Bez słów

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
fonetycznie

Bez słów

Post autor: fonetycznie »

Na bezdechu spojrzał w jej przesycone tajemnicą źrenice. Milczały delikatnie i wymownie, odkrywając to, co osiadło za zasłoną zielonkawej barwy zastrzeżonego. Nadzieja na miłość? Ocknęła się z nieromantycznego zastoju uczuć i wypłynęła na wierzch z zamiłowaniem ostrzeliwanej wzrokiem ściany wykwintnej zieloności. Przestały tworzyć się słowa, więc z narastającym gorącem sytuacji przyszło obcować omdlewającemu terrarium gestów. Fakturę policzków wymuskało zaczarowanie misternie zamaskowane w pięknie czworga rumieńców, co wywołało błysk w oku patrzącego. Błysk roztańczony, sielsko spływający po zreorganizowanej bliskości dwóch ciał i nadający na jednakowych falach z zapierającym dech w piersiach subtelnym trzepotem rzęs obserwowanej. Aż zatrzeszczało w sercu obojga, a usta ust szukać zaczęły, by chwilę w pocałunku zamknąć na telebimie rozkosznego pojednania serc i rozumów.
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Jakbym czytała, nie napiszę kogo.
fonetycznie

Post autor: fonetycznie »

Czemu nie?
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Jakbym czytała opowiadania Schulza.
fonetycznie

Post autor: fonetycznie »

Nie znam, a dobry twórca?
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Niespotykana i niezrozumiana osobowość. Dobry pisarz, jeszcze lepszy malarz, aczkolwiek ekscentryczny.

Pan pozwoli, że przytoczę: "Gdy z niezbadanych przyczyn metafory, marzenia ludzkie zaczynają tęsknić do realizacji, przychodzi czas jesieni. Te fantomy - ściągają teraz do człowieka. Szukają ciepła jego oddechu, ciasnego przytulnego schronienia jego domu, niszy, w której stoi jego łóżko".

Pozdrawiam, Roksana K.
fonetycznie

Post autor: fonetycznie »

Podoba mi się ten styl i nie dziwię się, że budzi on Twój zachwyt.
Mój tekst spodobał Ci się, czy zdecydowanie został przyćmiony wspomnieniem tesktów wymienionego autora...?
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Pana obrazy ubrane w słowa budzą mój sentyment, są niczym niczym nie zmącone wspomnienia lat dziecinnych u boku człowieka, którego kochałam i do których to powracam często w snach.
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

hmmmmm ....
I ♥️ gacek
fonetycznie

Post autor: fonetycznie »

bardzo się cieszę, R.

Z tłumu, co to za hmmmmm ....?
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

z tłumu pisze:hmmmmm ....

bo mam mieszane odczucia
I ♥️ gacek
fonetycznie

Post autor: fonetycznie »

A możesz napisać coś więcej?
Tekst nie nadaje się na konkurs?
ann13

Post autor: ann13 »

fonetycznie, nie, zanim zaczniesz wklejać w okienku konkursowym, może zapoznałbyś się najpierw, kiedy ten konkurs się zaczyna i czego dotyczy

http://www.erekcjato.eu/forum/viewtopic ... ght=#68032

bo walnąć kamieniem w okno i posłuchać jak gdzieś coś dzwoni, to ja też potrafię
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

ann13 pisze:może zapoznałbyś się najpierw, kiedy ten konkurs się zaczyna i czego dotyczy

nic dodac nic ujac :)
Anusia zawsze madrutka byla ;)


a tekst .... w dalszym ciagu hmmmmm.... ale bardziej w srone tak
I ♥️ gacek
fonetycznie

Post autor: fonetycznie »

Oczywiście, to nie jest tekst na konkurs. napisałem go kiedyś pod wpływem chwili i tak jakoś padło, że to właśnie jego dodałem tutaj.

Wiem, że wiersze można dodawać w lipcu, w nieograniczonej ilości i tematyce, tak?
quenterro
Posty: 196
Rejestracja: 2006-12-14, 00:14
Kontakt:

Post autor: quenterro »

mi sie nie podoba.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fonetycznie pisze:Wiem, że wiersze można dodawać w lipcu, w nieograniczonej ilości i tematyce, tak?
Oczywiście, że TAK...
pod jednym wszakże warunkiem: Musi to być erekcjato!
P.S.
I nie musi to być wcale wiersz, tylko utwór, który spełnia wymogi EREKCJATO
ann13

Post autor: ann13 »

poczytaj sobie, bo to nie konkurs na wiersz

viewtopic.php?t=44

[ Dodano: 2008-06-28, 12:22 ]
viewtopic.php?t=24
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości