Zaporożec w Tybecie

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

Zaporożec w Tybecie

Post autor: Złota »

Dlaczego Tybet? Emanował spokojem, zawsze chciałam tam pojechać. Dziś już wiedziałam z kim. Należało jeszcze tylko zacząć być razem, a najpierw się wyszumieć po odejściu od męża. Tylko jak sprawić, żeby się we mnie zakochał? Jacek był daleki od tego i właśnie stracił Matkę, nie poznam teściowej (może i nawet dobrze -na jednej się już poznałam- z córeńki płynnie przeszła na panią). To nie był dobry moment, facet za bardzo zapadł mi w pamięć, żeby się wdawać z nim w głupie gierki. Poczekam do kolejnego spotkania, jeśli znów na na siebie wpadniemy zastanowię się co robić. Ilu ludzi spotkamy przypadkowo ten jedyny raz w życiu, żeby się na zawsze rozminąć, choć wryli nam się w pamięć? Czułam, że z nim będzie inaczej, a nawet więcej- chciałam, żeby los nas połączył. 6 stycznia świat zawirował, wtedy całowaliśmy się namiętnie w kuchni na Podhalańskiej. Kiedy minął uboczny efekt urodzin, pobiegłam zwierzyć się Kaśce od Kruchego. Ona nas wtedy nakryła. I o dziwo, w Jej oczach widziałam aprobatę, nie zdumienie. Mój romans z Glonojadem Ja śmieszył, ten z Dziurokiem wkurwił, przy Gregu zaniemówiła, a Diablo mieścił się jedynie w standardach. Jacek się nie mieścił. Zaistniał i nie pozwalał o sobie zapomnieć. Zaczął znosić moje humory, przez dwa tygodnie pieczołowicie mnie urabiał i zwiał do Kraka. Zdążył wkurwić Boszkę, z wzajemnością. A mimo to przywołałyśmy wspólnie głos pustułki. Indiańskie czary-mary nawet nieźle komponowały się z rytmicznymi szantami. Zaufałam Jej, posłuchałam głosu serca i oddałam się nastrojowi chwili. Los ze mnie tym razem nie zamierzał zakpić. Zaczęłam żyć i rozkwitać przy Nim. Pojawił się tylko jeden problem- relacja z Jego Ojcem, ale najpierw uparłam się zapoznać Go z moimi Rodzicami. Pamiętam dziurę w swetrze, śmieszny film i akcję z oczami Anki. Wilkowa się przestraszyła. A kiedy zaczęłam być o Nią zazdrosna, zablokowała mnie na gadu.Teraz byłam zazdrosna o Jej siostrę, która tak jak mój mąż pracuje aktualnie w Londynie. To, że są tam tysiące Polaków niewiele mnie obchodzi.
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Napisze tak: Wysrałaś się publicznie. Gdzieniegdzie można dostrzec kawałki czegoś, ale za Chiny nie wiadomo czym to było wcześniej. Innymi słowy:kumulacja.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ciekawe to, duzo informacji i droga do zakopanego z goralami lepiej nie zaczynac
dajcie zyc grabarzom
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Wojciech Graca pisze:Napisze tak: Wysrałaś się publicznie. Gdzieniegdzie można dostrzec kawałki czegoś, ale za Chiny nie wiadomo czym to było wcześniej. Innymi słowy:kumulacja.
- po raz pierwszy sie z Toba zgadzam, Wojciech - slowna sraczka
I ♥️ gacek
su

Post autor: su »

ale gniot
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Ciekawie podeszłaś do tematu. Pisz dalej, będę czytała.
ann13

Post autor: ann13 »

ja też
tylko postaraj się odrobinę zmienić formę, przymując delikatnie do wiadomości, że nie opowiadasz tego zuźce kowalskiej, która już nieźle siedzi w temacie, zna wszystkich od podszewki i układania widoczków, bo z nią plotkujesz w kolejce po mleko, tylko policjatnowi z drogówki , którego tak musisz przekonać tym kawałkiem, zeby Ci odpuścił mandat

za piękne oczy:P)
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Do polowy czyta się z zainteresowaniem, później tak jak Anka mówi - takie sobie klepanie z fumfelką, która zna tajemnice duszy i alkowy

[ Dodano: 2008-04-07, 20:05 ]
...bo czytelnik niewiele jest w stanie zrozumieć
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

policjantowi z drogówki

Post autor: Złota »

chronicznie nienawidzę gliniarzy
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości