znalazłam

poezja rymowana, wolny wiersz, nierymowana, oda, sonety, treny hymny itp.

Moderator: Gacek

ann13

znalazłam

Post autor: ann13 »

miało być
dla niepoznania ale może być z warszawy

o chłopaku prosto z plakatu
do którego wychodziłam w środek nocy
po tysiącu esemesów
z wymiętymi żelkami w kieszeni bo lubił
upozorować coś ponad rytualne kanapki tuż przed
podpaleniem świeczek przy wannie
gdzie próbował rozmawiać
kiedy zmieniałam płytę gryząc się w język
żeby nie wpadał z impetem w głąb
niedopilnowanych skarbów salomona

ale upiłam się żubrówką z kubka od mikołaja
i będzie o tobie niewiele bo nie mam granic nieprzyzwoitości
recytując twoje imię

które znają tylko moi najbliżsi

ekshibicjonista z rogu
i facet co daje mu trzy dychy na parkingu raz na dwa miesiące
za to że nie śpi kiedy mi się śnisz
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

bliskie mi takie pisanie bo i często wychodzi co innego niż miało być (i to jest element warty pisania, piąty?) bliskie bo takie tęsknoty nieobce no i takie jakby porwane wersy (przy pomocy zawartości kubka?)
no i ten eks na koniec jakby nie z tej historii a jednak
ann13

Post autor: ann13 »

nie z tej historii
bo nie eks

no zawartość kubka może nie była imponująca, ale na tyle potężna, że musiałam poprawiać z 10 razy




























to imię
bo mi się myliło
ale w końcu wybrnęłam, haha ;)
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

ten eks hibicjonista jakby nie z tej historii















a jednak
Awatar użytkownika
@ psik
Posty: 236
Rejestracja: 2008-04-21, 19:56
Kontakt:

Post autor: @ psik »

mogłoby być fajne po cięciach
Anarchia to stan umysłu a nie forma rządów
ann13

Post autor: ann13 »

to by było fajne, gdyby udało się komuś wymyślić do tego awersację
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

witaj Ann :-D
dla mnie wiersz w przekazie jest niejednoznaczny, uczucia przeplatają się z naiwnością, garść wiary, etc. w tym momencie pewnie pojadę po bandzie

propozyjcja aweracj:i

tabletka gwałtu
a tergo.
ann13

Post autor: ann13 »

no ale to byłaby jakaś straszna przenośnia, do której musiałabym dorobić teorię, chyba względności, bo pewnie jest lekutko naciągana, bo tabletce gwałtu to traci się film, a nie wątek

[ Dodano: 2009-06-04, 19:38 ]
apsik, czemu na forum, które masz pod spodem trzeba się zalogować, aby poczytać wiersze?
Awatar użytkownika
@ psik
Posty: 236
Rejestracja: 2008-04-21, 19:56
Kontakt:

Post autor: @ psik »

to się zaloguj czytaj i pisz - chyba to nie problem?

[ Dodano: 2009-06-05, 20:01 ]
awersacja - w dworcowej poczekalni
Anarchia to stan umysłu a nie forma rządów
ann13

Post autor: ann13 »

no spory, bo nie lubię brać udziału w średniej statystycznej (tym razem nowych martwych dusz w m-cu maju) jeśli nie mam to wyraźnej ochoty

[ Dodano: 2009-06-05, 20:18 ]
znaczy czerwcu, zegarek mi stanął
ładna puenta, ale za dużo robi się miejsc na końcu, a wszystkich i tak nie można zająć
Awatar użytkownika
@ psik
Posty: 236
Rejestracja: 2008-04-21, 19:56
Kontakt:

Post autor: @ psik »

nie ma u nas wiele martwych dusz - bo jak ktoś nie bierze udziału w życiu forum jego konto zostaje usunięte
Anarchia to stan umysłu a nie forma rządów
ann13

Post autor: ann13 »

dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie czemu mam się zalogować, aby tam poczytać poezję, bo jak to zrobić, albo i nie, to ja wiem,
czasami i to było w pytaniu
Awatar użytkownika
@ psik
Posty: 236
Rejestracja: 2008-04-21, 19:56
Kontakt:

Post autor: @ psik »

odpowiedź najprostsza z możliwych

bo chcesz poczytać :)
Anarchia to stan umysłu a nie forma rządów
ann13

Post autor: ann13 »

e tam, wiele portali tak się obwarowuje tą rejestracją, jakby tam były przekopiowane wszystkie tajemnice państwowe, albo tajne akta caw-u, dlatego mnie to interesuje, natomiast ja wychodzę z założenia, że jak chcę się napić szklanki wody, to nie muszę zaraz kupować całej butelki



wole posłuchać bajmu;)
Awatar użytkownika
@ psik
Posty: 236
Rejestracja: 2008-04-21, 19:56
Kontakt:

Post autor: @ psik »

i po co się droczysz? :)
Anarchia to stan umysłu a nie forma rządów
komar

Re: znalazłam

Post autor: komar »

ale upiłam się żubrówką z kubka od mikołaja
Napisz tak tak bedziesz miala rymy
ale upilam sie szczynami jak Jasio odlal sie do kubka ...No widzisz powoli sie nauczysz hehehehe a ja sobie dobre jaja robie czytajac takie teksty do dupy
ann13

Post autor: ann13 »

coś ty komar, z kubka to się nie liczy, no ja jestem dumna ze swoich tekstów do dupy

bo ważne że ciągle do jednej;)
komar

Post autor: komar »

ann13 pisze:coś ty komar, z kubka to się nie liczy, no ja jestem dumna ze swoich tekstów do dupy

bo ważne że ciągle do jednej;)
Chyba dupy nie zalujesz nikomu i dajesz kazdemu, co w twoim wieku jest zupelnie normalne....!dupy dawaj, ale wierszy juz nie pisz, bo one sa do dupy
Bianka

Post autor: Bianka »

to się nazywa wielkie znawstwo, kultura, oczytanie i głęboka, wnikliwa interpretacja tekstu literackiego. "Nie pisz, bo wiersz jest do dupy". I to się nazywa chodząco-piszący oksymoron: najpierw stwierdza, żeby nie pisać, później, że "dobre jaja" sobie robi, a na końcu, że sobie wsadza, i to gdzie! A to szczyty prawdy i wszechwiedzy: "dupy dawaj, ale wierszy juz nie pisz, bo one sa do dupy".

Dupa, dupa, dupa.

ÂŚwiętą rację miał Gombrowicz stwierdzając, że jak się nie wie co powiedzieć to się mówi "Gówno", a od Dupy do Gówna tylko jeden krok.
ann13

Post autor: ann13 »

oj tam boob, próbowałam tylko spróbować przekonać komara, że nie wszyscy ludzie, oprócz oczywiście tej, co jest po drugiej stronie tęczy próbują go zabić, ale mi nie wyszło, bo sprowadził dialog poniżej pasa, co mnie akurat nie wystraszyło na tyle, żebym kiedyś tam się nie odezwała



w lepszy dla niego piątek
tyle tylko, że mi się wydaje, że on tego nie czyta, wiec może raczej wysle do siebie esemesa
bardzo namiętnego;)
komar

Post autor: komar »

ann13 pisze:oj tam boob, próbowałam tylko spróbować przekonać komara, że nie wszyscy ludzie, oprócz oczywiście tej, co jest po drugiej stronie tęczy próbują go zabić, ale mi nie wyszło, bo sprowadził dialog poniżej pasa, co mnie akurat nie wystraszyło na tyle, żebym kiedyś tam się nie odezwała



w lepszy dla niego piątek
tyle tylko, że mi się wydaje, że on tego nie czyta, wiec może raczej wysle do siebie esemesa
bardzo namiętnego;)
Szkoda liter na moj komentarz, z malpy czlowieka nie zrobisz, ale czy kobieta , jest czlowiekiem, a tylko zebrem Adama, rob, co nalepiej potrafisz, uprawiaj seks, wierszy nie pisz....!
martinn

pragnienia

Post autor: martinn »

.... spróbować tych wymiętych żelków z kieszeni....
pewnie chciałbym;
przeważnie wizualizuję to co czytam ;
kiedyś jadłem cukierki z kimś kto potrafił porwać w noc :)
komar

Post autor: komar »

Pisanie o ludzkim ciele o pupie i innych czesciach ciala jest rzecza normalna, nie pisanie o nich jest z pewnoscia powazna choroba psychiczna. Pozdr.
ann13

Post autor: ann13 »

a nie pisanie wcale wskazuje na kinetozę lub udar mózgu? przecież ty jesteś spcjalistą od dynamo, a nie, od również uduchowionych wnętrzności
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości