lekkie drgawki

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
Podwójny Władek

lekkie drgawki

Post autor: Podwójny Władek »

czesc, jestem wladek i czasem poprostu nadchodza mnie takie lekkie zadrgania i niepokoj i wtedy nie do konca umiem sie z toba odpowiednio porozumiewac tak jak bys chcial. bo trzesie, wtedy jak wiesz ciezko troszke trafic dobrze celnie w klawiature zeby byly te literki ktore sie chce napisac, a tak jak jest z tymi literkami tak tez jest z myslami, bo skoro jest na odwrot, to na przewrot i powrot i nawrot i wywrot niech i tez bedzie, bo dlaczego by nie?. w telewizorze podaja do mnie takich duzo wiadomosci dzieki czemu doskonale jestem zorientowany w tym co sie dzieje na calym swiecie i wyglada na to ze nie tylko ja jestem w stanie lekkich drgawek, chociaz z drugiej strony nie da sie okreslic szczegolowo kto ma jak w kwestii tych drgan. np ty tam po drugiej stronie monitora, nie wiem jak masz, czy jak ja czy jednak zupelnie inaczej. mam nadzieje ze jednak nie tak jak ja bo to jest generalnie dosyc tkie nieprzyjemne i powiem ci, jak sa drgawki to tez sa niepokoje, a jak sa niepokoje, to jest nie fajnie. moze brakuje mi modlitwy albo takiego podejscia zen do zupelnie wszystkiego we wszystkim zawsze spokojny dziecko budda macharadza swiety. ale czy to do mnie pasuje? nie wiem.
ann13

Post autor: ann13 »

generalnie smutne to jest, jak trzeba, lub można, wystukać lekkie drgawki na klawiaturze i druga strona nie może tego fizycznie doświadczyć, dlatego nie chce sobie nawet wyobrażać jak będzie wyglądał 24 wiek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości