to nie jebajka

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
ann13

to nie jebajka

Post autor: ann13 »

poznali się banalnie, w pracy. kiedy pierwszy raz podawał jej rekę zamiast cześć powiedział

- już wiesz, że będziesz moją żoną ?

roześmiała się, uznając go za nieszkodliwego wariata i od razu zapytała, czy nosi żółte papiery zamiast dowodu osobistego.

potem się zaprzyjaznili. on był dobry i robił dla niej wszystko. czasem nawet płacił za pokój, w którym się pieprzyła z kolejnym narzeczonym . wtedy był obok, bo za ścianą pilnował swoich skarpetek. często płakała mu w mankiet, uwielbiała dramatyzować i robić z igły widły. on znosił to dzielnie, pożyczając kolejne horrory z meksykańską piłą w tle, kiedy udawała, że łączy ich tylko wzajemna sympatia. ciągle był. wybierał z nią wycieczki autokarowe na majorkę, lub nowe buty, nie okazując zniecierpliwienia . zawsze ją widział przed sobą , chociaż nigdy jej jeszcze nie dotknął. każdego dnia dopieszczał. rozmową, ciepłą herbatą i gorącym mielonym ze startą cebulką. doskonale gotował, sam robił dla niej jajecznicę ,a ona znudzona ziewając zamiast hipopotama z praskiego zoo kartkowała wisłocką. kiedyś w niedzielę palmową wkurwiła go choinką z bożego narodzenia i przestał się odzywać. wtedy zrozumiała, że czegoś jej zabrakło. mogła różnie wypełnić sobie wolną przestrzeń, może zasiać bratki , żeby zwiędły lub zrobić na drucie kilometrowy szalik, ale wyszła za niego.
przez dwanaście mgnień wiosny nieustannie nosił ją na rękach. topił w tulipanach, kolacjach, perfumach, ubraniach, sięgając czasem po prymitwne środki nieartystycznego wyrazu, ale wykorzystywał każdy sposób, aby nareszcie polubiła jego krzywe nogi, albo wiecznie wypolerowane spodnie. zawsze był taki nienagannie skrojony, co ją doprowadzało do szewskiej pasji , bo sama zakładała pogniecione spódnice. jeśli jej nie wyprasował. ona nic nie umiała, była tylko mu wierna i nigdy go nie zdradziła, wiedząc, że kocha ją bardziej od ich córki z fikusnymi warkoczykami, co zdarza się nigdy. miłości nie da się porównać. był wymarzonym tuż przed zaśnięciem kochankiem.to ona była dziwnie oziębła. w południe zbyt trzeżwa, a rano za mało pijana. naokrągło miała okres, albo bolała ją głowa. patrzył jak oszukuje. i ciągle próbował przytulić ją w nocy. uciekała wtedy na drugi bok. lubiła swój orgazm, ale nie z nim i codziennie robiła sobie dobrze, kiedy ogladał jasia fasolę. długo nie mogła odejść. chyba nie dbała o siebie , ani o niego, a może chciała dać mu coś wzamian, chociaż on dobrze wiedział, że tylko przymierza uczucia i bardzo się stara.

kiedy zamykała za nim drzwi on wciąż czekał. stoi tam do dziś. ale ona nigdy nie powie mu, że go kocha.
Brzuszek

Post autor: Brzuszek »

autor jest niezłym kinomanem - filmowy melanż
-ależ pomieszane gatunki :->
ann13

Post autor: ann13 »

brzuszek, właściwie mnie rozsmieszyłas, uwazasz że prawdziwe zycie mozna spotkać tylko w brazylijskim serialu?
Brzuszek

Post autor: Brzuszek »

ależ skąd, prawdziwie życie
tnie meksykańska piła
nie głaszcze po jajkach
ann13

Post autor: ann13 »

brzuszek, moze ja ujmę to tak
kazdy niech sobie czyta co chce

w przerwie na reklamy
józio
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-11, 22:05
Kontakt:

Post autor: józio »

ale Ty szybko myślisz ann... !? .. ?????
"Przyłapaliśmy kolegę! O parobku kolega marzy! (...) Sentymentalista parobczański"
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

końcówka mnie dobiła :cry:
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

józio, no jakie "i", tam jest kropka na końcu zdania :)
cieniu, oj, no musiala byc lekutko erekcyjna :)

PS. czy mogłabym zostać przeniesiona do laboratorium?, bo jednak za szybko to napisałam:P) i chciałabym popoprawiać , dziekuję
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ja wiem
ona sie boi bo nie jest pewna
ale i tak dalej mi smutno

nie nawidzę tak się czuć jak dziś :-/
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

nie rozumiem
czego ona moze się bać?,
bo skoro zamkneła drzwi, to znaczy, ze była pewna, inaczej zostawiłaby je uchylone.
teraz moze się tylko martwić o niego, ale to nie jest strach
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

hm
może sie boi że jak zostawi uchylone to on nie wejdzie
albo
jesli zamknęła to na klamce zostawiła odcisk żegnaj

tak czy siak to co napisałas jest i ładne i mądre
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, tiiiaaak, chyba tylko ten horror z meksykańską piłą w roli głownej:)
dean

Post autor: dean »

ciekawie toczona opowieść o związku, który od pewnego punktu stoczył się po równi pochyłej...
ann13

Post autor: ann13 »

haha, dean, jak ładnie i oględnie to ująłeś, bo ja nie zauwazyłam momentu kiedy on szczytował :)

znaczy ten związek


radziecki :mrgreen:
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

jakie prawdziwe sama znam osobiscie takie dwa przypadki , ann bardzo fajnie piszesz prozę
Shecheschizona*

Post autor: Shecheschizona* »

lubię styl Ani, podoba się
ann13

Post autor: ann13 »

to było zbyt sztywne, ale może kiedyś złapię wiatr


niebieskie majtki na głowie :lol:
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

Post autor: quenterro »

jestem pod wrazeniem!

ktos w komentarzach wspomnial, ze znajdowal sie w takiej relacji.

a mnie sie zdaje, ze to kazda jedna relacja damsko meska. ze o tyle ten przypadek jest indywidualny, o ile jest poprostu jaskrawy, wyrazny, jakby wyidealizowany...

...bo w naszych wlasnych historiach milosnych ta idea tylko sie jakos przejawia, i zwykle istnieje poza nasza swiadomoscia. jednak sa chwile, ze czujemy sie dokladnie jak ten facet. zdarza sie, ze zdajemy sobie na moment sprawe, ze jestesmy ta kobieta.

ten tekst to nie jest historia dwojga kochankow. to ogolny dramat milosny. swietny opis pierwiastka odpowiedzialnego za samotnosc.

pozostaje pogratulowac an za odkrycie tego pierwiastka!
ann13

Post autor: ann13 »

quen, no walnąłeś taką tyradę, jak gierek kiedyś podczas pochodu pierwszomajowego

aż się zawstydziłam ;)
myślę, że nawet w najszczęśliwszym związku, niekonieczniecznie wędkarskim musi być miejsce na swój własny spacer

po białą chryzantemę :lol:
tylko nie nazwałabym tego samotnością, ale własnym miejscem we wszechświecie, bo tam gdzie zaczyna się samotność, nie ma żadnego zwiazku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości