niewysłany list do A.

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
dean

niewysłany list do A.

Post autor: dean »

Znowu się spotkaliśmy. Znowu. Tak już będzie co przypadkowe pięć lat jeśli nie opuścimy miasta w poszukiwaniu tego, co nigdy nie nastąpiło. Drążyłem Twój wzrok, obserwowałem ruchy warg. ÂŚmiejesz się jak wtedy. A gdy coś naprawdę Cię rozbawi - tak samo podnosisz podbródek. Tak bardzo Cię kochałem. Heheh... Jak ja kiedyś kochać potrafiłem! Wiesz co... Tęskniłem za Tobą.
Pamiętasz jak upokorzyłem się dla Ciebie? Ile to już lat? Gdy to co czułem wyrwało się ze szkodą dla nas wszystkich. Wiesz, chyba wtedy przestałem być dzieckiem. Pewnie dlatego nigdy nie dorosłem.
Jak zwykle błyszczałaś cały wieczór skupiając uwagę. Nie zbliżałem się. Już wiem. Po tylu latach dopiero wiem. Â?e nie wolno tracić dystansu. Bo może skończyć się gorzej niż wtedy.
Tylko powiedz mi... Dlaczego przy pożegnaniu pocałowałaś mnie trzykrotnie w usta? Jeden raz... Jeden raz wystarczyłby... To byłoby miłe... Powiedzmy - przypadkowe... Nie wybaczę Ci tych pocałunków. Przecież wiedziałaś, że nigdy Cię nie zapomniałem.
zbanowana Lola

Post autor: zbanowana Lola »

hehehehehehe.

opera mydlana ca³± gêb±.
dean

Post autor: dean »

super :) czyli jest realne :)
zbanowana Lola

Post autor: zbanowana Lola »

kto siê uto¿samia z bohaterami oper mydlanych, kochanie?
dean

Post autor: dean »

ludzie? milijony słuchaczy?
zbanowana Lola

Post autor: zbanowana Lola »

a no tak.
jako¶ to przeoczy³am.
;p
ann13

Post autor: ann13 »

to ja się wyłamuje tym razem i właczę sobie kryminalnych

nijakie (wdług mnie), takie nieprzyklepane,
upokorzyła go, ale jak? ,
moze skończyć się gorzej jak wtedy ?, ale kiedy, jak sie skończyło ?
pewnie to byłoby bardziej interesujace od tych trzech pocałunków.

pocałowała go tyle razy
bo prawdopodobnie nic lepszego nie miała do roboty
a paznokcie pomalowała wczesniej na czerwonych światłach :-P
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

też mam kilka takich niewysłanych listów, czytając je po jakimś czasie zastanawiam sie zawsze o co mi w nich w ogole chodzilo .
dean

Post autor: dean »

ann... nie mogę Ci odpowiedzieć na te pytania, bo dopiero wymyślam tę historię... list jest jej epilogiem... fajnie zaczynać historię od epilogu, nie? :)

lila... to mamy tak samo z tymi listami... stosy niewysłanych listów...
cebreiro

Post autor: cebreiro »

dean pisze:Wiesz, chyba wtedy przestałem być dzieckiem. Pewnie dlatego nigdy nie dorosłem.
tu masz błąd logiczny...
przestać być dzieckiem- jednoznacznie mówi o dorosłości
dean

Post autor: dean »

chyba, że stosujesz podział: dziecko-nastolatek-dorosły...
ewa
Posty: 373
Rejestracja: 2007-02-18, 07:15
Kontakt:

Post autor: ewa »

schowaj ten list.....dasz jej za 5 lat ;-) albo za kolejne 10...będzie wtedy piękną 40dziestką :roll: .....dopiero Cię weźmie.....uhuhu...... :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ewa za 5 lat to ona bedzie miala 78
dajcie zyc grabarzom
ewa
Posty: 373
Rejestracja: 2007-02-18, 07:15
Kontakt:

Post autor: ewa »

Fobiniu.............księgową uczysz liczyć ? :shock:
Ja w dodawaniu nigdy się nie mylę 8-)
ann13

Post autor: ann13 »

dean, no, jak kiedyś jeszcze czytałam ksiazki , to zawsze kiedy juz się wprowadziłam w tak zwaną akcję , gdzieś koło 40 strony, to czytałam zakończenie i obiecywałam sobie za każdym razem, że to ostatni raz


ale TY złamałeś moje czułe słowko:P)
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

Post autor: quenterro »

dean ja to widze tak:

ona poprostu tez zatesknila. ty ja kochales calym serca, a ona chciala z tego brac - jeden, moze dwa plasterki kiedy miala wiekszy apetyt. ty chciales od niej brac wiele, a ona miala do dania ten jeden calus. zawsze cos - na apetyt. by zostawic Cie czekajacego na danie glowne. ktorego nigdy nie skosztowales. ale jednak cos brala i cos dawala. i za tym teskniac uraczyla trzema dziobami. z krystalicznie egoistycznych pobudek. nie zwarzajac na lawine uczuc ktora poleciala za tym kamykiem. jak jestes zakochany, jestes zalosny, nie budzisz ani sympatii. jestes niczym niewolnik... twoja pani sie nie lituje.
dean

Post autor: dean »

ewa pisze:schowaj ten list.....dasz jej za 5 lat albo za kolejne 10...będzie wtedy piękną 40dziestką .....dopiero Cię weźmie.....uhuhu......
nie wiem jak piszący ten list, ale ja uważam, że 40-tki są fantastyczne...

fobiak pisze:ewa za 5 lat to ona bedzie miala 78
jak to obliczyłeś?
quenterro pisze:dean ja to widze tak:
ona poprostu tez zatesknila. ty ja kochales calym serca, a ona chciala z tego brac - jeden, moze dwa plasterki kiedy miala wiekszy apetyt. ty chciales od niej brac wiele, a ona miala do dania ten jeden calus. zawsze cos - na apetyt. by zostawic Cie czekajacego na danie glowne. ktorego nigdy nie skosztowales. ale jednak cos brala i cos dawala. i za tym teskniac uraczyla trzema dziobami. z krystalicznie egoistycznych pobudek. nie zwarzajac na lawine uczuc ktora poleciala za tym kamykiem. jak jestes zakochany, jestes zalosny, nie budzisz ani sympatii. jestes niczym niewolnik... twoja pani sie nie lituje.
bardzo Ci zazdroszczę takiej znajomości kobiecej psychiki i psychologii relacji damsko-męskich... może stwórz jakiś kurs/szkolenie dla ludzi o inteligencji emocjonalnej na poziomie średniorozwiniętego kurczaka...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Dean, czy oni się już pobrali?
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

oj taaaaaaaak, jak przeszlosc jebnie mlotem w leb, to potrzeba chwili, by sie pozbierac... a czasami calego zycia. dobrze, ze moja przeszlosc mieszka jakies 6 godzin jazdy pociagiem stad, bo chodzilabym cala pobita...
zastanawiam sie, jak ona ma na imie... Agnieszka, Agata, Adelajda, Aurelia, Augusta, Apolonia, Antonina, Absynthe, Anna, Anita, Aniela, Anastazja, Alina, Alicja, Aleksandra, Aldona, Amalia ... ?
trzymaj sie d e a n .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości