blizna nr 2

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

blizna nr 2

Post autor: z tłumu »

W głośnikach atb hold u… od wczoraj. All the things that i told u... Kłamałam, kłamałam. Â?adnych uczuć, żadnych wspomnień, tylko seks. Nie był nawet satysfakcjonujący. Doszedłeś, łyk, johnny walkera, papieros i heroes 3 . Leżę naga, dłubię łyżką w połówce arbuza z wódką ”Jest dobrze” myślę, ”Zero wspomnień, zero gadek typu …a pamiętasz wtedy 3 lata temu na spływie?” . I will always adore u… O tym nie wiesz. Chase the wind and… Wracam do domu. Deszcz, wiatr, okulary przeciwsłoneczne na nosie, smak łez się nie zmienił… Zawsze po sto razy do tej samej rzeki, na cudzych, tym bardziej na swoich błędach, nigdy, nigdy. W głośnikach atb hold u…
I ♥️ gacek
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

dziekuje kuszaca pokuso za ocene ;)
I ♥️ gacek
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

blizna nr 2

Post autor: Boob »

witaj
z tłumu
Mam nadzieję, że Cię nie urażę tym pytaniem. Czy jesteś szczęśliwa czy jesteś spełniona? Pozdrawiam serdecznie.dzięka ;-)

[ Dodano: 2008-08-23, 09:16 ]
Przepraszam to zbyt osobiste pytanie.
a tergo.
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

mysle, ze nikt nie jest
ale owszem - bywam ...
I ♥️ gacek
ann13

Post autor: ann13 »

czy tutaj jest o tym, że ona chciałaby dać, tylko się boi, bo może on nie będzie chciał wziąć ?
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

a tutaj jest o tym, ze ona by chciala oddac, on by chcial przyjac i tez cos dorzucic, ale nie moga sie zgrac... rozumisz Aniu :)
I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości