Odnośnie działu "Konkretnie"

tematycznie tylko dwa wersy rymowane, aforyzmy, mysli, bez komentarzy, zadne plagiaty, cytaty i tworczosc obca

Moderatorzy: Boob, andreas43, Gacek

kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Odnośnie działu "Konkretnie"

Post autor: kawa »

Wszystkie komentarze poczynione w tym dziale będą natychmiast usuwane przez moderatorów. W miejscu komentarzy wpisuje się tam tylko i wyłącznie dwuwersowe rymowanki odnoszące się do danego tematu*...np "koty" , "baby" etc...



*(słowo, które znajduje się w temacie również musi zawierać się w
rymowance)
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

baba musi sobie radzic sama
bo chlopu obca sztuka kochania


Jest to ostatni post w dziale "baby" jaki został dopuszczony do publikacji autorstwa nie zalogowanego użytkownika. Od tej pory wszystkie poczynione komentarze przez tzw "gości" będą usuwane.
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawuś, ale przeciez to nie komentarz, tylko calkiem niczego sobie :-P dwuwiersz i do tego na temat :-P, a nawet na dwa (gdyby cieniu swoich chłopów wstawila)...
ja protestuje kawa :-P ...ja lubie gosci, a zwlaszcza jak mowia na temat...
kawuś jak nie przyznasz mi racji, co do tego, ze ten dwuwers jest na temat, to uznam :-P ze ten gosc (pewnie gościuwa :-P )trafila w twoj czuly punkt :-P ...(i sie mścisz :-P )
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

Wre :) nie chodzi o treść tego komentarza (czyt. dwuwersu) tylko o fakt, że niektórym nie chce się logować najwyraźniej, albo mają jakieś opory i obawy przy publikacji danego tekstu :) dlatego też mówię nie dla "gości". Proszę korzystać z opcji logowania. Ewentualnie ktoś może ukrywać się pod kilkoma loginami, ale to się szybko ustali przy współpracy z administracją :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

kawa wklej cos pod kobiety bo mi sie sumuja wpisy, o bedzie 4ro wersowka
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

kawa ,ale po co to ustalac, jak ma potrzebe niech sie ukrywa :-P ...
pozwol gosciom bywac jak pisza z sensem...
jak sie zadomowia to nie zechca odejsc...
:-P
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

ech...nie! :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wredna moderatorko rymy se popraw

[ Added: 2006-09-02, 18:15 ]
przewróć dziewczynkę
na koniczynkę

Jan Sztaudynger

wredna wywal to z laski swojej z "dziewczyny", w tym dziale nie ma cytatow,

[ Added: 2008-02-10, 12:01 ]
w tym dziale jest od poczatku taka tradycje, ze ten sam autor nie moze wkleic pod swoim dwuwersem nastepnego dwuwersu, musi czekac az ktos go przebije - tylko w ramach przypomnienia, wiec moderatorzy powinni wszystko wywalic co zasmieca dzial
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak:)
Po pierwsze: masz rację, ale jak zacznę czyścić te dwuwersówki ( nie na temat, bez rymów, wklejanie po kilka tego samego autora), to wyjdę na zarozumialca i nadgorliwca.
Ostatecznie one wiszą od 2006 roku i ktoś je zaakceptował, a ja jestem na Konkretnie i w ogóle na erekcjato od kilkudziesięciu dni.
A po drugie: czemu mam się tłumaczyć po usunięciu wadliwego wpisu, ze nie jestem wielbłądem...
Dziękuję, postoję :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości