komunie to uzywajcie mile dzadki prawidlowych pojec czyli postkomuna. nie nalezy mieszac lat powojennych do rozgrywek partii w latach 1980-1989 i na tych latach sie nalezy skupic. nie chce sie tu wymadrzac i przypominac, ze wszyscy dzialacze solidarnosci byli wczesniej w pzpr, ormo, sb lub innych sluzacych polsce organizacjach lub zrzeszeniach, innej drogi nie bylo aby poswiecic sie polsce. wszyscy zdolni, solidni, porzadni albo byli rekomendowani albo sami wybierali sobie swoj los sami. ja jestem komunista, jako, ze w polsce komunizmu nigdy nie bylo, nie probujcie mi przypiac jakas latke lub wine zgonic na mnie za wasze osobiste niepowodzenia. to co wbijaja wam do tych tepych pal o walce solidarnosci o wolnosc polski to jest metamofoza pzpru. chcieli jezdzic mercedesami wiec nie mieli innego wyjscia jak zmienic system, przy okazji pozbyli sie z solidarnosci tych co nigdy nie byli w pzpr jak i niewygodnych dzialaczy po ktorych sie wspinali do gory nowi solidarnosciowcy i dawni awangardzisci postkomunizmu. bez pomocy polskiego kosciola przpr nie byla by w stanie dokonac zadnych zmian. na koniec nalezaloby dodac, ze ci ktorzy szybowali na narodem w latach osiemdziesiatych ubieglego stulecia szybuja i dzisiaj i wszyscy obchodza rocznice 13-tego grudnia jak i swieta wiekiej nocy. a glupi narod dalej wpierdala kaszanke.
dodam jeszcze, ze z ideologia nie ma to nic wspolbnego, bo w samym pzpr bylo tylko 5-10% ideologow a wiekszoc partyjniakow zajmowala sie sprawami codziennymi, zwiazanymi z zakladem lub otoczeniem, takie zadania wykonuje dzisiaj kilka organizacji, kiedys byly czyny spoleczne dzisiaj jest zebranie o pieniadze (owsiak), narod placi podatki wiec pieniadze sa na pomoc tym, ktorzy potrzebuja.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ty lepiej mondry powiedz czy lepiej było za sowieta czy teraz za unii, bo coś mi się kurwa widzi że najlepiej odciąć się od całości
mówiąc to nieja
jakakolwiek ustrojka by nie weszła to w naszym kraju zawsze będzie to samo

ostatni redukowali etaty bo kryzys
pytam kurwa jaki kryzys?
kierownik wywalił ślepia razem z prezesem...
no więc im tłumaczę że u nas kryzys to chyba od niepamietnych czasów panuje, znaczy się w szarej strefie
a tej szarej nam przybywa z dnia na dzień

ale czy ja się skarżę
otóż nie kurwa bo mnie teraz dobrze
tylko ja bym chciała w końcu trochę urlopu dostać
ale niestety to niemożliwe
bo mam przedłużaną umowę z miesiąca na miesiąc
no to chuj siedzę na zwolnieniu i odpoczywam
ale marzy mi się by młodszego na jakieś kolonie wysłać
więc może znajdę dwutygodniwy turnus pod mostem
a co kurwa niech sie młody przyzwyczaja!!!
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

cieniasko, gdzies ty widziala sowjeta? gdybys pochodzila z legnicy to bym sie nie pytal, sowjetom od 1980 roku nie wolno bylo wychodzic z koszar.
ale nie klam

a co kurwa tylko komunizm jest i wasza uwielbiana unia?
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

fobiak pisze:cieniasko, gdzies ty widziala sowjeta? gdybys pochodzila z legnicy to bym sie nie pytal, sowjetom od 1980 roku nie wolno bylo wychodzic z koszar.
ale nie klam

a co kurwa tylko komunizm jest i wasza uwielbiana unia?
wybacz mnie fobiaku żem zapomniała o beretach

jeśli coś opuściłam to mnie przypomnij

ja tylko chcę powiedzieć że niepotrzebnie pchali my się do unii
i w ogóle to niedobrze jesli kraj jest zalezny od innego kraju
chcę też powiedzieć ze nie ma kraju w którym byłyby same kokosy ale są kraje w których jest łupinka po kokosie...u nas natomiast
a zresztą jak w naszym kraju ma byc dobrze skoro do liceum dostają się matoły z dwójami na świadectwie?
juz kurwa o dukania w wieku gimnazjalnym nie wspomnę!

e tam idę
ty fobiak zawsze szukasz problemów pobocznych
nie twierdzę że to źle
ale jest ich tak dużo że nawet konie pociągowe takiego cięzaru nie byłyby w stanie uciągnąć. Wiedz jednak że u nas takie konie wysprzedano za przysłowiowy grosz, a te konie rasowe no to tylko dla oka na pokaz
także niedobre to czasy nastały bo nie dba się o siłę roboczą:)
Anty_Fobia bleeeee
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ann13 pisze:haha, rajski weź ty sobie otwórz okno na dziki zachód, bo starsznie cię podwiewa wenezuelą, w sumie mnie to ciekawi, czy ty naprawdę masz takie nierówne siano pod deklem, czy robisz tylko przedstawienie



z siebie :lol:
co się tyczy przedstawień z siebie, przyznaj, że i ty nie gorsze
potrafisz wystawić
jeśli chodzi o to, czy na prawdę jestem pojechany, uchylę ci rąbka tajemnicy - internet to pikuś w porównaniu z rzeczywistością

:roll:
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku szukaj swoje ja bo ci spierdolilo ze wstydu
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości