widział

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

widział

Post autor: Waldi »

Lubił ją słuchać lubił ją od środka przenikać w myśli wyciągał ją na zewnątrz sprawiała w nim uczucie sytości zjadał jej pragnienia nim się narodziły, chłonął jej uczucia jakoby byt niepojęty strukturą czegoś nieznanego, miażdżył warstwa po warstwie w spinowym ruchu obnażając subtelność materii w skroplonym żalu. Szukając u źródła powstania wszelkiej zależności patrzył poprzez czas i formę wywlekając namiętność pragnąc znaleźć kwant energii tak niezbędny w neurastenicznym skurczu mięśni gładkich. By grymas ten był początkiem jego. Stworzony przez wzór i podobieństwo na kształt niby czegoś istotnego z przestrzeni wchłaniając wszelakie nic by móc być by myśl jego kształtowała świadomość pożądania gdyż poza tym nie czuł nic był przezroczysty, plastyczny jego percepcja zaprogramowana przez czas podpowiadała, iż tu i teraz jest miejsce na on i ona. Patrzył…
milkar

Post autor: milkar »

mało kiedy sie zdarza , aby tak krótki tekst mnie tak mocno wciągnął i niby wszystko rozumiem , a jednak nie...czytałem go juz trzy razy i jeszcze nie jestem wstanie dobrnąć do jego czeluści...jeszcze będę go czytał , a tak naprawdę będę miał przed oczami
pozdrawiam
Waldi pisze:By grymas ten był początkiem jego
to jednak proponuję natychmiast poprawić, bo jsakże tak zdanie zaczynac od By
Roksana K.

Jej wstydliwość nie znała granic...

Post autor: Roksana K. »

Och Walduś...
Gdybym była niewiastą pozbawioną wstydu napisałabym... "tekst jak pocałunek z języczkiem w chwili największego uniesienia"

[ Dodano: 2007-02-13, 20:41 ]
PS. Pozdrawiam, Roksana K.
tajemnicza

Post autor: tajemnicza »

Zostałam brutalnie zauroczona owym tekstem...
(Brutalnie tym razem w pozytywnym znaczeniu tego słowa... ;-) )
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

o tak tajemnicza (-: ten tekst wsysa odbiorcę i to nie tylko wirtualnego, a wsysa oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa, nie inaczej :-)
obłudne słowu przysięstwo.
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

Ja, to się dziś chyba skupić nie mogę... :oops:
_______________










i wish i were special.
dean

Post autor: dean »

brzmi jak wykład z kwantówki dla ledwozawansowanych (takich jak ja)... ale ma... ma w sobie sporo dżuli....
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

taaak...
I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości