poranek bardzo monotematyczny

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

poranek bardzo monotematyczny

Post autor: quenterro »

bardzo czesto kiedy budze sie rano mam przed soba nie maly wysilek umyslowy a okolicznosci nie sprzyjaja robieniu czegokolwiek, szczegolnie mysleniu. jednak jest niepewnosc... odtworzenie wydarzen dramatycznego wieczoru poprzedniego, przeanalizowanie coraz bardziej chorych snow.. oddzielenie traum sennych od idiotycznych przejsc tej poprzedniej nocy. i naturalnie... analiza kaca. bo zanim sie wstanie trudno przewidziec, jakie nastapia zmiany po przejsciu w pion itd...

dzisiaj np... sny - schizofrenia.. kuchnia zawalona na powaznie sprzetem... o 3 w nocy, po powrocie do domu jadlem jajka.. z perspektywy dzisiejszego poranka - pomysl szalony.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

fakt monotematyczny ..
a jednak to sztuka opisać świetnym językiem rzecz błachą
jakbyś znalazł jeszcze temat ciekawy to byłbyś pisarz..

jeszcze gdyby nie ten słomiany zapał : )


a z resztą .
moja ulubiona pisarka polska Olga Tokarczuk
( choc za wielu nie znam :-P) pisze tak niebanalne opowiadania o zwyczajnej codziennosci i błachych z pozoru sprawach
ze ja wymiękam jak czytam .. polecam wszystkim szczególnie 'Dom dzienny dom nocny ' , 'Ostatnie hostorie' i 'Gra na wielu bębenkach '
dean

Post autor: dean »

analizę kaca spłyciłeś, quen ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości