kącik dla prześladowanych

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

pełne szkło

kącik dla prześladowanych

Post autor: pełne szkło »

Tutaj mogą się wyżalić wszyscy, którzy czują się niesprawiedliwie traktowani, prześladowani i krzywdzeni na tym forum. Zwłaszcza osoby, które nie przyjmują do wiadomości, że nie przestrzegają zasad poszczególnych działów i jak uparte osły wklejają coś, co nie jest ani ich pomysłu, ani autorstwa, a potem zdziwione płaczą, bo moderator (powtarzający się w kółko o regułach) kasuje posty.
dean

Post autor: dean »

Jak mam chorpora to jak mam nie czuć się prześladowany?
Fobiak w definicji chorpora podał metody leczenia, ale dla mnie nie są one ani wystarczające ani stymulujące do pozbycia się robala z umysłu. A tym bardziej do wyrzucenia kompa przez okno.
Proponuję założyć Klinikę, gdzie osoby z chorporem, chorporem cyklofrenicznym, chorporem zabliźnionym, przewlekłym, skrajnym... i jakim tam jeszcze mogą mieć... mogłyby dzielić się doświadczeniem, wspierać się, organizować spotkania terapeutyczne w grupach, a lepiej jeszcze - w parach :lol:
ann13

Post autor: ann13 »

dean, ooooo, ja przyniosę kozetkę na barana
bo jednak na jakimś mieciutkim, to najwygodniej
się terapeutaryzować (to nowe słowo?)
dean

Post autor: dean »

jestem wzruszony
chcesz być moją terapereutką?
no to kozetka z baldahimem by się przydała :-D
olga

Post autor: olga »

8-) dean, chyba powinienes zdefiniowac "terapereutke" i wkleic do terminatorium.
a moze to miala byc "teraperelka"?

8-) zas baldachim nalezaloby uzupelnic klimatyzacja w postaci eunucha wachlujacego lisciem palmy, kiedy siodme poty na podwojnym obliczu wysokiego czola wystapia.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ja tam sie nie gniewam i nie czuje sie przesladowania
poprostu slepa jestem na ukulary mnie nie stać i zle w nich wyglądam
chociaz jak tak o pietach myslę...to cos mi ostatnio deptało
no mam jakieś pozacierane
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

będzie bez baldaChimu, wyjątkowo, bo mógłby zaciemnic obraz ..
a w końcu to zabawa w kaszpirowskiego
świdrującymi oczami :mrgreen:
hah, ale tylko na poczatku, potem można wprowadzić jakieś elementy urozmaicające, na przykład wkładając takze gdzieś pomiędzy kozakiewicza
a zwłaszcza jego środkowy palec :mrgreen:
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

cieniu1969 pisze:ja tam sie nie gniewam i nie czuje sie przesladowania
poprostu slepa jestem na ukulary mnie nie stać i zle w nich wyglądam
chociaz jak tak o pietach myslę...to cos mi ostatnio deptało
no mam jakieś pozacierane
Kącik utworzyłam dla tych, którzy głośno narzekają na moją okrutną i niesprawiedliwą moderatorską rękę :| Zakładając go nie miałam na myśli ciebie.

pozdr.
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh to ja sie chce wyzalic....
czuje sie pokrzywdzona, ze los nie dal mi szansy przeczytac wywalonych definicji...
bez wzgledu na to, co spotka Wasylija Longinowa, cieszy mnie fakt, ze dane bylo mi go poznac;P...to duza sztuka policzyc bezblednie do 72 'w trakcie':P...

santa, a moze by tak, dac szanse czytelnikom, zeby mogli sobie przeczytac te bledne definicje (np.jako przestroge, jak nie nalezy pisac:P)...
moze znalazlby sie dla nich (zlych definicji) jakis kacik w chlewiku, albo w laboratorium...(powiedzmy na okres tydodnia, albo dwoch)...
:)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

powiem więcej wre...
stracilaś mozliwość zapoznania sie z definicja " ogarniania"
co jest o tyle smutne
, że przy nie aż tak dużej dozie dobrej woli twój poprzedni post mozna zakwalifikowac właśnie jako finalny i kluczowy element ogarniania, czyli ogarnianie sensu stricto
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

alez santusiu ktus musi porządku pilnować:))))
Anty_Fobia bleeeee
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

A proszę Cię bardzo wre... :P Przyznam szczerze, że faktycznie lepiej będzie wrzucać 'trefne terminy' do chlewika. Zresztą dziel i rządź ;) nastał tydzień pracy, więc ja i tak stanę z boku ;)

pozdr.

Wróciłam jeszcze na moment, by poinformować szanowną koleżankę ;) że przed pójściem do pracy umieściłam w chlewiku kolejną def. M. Rajskiego :| Przykro mi, ale ten niezwykle płodny pojęciopisarz ponownie zamieścił termin, który już istnieje. Drzewizm występuje na wielu stronach internetowych, przykładem niech będzie fragment:

Zanik zanim posiadł sztukę chodzenia nauczył się odpalać — metodą zwiędłego liścia. Odpalał ze wszystkiego, z czego się tylko dało — z krawężnika, biurka, segmentu, itd. Gdy ukończył 10 lat ogarnęła go nowa pasja — drzewizm. Załoił wszystkie drzewa, krzaki i kwiatki w promieniu 15 km od rodzinnej Orunii. Nie potrafił tylko załoić jednego z drzew w Parku w Oliwie — stąd wzięła się jego nienawiść do oliwy, oleju i wszystkiego co tłuste i lepkie.
(cytat pochodzi z http://www.murki.pl/k1.sylwetki_mistrzow.acs )

wre... jak pisałam wyżej dziel i rządź, decyzja należy do Ciebie ;)
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ojoj ajajaj :cry:
w chlewie.. ja...
:-P
dean

ja ze względu innego prześladowania niźli mają miejsce (?)

Post autor: dean »

...na forum. Otóż uważam, że jestem prześladowany przez "los", albowiem jest tak paskudny, że nie pozwolił mi nigdy w żywe oczy spojrzeć kobiecie o oczach takich jak pełne szkło :cry:
Jeśli wpis ten nie odpowiada regułom rubryki... poproszę do Chlewika, albo w Kosmos (aha... Kosmosu tu jeszcze nie ma... proponuję utworzenie Kosmosu :lol: ) albo o utworzenie nowej rubryki... "Pokrzywdzeni przez los" ;-)
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

dean :| ło jessu ...kto tam wie czy to znowu tak miło spoglądać w oczy takie, jakie ma pełne szkło. Zamiast gdybać, chodź do mnie na kolana :P ;)

pozdr.

p.s. Mam nadzieję, że doszła moja priv wiadomość.
dean

Post autor: dean »

hmmmm... na kolanka? bardzo chętnie... tylko kolanka mogłyby nie wytrzymać takiego tucznika jak ja...
proponuję zamianę pozycji, ewentualnie proszę o pozwolenie na położenie głowy na łonie :-D

p.s. doszła :->
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości