List do Władka

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

List do Władka

Post autor: quenterro »

Prawda. Dzisiaj nie. Jest zdecydowanie za zimno. Ale jeszcze napewno pożyjesz Podwójny Władku. Połóż się najlepiej w łóżku i prześpij większą część zimy a potem będzie wiosna. Sam wiesz jak to się wszystko zmienia kiedy pojawia się swiatła tak dużo, dużo wiecej. Bo słońce zaświeci już w marcu, dni długie. I będzie cieplo. To wtedy Podwójny Władku. Wtedy powrócimy z tego innego takiego stanu. Teraz najlepiej nic nikomu nie mówmy. O tym gdzie jesteś milcz, bo śpisz i jeszcze się wybudzisz na tyle, że będziesz musiał patrzeć na ten szron i zgrzytanie.

Ale wiosna Władziu, wiosna napewno będzie nasza. Pomyśl tylko o kwiatach i usmiechach reszty klanu. I o zieleni. Myśl jak najwiecej zieleni. Oto jakie stoi przed Tobą wyzwanie: odszukac resztę klanu. Napewno chciałbys wiedzieć jak najwięcej ale ja Ci nie powiem. Nie mogę Podwójny Władku. Odpowiedź jest w Tobie jakiej nie znasz zimą. Wiosna idzie. Wiosną szukaj. Jest was (w przedziale) od jednego do nieskończonej ilosci. Ale raczej nie jeden. I raczej skończoność.

A teraz spij Podwójny. Zbieraj siły. Potem napiszesz, ze słońca.
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

a Fodo powiedziałby: projektujesz na Władka.
_______________










i wish i were special.
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

Post autor: quenterro »

Fodo?
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

no był kiedyś taki jeden Fodo :)

[ Dodano: 2012-02-09, 15:41 ]
znany też, jako Ohim.
_______________










i wish i were special.
ann13

Post autor: ann13 »

takie sobie, jak nie ma na co, albo i na kogo, to można też zwalić
na porę roku
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie mow do siebie mysle ze to do niczego dobrego nie doprowadzi
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości