gdzie jest

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

gdzie jest

Post autor: fobiak »

Victtoria?
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Też bym chciał wiedzieć.

Powiedziała, że obcym buzi nie daje, no ale jak byśmy się dłużej poznali, to? Kto wie?

ps. Czasami fajnie jest pomarzyć.

[ Dodano: 2010-07-29, 23:26 ]
ps2. Fobiak?, tak na marginesie, to wydaje mi się, że możesz podziękować koleżankom, niejakiej ann13 i pokusie.

ps3. Wkleiłem Ci nie tak dawno cytat z Brzozowskiego, co prawda nie dotyczył takiej sytuacji ale ..... możemy go odrobinę rozszerzyć i będziesz miał odpowiedz, gdzie jest Victtoria?
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

Victtoria pękła... ciśnienie zmiażdżyło jej czaszkę... odleciała do krainy wiecznych łowów... niech Manitou ma ją w swej opiece...
ann13

Post autor: ann13 »

wwww, a mi za co, głupia trochę jestem, to rozpisz w starannych podpunktach, bo ja nie zauważyłam, w którym miejscu obraziłam księżniczkę i takie chuje muje, to możesz sobie rzucać we własnym rozcałowanym ogródku, ale od mojego nicka to się odpierdol, dopóki cię nie weźmie na konkrety
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, za co? Za chińskie caco. Za ton, za sposób, za formę, za styl.

ps. Na mnie możesz sobie warczeć. Ale na nowo przybyłe księżniczki? Kto to widział?
ann13

Post autor: ann13 »

mi się wydaje, że wystarczy jak ty im będziesz dupę lizał taktycznie, za darmo, a i ja mogę, za formę, za styl, za poezję, za klasę, za długopis, a nie za wielkie nic z rozhisteryzowaną buzią zamiast wiersza, która opowiada historyjki, jacy to ludzie są podli (to nie ten portal, projekcje są dwa pietra wyżej), zresztą ty podobnie reagujesz na negatywny komentarz, to się nie dziwię, że cię wiktoria ujęła pod boczki
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Będę sobie lizał, co będę chciał.

ps. Dziewczyna miała zapał, ikrę, jakąś pozytywną energię, wesołe spojrzenie, to mi wystarczy. Nie każdy musi pisać arcydzieła. Poza tym, jak sama gdzieś powiedziała, przyszła nauczyć się nowej formy, pobawić z nią ……

ps2. ann13, weź no rzesz się teraz Ty trochę wyluzuj.
ann13

Post autor: ann13 »

no, tej pozytywnej energii i zabawy starczyło jej do jakieś 3go kometarza, ze wskazówkami i pokazującego błędy w formie którą chciała szlifować, na tyle, żeby wyskoczyła z personalnymi pomyjami i jak chcesz to tu sobie pierdol o niej, bo mi to zwisa, każda potwora znajdzie swojego amatora, tylko bądź łaskaw nie tykać mnie z związku z tym, że ci idolka pospierdoliła
ze wstydu
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

www teraz twoja kolej
wyrwijcie sobie klaki
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości