Do moderatora remika

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Do moderatora remika

Post autor: Margot »

Proszę, abyś jednoznacznie i w zrozumiały sposób /bez nieudolnego naśladowania stylu ann13/ odpowiedział na pytanie:
czy grzebałeś w komputerze użytkownika wwww.
Do tej pory nie zrobiłeś tego, prowokując jedynie jego rosnące zdenerwowanie. Robiłeś to z premedytacją i poczuciem władzy, jakbyś czekał jedynie na to, żeby dawać mu kolejne ostrzeżenia.
Zarzut, jaki Ci postawił wwww jest bardzo poważny i jeżeli jest on uzasadniony, Tobie należą się nie tylko ostrzeżenia ale ban ostateczny.
Brak odpowiedzi na zarzut postawiony przez wwww budzi podejrzenia, że on po prostu ma rację.
Nalegam, abyś wreszcie powiedział, jak jest naprawdę.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
ann13

Post autor: ann13 »

a gdzie wwww pisze, ze remik mu grzebal w kompie?
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Ann, nie mam żadnej wiedzy na temat tego, czy remik grzebał w kompie wwww, czy nie. Niczego w tej sprawie nie sugeruję.
Wszyscy wiemy jedynie, że padł taki zarzut i że remik nie odpowiedział na niego wprost.

[ Added: 2010-03-27, 10:18 ]
W temacie: Oto mail wwww napisał: "byłeś w moim kompie skurwielu?"

[ Added: 2010-03-27, 10:39 ]
W temacie: "Oto mail" wwww napisał także: "Sprawdzę tylko dokładnie komp, ale jeżeli raz jeszcze się to powtórzy, to wtedy zainteresuję się tym poważniej, czyli z pełnymi konsekwencjami jakie z tego wynikają."
Odczytuję w tym zarzut postawiony remikowi i powód wkurwienia wwww.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
ann13

Post autor: ann13 »

to podejrzewam,
oj, no bo wwww poszedł za ciosem, że remik być może był w moim kompie, a być może nie, jeśli mam wierzyć w mailową teorię i prawdę, która leży pewnie pośrodku
ale z tą powtórką, to faktycznie wskazówka, jakby już tam był (nie znam się, skąd wiadomo, że to remik, a nie ktoś inny i że w ogóle było włamanie?)

w sumie, to ani mi się nie podobają ostrzeżenia dla wwww (napisałam do emdiego żeby je anulował), ani to ciągłe oskarżanie remika, (jesli komuś jednak grzebał w kompie, to odszczekam) owszem, to ja wyrzuciłam temat, żeby inni mieli świadomość, że jakoś zdobył moje dane, których mu nie podałam, ani nikt inny nie mógł, wtedy nikt się nie odezwał, a potem nagle wwww spowrotem go wywołał, ale wyjaśniłam na podstawie wyjaśnień remika jak to było, podobno, a znowu jak komuś spadnie komp na podłogę i wyskoczą trojany, to też będzie wina remika?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

mi, co chwilę ktoś próbuje wejść do kompa
do pracy dzwonił jakiś typ i pytał się, czy może porozmawiać z Marcinem
dane osobowe już dawno zostały podane na rynsztoku
domyślam się, że nie każdy podziela moje podejście
ale wywołuje to u mnie tylko pobłażliwe rozbawienie

tak więc, nie wydaje mi się, że ma sens rozdmuchiwać takich spraw do rozmiarów niebotycznych afer

ostrzeżenia to już jednak inna para kaloszy
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Szanowni moderatorzy, proszę sobie wziąć do serca to co pisze na portalu "wizjonier rebel zbanowany". Ten portal jest właśnie dla takich. Jeden moderator nie powinien blokować użytkownika za to samo przewinienie kolejnymi upomnieniami, ponieważ jest to już przejażdżka osobista. Starego ch. (z życia) już się nie postawi na baczność, proszę tego nie mylić i się nie łudzić. Ten portal nie jest portalem wychowawczym. Jeśli się juz blokuje aktywnego użytkownika, to należy zająć jego miejsce i się uaktywnić. Nie traci mocy przywilej banowania Pana Marcina Rajskiego, tylko on ma prawo do banów tutaj, więc jeśli komuś wzrasta ciśnienie proszę na nim się wyżywać, on to zniesie dzielnie. Ja przy sobocie nie mogę co chwilę odkładać prostownicę, po to aby ingerować w tak drobne i oczywiste zawieruchy na portalu. Swoją drogą kto by pomyślał, że tu jeszcze ktoś zagląda?
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

od razu mi przeszło :)
dzięki Halinko za wyłożenie zasad
czyli V1 pisze do V2: stary chuju (puszczając tym samym oko) na czym Johny Rakieta się nie poznaje a akurat jest moderatorem i daje ostrzeżenie V1, że odleci
na co V1: stary chuju nie pierdol (znów puszcza oko), ale V2 jest nieczuły na żarty i daje drugie ostrzeżenie (lont płonie)
więc V1: ale z ciebie stary chuj i kurwa złamas jebany nie wiesz, że Halina ustaliła jw?
czy dobrze zrozumiałem?
wuwek wraca z jednym ostrzeżeniem a ja nie mogę mu dać drugiego za bluzgi pod moim adresem, które dajmy nato nastąpią za godzinę? a jak zjebie Komara to mu damy medal?
ann13

Post autor: ann13 »

bucu, komar jest doświadczonym użytkownikiem bezerekcyjnym, nie obawiaj się o niego, on się sam wybroni, przeżył już kilka banów i jest zahartowany jak stal alzacka
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

Komar to tylko przykład
a pytanie było do Haliny
czy ty też z Berlina?
kusa
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

pytałem czyś kusa, ale to już wiem
chciałem cię obrzucić już teraz wiem jakim słowem: Zenobia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości