Wzmagalem sie dzisiaj z wiatrem

poezja rymowana, wolny wiersz, nierymowana, oda, sonety, treny hymny itp.

Moderator: Gacek

komar

Wzmagalem sie dzisiaj z wiatrem

Post autor: komar »

Wiem na pewno, ze mnie kochasz...!

Melancholia jest we mnie i samotnosc dokucza
Noce sa dlugie, ale wiem, ze ktos na mnie czeka
Tam musi byc ktos po drugiej stronie teczy
I na pewno ta moja cicha i wrazliwa
Od dawna ukryta w barwach slonca

Budze sie i otwieram oczy z rana
Przeciez z pewnoscia sie nie myle
To ty nia jestes piekna i jedyna
Moja szczesliwa i prawdziwa milosc
I ty czekasz od dawna tylko na mnie...!

Wzmagalem sie dzisiaj z wiatrem
Wiejacym od baltyckiego morza
Chodzilem dlugo sam wzdluz plazy
Wiatr targal moje wlosy a ja bylem sam
Zasluchany w odglosach morskiej fali

I wiem na pewno, ze daleko za wydmami
Wiatr piescil twoje jasne wlosy
Wesoly i usmiechniety promien slonca
Oswietlal radosne twoje oczy
Wiedzialem mila, ze to ty idziesz za mna

I prowadze cie delikatnie za reke
Jedyna i prawdziwa moja milosc
Ukryta w barwach slonca
Po drugiej stronie teczy
I wiem, ze ty czekasz zawsze na mnie

Marius
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

czyscirowerze, mam wrazenie, ze twoje teksty sa pod adresem fantazji, czyli pierdole wszystkie baby, dobrze mi samemu, mam nadzieje, ze sie nie powiesisz podczas onanizowania
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

wzmagać, to można np. uczucia, sympatie, niechęć, agresje, wiatr może się wzmagać, ale nie można wzmagać się z wiatrem tylko zmagać, może i można wzmagać wiatry, ale to już trzeba wiedzieć co komu nie służy z wiosennych nowalijek
komar

Post autor: komar »

fobiak pisze:czyscirowerze, mam wrazenie, ze twoje teksty sa pod adresem fantazji, czyli pierdole wszystkie baby, dobrze mi samemu, mam nadzieje, ze sie nie powiesisz podczas onanizowania
Ciebie wyrucham butelka rybi huju

[ Dodano: 2009-06-07, 13:46 ]
ann13 pisze:wzmagać, to można np. uczucia, sympatie, niechęć, agresje, wiatr może się wzmagać, ale nie można wzmagać się z wiatrem tylko zmagać, może i można wzmagać wiatry, ale to już trzeba wiedzieć co komu nie służy z wiosennych nowalijek
Mozna sie wzmagac z sila wiatru nie filozofuj mala, zmien sobie pieluche, bo zasikana.....!

[ Dodano: 2009-06-07, 13:58 ]
Nie wchodz na moja poezje, pedale bo i tak sie nie znasz na tym wez sie za czyszczenie sedesow publicznych....!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

czyscirowerze a dlaczego mnie?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

to, ze najwyraźniej nie znasz znaczenia słowa wzmagać, którego nie używa się w formie zwrotnej, za to można w sobie coś, albo coś, ale nie ty, może się wzmagać, np. ulewa, to cię nie usprawiedliwia, bo i tak nie przejdziesz na drugą stronę tęczy, jak nie zahaczysz o google
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

komar pisze:Ciebie wyrucham butelka rybi huju
komar pisze:Mozna sie wzmagac z sila wiatru nie filozofuj mala, zmien sobie pieluche, bo zasikana.....!
Za_pewne to jakiś nowy nurt w poezji :|

prowadze cie delikatnie za reke
Ciebie wyrucham butelka rybi huju
Jedyna i prawdziwa moja milosc
Ukryta w barwach slonca
Po drugiej stronie teczy
tylko nie filozofuj mala
zmien sobie pieluche bo zasikana



piękne :|
komar

Post autor: komar »

pełne szkło pisze:
komar pisze:Ciebie wyrucham butelka rybi huju
komar pisze:Mozna sie wzmagac z sila wiatru nie filozofuj mala, zmien sobie pieluche, bo zasikana.....!
Brakuje tulko slowa zle ruchana....1, ale to juz nie moja wina to wina twojego pana...! i nic na to nie poradze, i nie wchodz na moja strone, i dodam slowao spierdalaj...hehehehe...ja olewam takich nie poetow na tej stronie erekcjato


[ Dodano: 2009-06-07, 20:41 ]
pełne szkło pisze:
komar pisze:Ciebie wyrucham butelka rybi huju
komar pisze:Mozna sie wzmagac z sila wiatru nie filozofuj mala, zmien sobie pieluche, bo zasikana.....!
Brakuje tulko slowa zle ruchana....1, dodaj sobie sama ale to juz nie moja wina to wina twojego pana...! i nic na to nie poradze, i nie wchodz na moja strone z glupimi komentarzami, posmarkana
ann13

Post autor: ann13 »

kamar? a jakiego koloru masz oczy?
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

komar pisze:Brakuje tulko slowa zle ruchana....1, ale to juz nie moja wina to wina twojego pana...! i nic na to nie poradze, i nie wchodz na moja strone, i dodam slowao spierdalaj...hehehehe...ja olewam takich nie poetow na tej stronie erekcjato
Jeszcze tylko rymy i znowu będzie pięknie :|

Dziadku komariusie, ja sie cieszę, że dziadek stara się, jak może. A, że nie może, to przynajmniej się stara :)
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

w pierwszym wersie masz rację
Jam miłosierny!!!
reszta to narcyZ
komar

Post autor: komar »

pełne szkło pisze:
komar pisze:Brakuje tulko slowa zle ruchana....1, ale to juz nie moja wina to wina twojego pana...! i nic na to nie poradze, i nie wchodz na moja strone, i dodam slowao spierdalaj...hehehehe...ja olewam takich nie poetow na tej stronie erekcjato
Jeszcze tylko rymy i znowu będzie pięknie :|

Smarkata jak poprosisz fobiaka to cie wyrusza butelka i bedzie spokoj z toba , zmien pieluche bo smierdzi gownem dziecka
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Dziadku komariusie, dziadek jest strasznie wulgarny. Ja nie wiem doprawdy, co na to wszy_stko ta dziadkowa ukochana... :|
komar

Post autor: komar »

pełne szkło pisze:Dziadku komariusie, dziadek jest strasznie wulgarny. Ja nie wiem doprawdy, co na to wszy_stko ta dziadkowa ukochana... :|
Zmien pieluche bo sie posikalas i wytrzyj nosa bos cala zasmarkana....!
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

Mozna sie wzmagac z sila wiatru nie filozofuj mala,
Głupota twoja niczym ocean jest
Ocean gwiazd, którego żaden brzeg
ni horyzont ograniczyć nie zdoła...
komar

Post autor: komar »

Książę Półkrwi pisze:
Mozna sie wzmagac z sila wiatru nie filozofuj mala,
Głupota twoja niczym ocean jest
Ocean gwiazd, którego żaden brzeg
ni horyzont ograniczyć nie zdoła...
Głupota twoja niczym woda jest
Oceanem nieba, którego żaden brzeg
ni horyzont ograniczyć nie zdoła...Piszac tak masz przynajmiej rymy, czytaj i ucz sie nieuku
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Halino, ja moderuje ten dzial, wiec sie uspokoj. A jak sie nie uspokoisz, to sobie sama go moderowac mozesz.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Halino, ja moderuje ten dzial, wiec sie uspokoj. A jak sie nie uspokoisz, to sobie sama go moderowac mozesz.
komar

Post autor: komar »

Wojciech Graca pisze:Halino, ja moderuje ten dzial, wiec sie uspokoj. A jak sie nie uspokoisz, to sobie sama go moderowac mozesz.
Panie Gaca , niech pan uspokoi tych smarkaczy, bo im odpowiem po warszawsku, to jest ostatnie ostrzezenie, prosze...!
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

....!!! mam ochotę wyciągnąc sobie przez gardło kiszki, owinąc je wokół szyi i powiesic się na klamce, gdy pieprzy mnie Twoja Poezja....!!!
I ♥️ gacek
komar

Post autor: komar »

z tłumu pisze:....!!! mam ochotę wyciągnąc sobie przez gardło kiszki, owinąc je wokół szyi i powiesic się na klamce, gdy pieprzy mnie Twoja Poezja....!!!
Wiec nie czytaj mojej poezji i zrob sobie dobrze klamka, taka duza od bramy wejsciowej, sprobuj moze koncem szczotki, albo butela, lfobiak wie jak to sie robi, ub powies sie na niej koszmarna kobieto..!
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

yes Sir!
I ♥️ gacek
komar

Post autor: komar »

z tłumu pisze:yes Sir!
A przede wszyskim nie wklejaj swoich zdjec po moja poezja bo mam koszmarne sny, we Francji nie ma takich brzydkich, kobiet, pojedz tam i zobacz sama jakie one sa a jak masz problemy seksualne zglos sie do seksuologa...ja ci nie pomoge hehehehehe, nawiedzona szparo podlogowa..!
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

owszem, pomoglbys.
obawiam sie tylko, ze na swiecie nie wyprodukowano jeszcze takiej ilosci viagry : )
I ♥️ gacek
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

z tłumu pisze:owszem, pomoglbys.
obawiam sie tylko, ze na swiecie nie wyprodukowano jeszcze takiej ilosci viagry : )
:lol: :-P
komar

Post autor: komar »

z tłumu pisze:owszem, pomoglbys.
obawiam sie tylko, ze na swiecie nie wyprodukowano jeszcze takiej ilosci viagry : )
Je veux te repondre en francais si tu parles en francais, reponds moi, si non c,est pas la paine, tu es une petite conenous n,avons pas la meme ecole , ni la meme l,education intelectuele
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Nawet mi się nie chce.
I ♥️ gacek
komar

Post autor: komar »

z tłumu pisze:Nawet mi się nie chce.
Bos glupia i prymitywna idz to tlumu n ie wchodz na moja strone, prostaczko...!
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

komar, zaplułeś się, kapie Ci z nosa i śmierdzisz naftaliną
komar

Post autor: komar »

dean pisze:komar, zaplułeś się, kapie Ci z nosa i śmierdzisz naftaliną
A ty gownem gnoju
ann13

Post autor: ann13 »

komar, nie na każdy post trzeba odpowiadać, czasami lepiej zająć się konewką, nie widzisz, że tu teraz sobie z ciebie worek treningowy zrobili?
komar

Post autor: komar »

ann13 pisze:komar, nie na każdy post trzeba odpowiadać, czasami lepiej zająć się konewką, nie widzisz, że tu teraz sobie z ciebie worek treningowy zrobili?
Zajmij sie budowa szopy z gowina,i podlewaj konewka moze urosnie poezje zostaw innym szparo z krocza
ann13

Post autor: ann13 »

ja już dawno zostawiłam poezję, jak jeszcze jeździłam tramwajem to kiedyś mickiewicza obok mrowiska, a teraz robię programy telewizyjne na temat wzajemnie skomplikowanych stosunków






na portalach poetyckich
zostaniesz moim bohaterem?























erekcjato?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości