czyja interpretacja lepsza

Twój głos na wagę złota! Zagłosuj!

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

czyja interpretacja przeszywa

Uriah Heep
5
71%
KULT
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

czyja interpretacja lepsza

Post autor: fobiak »

dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

KULT zgubił w swoim wykonaniu całą subtelność oryginału. Grają tak, jakby chcieli zdominować URAIAH HEEP.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Margot pisze:KULT zgubił w swoim wykonaniu całą subtelność oryginału. Grają tak, jakby chcieli zdominować URAIAH HEEP.
zgadzam sie ale subtelnoscia nie przeszyje sie twardych kosci, gdyby kult wzorawal sie na oryginale trafilby tylko do zniewiescialych plci. jak dla mnie kazik ma przewage glosu
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

KULT jest trochę nudny; wykonanie jest mało zróżnicowane.
Weź pod uwagę, że URIAH HEEP śpiewała to dawno i wtedy to był po prostu obowiązujący styl.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie waze sie porownywac muzycznie zespoly. kult niczego interesujacego nie wniosl, kult to nie pink floyd, kazik to przecietny wokalista ale duzo ich tekstow jest do dzisiaj na aktualnych, chocby jeszcze polska, cztery pokoje i kilka innych, na ktorych nie mam juz tu miejsca aby wymienic.

[ Dodano: 2020-04-11, 09:30 ]
https://www.youtube.com/watch?v=_GU0y310dkk

[ Dodano: 2020-04-11, 09:42 ]
https://www.youtube.com/watch?v=ABOfZ1LmZ6o
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

Kazik jest mistrzem ale akurat tu poległ; jak zaczyna śpiewać, to czar pryska. No ja mu nie wierze w tej piosence. A poza tym wykonanie Kultu wspaniałe. Jak w dziewczynie o perłowych włosach.
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

Kazik jest mistrzem, ale w tej piosence poleg³; jak zaczyna ¶piewaæ to czar pryska. No ja mu nie wierzê akurat w tym przypadku. Poza tym wykonanie Kultu wspania³e :)
Lepiej wysz³o w dziewczynie o per³owych w³osach.
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

Ku¼wa, niechc±cy skasowa³am poprzedni komentarz, innego u¿ytkownika. Mam nadziejê, ¿e nie by³o tam nic istotnego. Uprzejmie upraszam o wybaczenie.
Awatar użytkownika
borowik
Posty: 218
Rejestracja: 2018-11-29, 13:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: borowik »

Szanowna pani, nie podejrzewam panią o celowe działanie. Pewne elementy pani wypowiedzi wzbudzają u mnie jednak uzasadniony niepokój. W czasach maskarady, gdy obywatele pod rygorem odpowiedzialności karnej zobowiązani zostali do noszenia kagańców, marzy mi się, by choćby internet ostał się jako miejsce swobody. Niefrasobliwość, której raczyła się pani dopuścić, ma zatem swój dodatkowy, ponury wydźwięk. Samą pomyłkę można by przemilczeć. Martwi natomiast lekkomyślny ton, którym próbuje pani bagatelizować nieprzyjemne zajście. Mimo to pragnę wierzyć, że za tymi niedbałymi przeprosinami kryje się rzeczywista troska o wolność słowa w sieci i prawdziwa skrucha. Przyjmuję przeprosiny. (Jeśli te w ogóle zostały skierowane do mnie, bo trudno to jednoznacznie wywnioskować z ich treści.) Niemniej jednak absmak pozostał.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości