Mam dość

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Mam dość

Post autor: wwww »

kurewskiej zimy. Wyprowadzam się do Afryki, bo naprawdę w tym kraju można zdziczeć. Barbarzyńska pogoda.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

czlowiek sie rodzi po to aby sie meczyc, wiec nie narzekaj.
w afryce jest dosc niewolnikow to tam rowniez miejsca nie zagrzejesz
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Miejsca może i nie zagrzeję, ale może się trochę rozgrzeję


z murzynką
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

i pewnie na obesranym przescieradle
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Nie Fobiak, nie zgadłeś, nie ma żadnych prześcieradeł. Jest plaża, świeci słońce, szumi ocean, po horyzont, jak okiem sięgnąć nie widać żadnego człowieka.

ps. Psujesz mi wizje. Jakiś nerwowy ostatnio jesteś.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

co ty tam wiesz o murzynkach i przescieradlach, hollywood znieksztalcil tobie zdolnosci wizjonerskie a o realizmie przeciez nic nie pisze. jedna murzynka, ktorej marzeniem jest przedostanie sie do europy tak sie wypowiedziala
ludzie w europie jedza, pozniej pija, jedza, pija i znow jedza i pija, jedza , jedza i pija i pija
to nic dziwnego, ze i ja chce tez do europy
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

No właśnie, nic nie wiem o Afryce, i wiedzieć nie chcę, prócz tego, że jest tam gorąco, a mi marzną paluchy, więc jak najszybciej chciałbym się tam znaleźć.

Fobiak, oczywistym jest fakt, że europejczycy, to eksploatatorzy i konsumenci. Konsumpcja kreuje nowe potrzeby i tak w kółko. A zaspokojone potrzeby, kreują z kolei nihilizm, nudę i pustkę, z której staramy się wyrwać za pomocą rozrywki, seksu, hazardu, kolejnych zakupów i nie wiem czego jeszcze ….. no i oczywiście niemal wszyscy piszą o tym niedojebaniu. Jak to im źle, jak to duch się z nich ulotnił. (Twoja Afrykanka, tego jeszcze nie wie, ona myśli, że zaspokojone potrzeby dadzą jej szczęście, dlatego pcha się do Europy. Zdziwi się bardzo jak zobaczy różnego typu sieci, np. bunkrów.)

ps. Obejrzałem ostatnio film o opadaniu stanu wody na rzece Kolorado. Za chwilę elektrownia Hoovera przestanie działać, a później zabraknie wody i Las Vegas wyparuje z mapy świata. Ciekawe czy sobie z tym poradzą.

ps2. Duch europejski jest barbarzyński, gdzie się nie pojawił, tam wszystko niemal niszczył. (Jednym ze źródeł tego jest oczywiście święta księga w której jest powiedziane „Idźcie i czyńcie ziemię sobie poddaną.” No i poszli i uczynili.)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ta zapora zostanie zmieciona na colorado, woda szuka sobie nowych sciezek w powulkanicznych skalach, przecieka juz. inne sa afrykanki, ktore sa juz w europie i inne te jeszcze w afryce, ktore z pewnoscia nie maja nic wspolnego z bialym przescieradlem i nie wiedza o tym, ze aby w europie jesc i pic trzeba sie porzadnie naruchac, nie po to aby zrozumiec facetow ale po to aby sie przekonac, ze takie zajecie nie wypelni nie tylko europejki ale nawet afrykanki. duch o ktorym piszesz nie jest europejski tylko naturalny dla wszystkich narodow, to nie sa animaliczne zachowania tylko fantastyczne bardziej inteligentniejszych zbrodniarzy.
jak tobie jest zimno to kup sobie maszynke do brykietow za 44 zl, w lecie napierdalasz brykieciki z papieru i innych wiorek, lajna itp. suszysz na sloneczku i w zimie masz jak w afryce na bialym przescieradle cieplutko.
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Nie Fobiak, to nie fantazje, to właśnie animalistyczne, atawistyczne jakieś instynkty kreują świat. Cofając się w głąb tzw. natury człowieka, odnajdziemy tam chciwość, żądze i pragnienia, wspólne wszystkim ludziom, które ukrywane pod płaszczykiem pięknych idei są motorem tego wszystkiego.

ps. Europejskie standardy są nie do zniesienia. Pojedzie się na Bali, a tam europejskie hotele, w Tokio wieżowce, w Bahrajnie tory f1, w Polsce supermarkety. Wszędzie to samo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości