poparzyłam sobie język o trudne słowa

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

poparzyłam sobie język o trudne słowa

Post autor: z tłumu »

O czym mogłabym tobie opowiedzieć? Może o koralowym mieście z rybami-motylami, rybami-papugami, rybami-aniołami. O tym, że czasami w listopadzie w ich kranach płynie różowa woda. I że gdybym miała przespacerować się tymi wodnymi uliczkami, to tylko z tobą.
Albo o tym jak powstał świat. Wtedy użyłabym mądrego słowa kosmologia, którego znaczenie poznałeś, gdy zacząłeś składać litery w wyrazy a ja całkiem niedawno. Może nawet użyłabym w swojej opowieści kolejnego mądrego słowa: eschatologia. I wtedy powiedziałabym tobie, że nie ma piekła, śmierci ani końca świata, gdy wtapiam swoją dłoń w twoją.
Albo opowiedziałabym tobie o śniegu, co to niby ma budowę fraktalną, a ja po prostu lubię łapać go językiem i myśleć, że u ciebie też pada.
Ta cała grawitacja, również ciekawa rzecz. Może na koniec opowiedziałabym właśnie o niej. Podobno zawsze przyciąga, nigdy odpycha. Więc dlaczego latam sobie gdzieś w termosferze, gdy mówisz kocham?

Na koniec, zupełnie normalnie, powiem tobie, że morze nocą szepcze twoje imię.

[ Dodano: 2008-12-16, 20:43 ]
"Co roku w kilka nocy po listopadowej pełni księżyca, przedstawiciela 135 gatunków koralowców uwalniają do wody jajeczka i plemniki. Morze przybiera wówczas charakterystyczny różowawy kolor. Fenomen ten uważany za jeden z cudów natury, został odkryty w 1983 roku. Mechanizm wyzwalający ten proces zależny jest od pozycji Księżyca, pływów i temperatury wody."
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

opowiedz jak pić by nie sycić, kiedy graal plugawy wartość traci i czy dwa razy dwa to wszystko i nic za tym? jestem to czy nie… i o motylku głos daj nie wstydć *ć *dź *ćć
trudne słowo
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Czy ja mam Tobie napisać, że to zależy kogo pijesz?
I ♥️ gacek
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

opowiedz mi w twarz
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Mam poparzony język.
I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości