PRZYJACIELA mam

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

PRZYJACIELA mam

Post autor: z tłumu »

Wczoraj umarłem. Myślałem, że będzie inaczej… Â?ycie przyniosło mi setki rozczarowań, ale śmierć jest największym z nich… Nie tęsknię za wami… Nie tęsknię…
Pamiętam dzień, w którym spotkałem Mojego Przyjaciela. Wystarczyła sekunda. Od razu wiedziałem, że to On. Nic nie powiedział, spojrzał mi w oczy. Wiedziałem. ..
Z Moim Przyjacielem nauczyłem się ÂŚwiata. Tego prawdziwego. Nauczyłem się słuchać ciszy i patrzeć wam w oczy… Czasami o was rozmawialiśmy… Mój Przyjaciel powiedział mi kiedyś pewną rzecz, o której nie potrafię zapomnieć : ‘’Jesteście smutni, boicie się żyć’ …
Mój Przyjaciel nauczył mnie dotykać Â?ycia, nauczył mnie Uśmiechu i pokazał Wszystkie Kolory ÂŚwiata. Czasami przychodził do Dużego Domu, w którym mieszkałem i razem się bawiliśmy. Pokochałem Go całym sercem. Mój Przyjaciel pokochał mnie i wiem, że to było Prawdziwe.
Teraz jestem sam. Tu nie ma nikogo i jest zimno. Nie zamykam oczu, boję się, że Go zobaczę i nie będę potrafił Go zatrzymać.
Tak… Pamiętam jeszcze coś z Â?ycia… Pamiętam dzień, w którym Mój Przyjaciel zniknął. Pani z Dużego Domu przyniosła mi kolorowe cukierki. ”Zjedz wszystkie” Posłuchałem Pani, zawsze była dla mnie dobra. I wtedy zobaczyłem Â?zę. Pierwszy raz… A Go już nie było.
Wpierdalałem jeszcze te psychotropy przez jakiś czas, w końcu wypuścili mnie z wariatkowa. Zabiłem się wczoraj. Nie ma mnie, nie ma, nie ma… JESTEM


jestem ?
I ♥️ gacek
elutka

Post autor: elutka »

Z Tłumu, czyta się Ciebie z zapartym tchem. ÂŚwietne
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

miło ...
wiesz, usiadłam do laptopa i to napisałam... 3 minuty może
ech, gdyby "wariatów" było więcej to zapewne uchodziliby za normalnych a "normalni" za wariatów ...
pozdrawiam Cię :)
I ♥️ gacek
cebreiro

Post autor: cebreiro »

teachnikalia baardzo mi przeszkadzają, za dużo powtórzeń, na dobrą sprawę możesz spokojnie zrezygnować z zaimków osobowych i określenia przyjaciel, jeżeli zaznaczysz to na początku tekstu, sprawą oczywistą będzie, że dalej wciąż mówisz o nim. Innymi słowy masz jednego bohatera tylko, bez względu na to jak poprowadzisz narrację.
A pomysł sam w sobie bardzo dobry. Pozdrawiam
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Cebreiro, a Ty Słońce, gdzie się podziewasz ? ? ?
I ♥️ gacek
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

przeczytalam sobie po raz setny i tak mysle, ze nie moglam inaczej tego napisac
I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości