Doświadczenia z kobietami

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

Doświadczenia z kobietami

Post autor: Złota »

Były raczej skromne, w odróżnieniu od tych z facetami. Pierwszy namiętny pocałunek miałam jednak z dziewczyną. Kolonie w Czechosłowacji, ona była starsza o rok. Potem pieściłyśmy się kilkakrotnie w drewnianym domku, a za każdym razem w tych pieszczotach posuwałyśmy się o krok dalej. Ktoś na nas doniósł, w wyniku czego rozdzielone zostałyśmy do oddzielnych campingów. Sylwia chciała mimo to się ze mną spotykać. Odmówiłam, na złość znalazła sobie inną dziewczynę, którą zraniła. Pamiętam tamtą rozpacz. Miałam Ją w ramionach. Na obozie w Bułgarii też odmówiłam, rudej i grubej. Zaczęłam się podobać starszym od siebie mężczyznom, miałam 14 i pół roku. Przez całe moje pierwsze studia czułam, że Anna mnie pragnie. Była skromną dziewczyną, nawet po alkoholu nigdy nie odważyła się tego głośno powiedzieć. Namiętność wybuchła, gdy odwiedziłam Ją jako mężatkę. Nigdy na ten temat nie rozmawiałyśmy. Często byłam zapraszana przez kobiety do trójkątów na Woodstockach, zawsze odmawiałam. Kierowały mną wyłącznie względy higieniczne? Z Jagodą na Ryśku Riedlu było inaczej, ale wtedy od razu wiedziałam, że zostaniemy same. Czułam, że przypadkowy goguś odpadnie natychmiast, jak tylko zaczniemy się namiętnie całować. Z dziewczyną- harleyowcem. Takie były moje grzeszki przed odmówieniem pieprzenia przyjaciółce i przed pójściem do łóżka z kolejną Anną. Kochanką mojego męża.
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

dajcie zyc grabarzom
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

to proza

Post autor: Złota »

ot, i tyle
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

to moglas poprosic o przeniesienie
bo czytelnik sobie pomysli, ze nic wiecej nie jestes w stanie napisac,
ja sobie tak pomyslalem, ze masz kilka testow, powiedzmy 4ry i je wklejasz co trzy miesiace myslac, ze tamte juz zapomnialem
dajcie zyc grabarzom
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

nabroiłam ;)

Post autor: Złota »

nowy wiersz znajdziesz w minipoetrium
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
anty-czka
Posty: 2982
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Złota uffffff - dziękuję:) - (za ulgę jaką odczułam)
Nie masz pojęcia jak się wczoraj wystraszyłam. Wydawało mi się, że czytałam, więc przekopałam calą prozę - nie znalazłam. Strach był autentyczny.
A tu okazuje się, że to tylko idiotyczny nadmiar działów.
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

anty-czka

Post autor: Złota »

dobre
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości