relacja sprzed lustra

poezja rymowana, wolny wiersz, nierymowana, oda, sonety, treny hymny itp.

Moderator: Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

relacja sprzed lustra

Post autor: remik »

i znów palę myjąc zęby
kochanie
to dlatego by zatamować potok słów
kurwa niekoniecznie wrażliwych
w obliczu klęski na Haiti
nowotworowych zapędów potwora niemiłego Marysi
oraz złość piękności szkodzi uważaj więc zbankrutujesz na te kremy a przecież najlepsza jest maść do wymion
to lubię: palić, myć zęby i dmuchać w harmonijkę szczególnie w kanał szósty w tonacji a nie zapomniałaś się usprawiedliwić w codzienny sposób notując niespotykane zestawienie pierwsze z brzegu półki ze słowami namiętnymi na uwięzi sztywnej jak drut tego helikoptera sprzed lat co nie wylądował gdzie pilot chciał tylko w poprzek hamując rozwój człekokształtnego balona na targowisku w w w bezpłciowym mieście na święto dyszla że hej i że uff
ann13

Post autor: ann13 »

często mi się czytasz remik tak, jakbyś wziął najgłebszy oddech i cały tekst napisał na nim, kiedyś spróbuję tak przeczytać, też na jednym oddechu, ale jak zemdleje, bo się zawezmę od początku do końca bez łapania powietrza, to będzie na ciebie
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

morze być może na mnie niech będzie
chciałbym to usłyszeć nie żebym znów chciał cię powąchać oczami z bliska a tak chcę uszami okazjonalnie
się odważysz - zadzwoń lub nagraj proszę daj posłuchać cię w roli wiktorii agonii
ha!
wklejając zaraz po tem kolejny tekst - stachnelkę - dostrzegłem to samo może dlatego że krótszy i do ogarnięcia jakby?
choć "wydech" ten (od pierwszych słów, obrazu) trwa ostatnio około półtorej doby i bardziej by tu inkubacja pasowała jako słowo klucz ale to juz inna bajka co mi się myli
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Remik?, szałwi wieszczej nie palisz, to już wiem, a pranajanę studiowałeś? Jeżeli nie, to polecam Ci oczywiście. Szałwia, do płukania gardła z rana, zamiast papierocha, i technika oddechowa jak będziesz chlastał tzw patelenkę jakiejś staruszce. Arcydzieło murowane!
ann13

Post autor: ann13 »

nie nagram się na żadne wrzuty i tym podobne urządzenia remik, bo na maxa to się wygłupiam bezpiecznie (do tego by się to ewentualnie sprowadziło), wśród ludzi którzy mnie znają, niekoniecznie dobrze, stamtąd, bardzo łatwo jest przekroczyć cienką linię, a przede wszystkim w ogóle mnie nie podnieca występ w kółku teatralnym przed publicznością
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości