krótka historia zakrętu niespotykania

poezja rymowana, wolny wiersz, nierymowana, oda, sonety, treny hymny itp.

Moderator: Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

krótka historia zakrętu niespotykania

Post autor: remik »

strasznie się spociłem zanim dotarłem silnik pod górę a emocje zawyżały ciśnienie tak, że w aucie przestał padać śnieg
dziekuję, że mnie wywabiłaś w puch na drobny mak, mogłem popatrzeć na siebie samego i przekonałem się mimo braku lunety na stoku (ino statyw ostał się), że jesteś niespotykana bo pewnie boisz się tyczki po pa a chciałem zamiast łańcuchów zaproponować ci dwie deski do szmuglowania ciał w górę do schorniska (ostatnie cztery miejsca przy kiblu) ale cóżeś nie miała odwagi więc to wrzucam wstecznym bez świateł bo słońce

wszystkie rozumiem słowa wyrazy i nawet tę historię z innego zakrętu tylko dlaczego jesteś tak daleko i tak blisko równocześnie czy to taka pojebanośc internetu czy popierdoloność a może brutalizmus teorii przekutej w praktykę w tej chwili albo tamtej oraz miejscu nie spotkaliśmy się morda w mordę? wiem wiem ta moja wyobraźnia z tropików i muszę ograniczyć używki czekoladowe bo mnie wpychają w zimne zaspy, podhalkuj sobie do woli ze mnie bom wart ki syn
_________________
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Jakie emocje, z czym związane, z jakim przedmiotem, albo rzeczą? Opowiedz mi o tym. Jeśli chcesz, jeśli potrafisz, jeśli możesz.
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Remik pięknie napisaleś. Widać tutaj duszę, nie tylko ladnie i pomyslowo zestawione slowa.

[ Dodano: 2010-02-01, 20:23 ]
Szczęściara
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

wuwek - nie chcę a przecież możesz o tym w gazecie przeczytać - tam są teksty informacyjne

anty - cieszę się że trafiło bo mi się zdawało że to jeden z mniej trafiających zestawów jest
co do szczęściary - prawie jej nie znam więc nie wiem jak jej leci wypoczynek ten obity do skóry podobną materią szczęścia mam wrażenie że fotel uderzony w głowę już się rozpadł ale zawsze można posklejać lub zrobić to szczęście na dywanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości