Bucofotacja o męskiej szyi

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Bucofotacja o męskiej szyi

Post autor: Wojciech Graca »

Być czy mieć? Siedzą plecami do siebie, Kobieta ma podkurczone nogi i spogląda na
Mieć, natomiast Mężczyzna siedzi na zewnętrznej, górnej krawędzi muru twierdzy
Ludzkość, jego nogi zwisają swobodnie w kierunku podstawy przełęczy Uhda Pau Thika,
co oznacza w języku rdzennych mieszkańców tejże: Przełęcz Dwóch Ognistych Mieczy,
a oczy skierowane są na Być.

Jak rozumieć jedność Mężczyzny i Kobiety z twierdzą Ludzkość, skoro na obrazku twierdza
jest z kamienia przede wszystkim, Mężczyzna i Kobieta już nie tak bardzo. Otóż wydaje się
to nie pojęte, podobnie jak trójpostaciowość Jednego Boga r/k, bądź też H2O,
ale jak i różne stany skupienia wody tak i trójpostaciowość "Jestem, który Jestem"
są do wytłumaczenia, to i tym bardziej owa jedność z obrazka również.

Obrazek

Żeby nie być fanatykiem, a i potrafić wierzyć, trzeba mieć otwarty umysł, wolny
od strachu, do którego przemawia zimna logika świata i który taką też logiką
komunikuje się z otoczeniem.

Siedzisz na murze i czujesz na plecach swoje żebro, twoją połówkę
twierdzy Ludzkość, bo tylko razem tworzycie Ludzkość.

A kiedyś tak nie było, kiedyś mężczyzna mieszkał w E=mc2, bo Eden
jest iloczynem Mężczyzny i Czegoś podniesionego do kwadratu.
Kiedy Mężczyzna uwinął się ze wszystkim w Eden, z całą absorbcją,
nazewnictwem, zaczął przetwarzać informacje i stwierdził, że jest coś nie tak.
Widział Boga i wiedział, że jest on symbiozą trzech postaci, że tylko dzięki nim
jest pełen i bez nich nie jest Bogiem,wiedział, że dzieckiem lodu i pary wodnej
jest woda i że z tej wody pochodzi lód jak i para wodna i że jest to obieg zamknięty.
Dlatego też tym bardziej czuł się Mężczyzna zbyt wyjątkowy, zbyt monolityczny
i nie radził sobie z tą presją bycia jedynakiem. Całe Niebo szeptało już
w tym czasie, że Lucyfer zazdrości Mężczyźnie jedynactwa. Lucyfer miał ten talent,
że potrafił (i potrafi) znakomicie prowadzić dialog, więc jak tylko zauważył u Mężczyzny
w/w oznaki depresji celebryckiej, jako wprawny bioinżynier przedstawił Bogu
śmiały plan stworzenia twierdzy Ludzkość.
W istocie! Okazało się, że Mężczyzna pragnie mieć inną postać.
Uspali chłopa, wyciągneli kawałek ciała
i na podstawie materiału dna z żebra wydrukowali w 3D postać.
Stała się ona Kobietą.

Obrazek



Co by było gdyby Mężczyźnie nie uderzyła woda sodowa do głowy?
Czy Lucyfer nadal byłby w Niebie?

Być czy mieć? Skoczyć w przepaść Przełęczy Dwóch Płonących Mieczy
czy podążyć za kobietą w stronę cmentarza ( na obrazku, nad głowami siedzących
postaci na murze, stoją odpowiednio: Kobieta i Mężczyzna, trzymają się za rękę
na rozstaju dróg) / zanim powstało Piekło, mógł skoczyć i po śmierci ciała
jako samobójca trafiłby do Eden, Kobieta albo poszła by za nim, np. jakby jej nie puścił
w momencie skoku, albo zeszłaby z muru i ruszyła w kierunku wielkiego owocu,
który jak wiemy, zmienił na zawsze oblicze świata względem Ludzkości,
ale również wygląd szyi Mężczyzny.
ann13

Post autor: ann13 »

w mistrzu i małgorzacie jak w teatrze leciała kasa, to o mało się nie pozabijali, żeby mieć, na bycie, zwierzęciem
no to nieśmiertelny dylemat, jak już jesteś, to chcesz mieć, kobietę, mężczyznę, pajęcze sieci w wywarze z lubczyka, mizerię w lodówce, związane sznurowadła, urlop z córkami












koryntu
a jak już jesteś i masz, to znowu chcesz być, sławnym ministrem finansów, uroczą królową przedmieścia, bohaterem domowych pieleszy, świętym aleksym i tak ciągle













trzeba robić jaskółkę na równoważni :P

[ Dodano: 2013-06-14, 17:43 ]
bardzo udana jest projekcja kobiety w 3 D oraz rzeźba celebryty adama ;)
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Dlatego szkoda, ze nie skoczyl z muru, zanim powstalo pieklo.

[ Dodano: 2013-06-15, 14:01 ]
Definicyjna kobiete interesuje tylko miec, 'miec poczucie bezpieczenstwa', 'miec na rachunki' ... itd. Tak jest od poczatku Ludzkosci. Kobieta przeciez od momentu otwarcia oczu zobaczyla ze mezczyzna ma, a ona nie ma. Wiec chce miec. Mezczyzna mial wszystko oprocz kobiety. Kobieta ma wszystko, co pragnie mezczyzna, ale nie ma niczego, co pragnie ona, bo to wszystko ma mezczyzna.
Myslala ze owoc cos zmieni, ze jej moze cos urosnie i tez bedzie miec.
Bo wiadomo, ze jak juz sie ma, to sie juz nie chce miec, wiec chce sie byc.
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

dla mnie to wszystko jest za proste albo
za skomplikowane, sama nie wiem :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

[size=200]Wojciech Graca pisze:Mezczyzna mial wszystko oprocz kobiety. Kobieta ma wszystko, co pragnie mezczyzna, ale nie ma niczego, co pragnie ona, bo to wszystko ma mezczyzna[/size].
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Święta racja,
ale zarówno kobiecie jak i mężczyźnie,
ostatnia kropla zawsze spadnie w majtki,
a to coś znaczy.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
nuel
Posty: 788
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Post autor: nuel »

a mnie Panie Wojciechu inrrrrryguje strasznie ta twierdza
skąd się wzięła?
kto ją zbudował?

broń boże nie kwestionuję wywodu,daje do myślenia
ale
od zawsze odsetek samobójców wśród mężczyzn był i jest dużo wyższy, niż wśród kobiet. tych, co stracili (najczęściej) pracę, dom, pieniądze(na giełdzie, albo niekoniecznie),środki do życia, czy szacunek...rzadziej- żony, dzieci.
i tak to wygląda, jakby męskie być-cholernie nierozerwalnie związane było z babskimi (przecież!) "mieciami"
on traci BYĆ bez MIEĆ
ona MA





















powody by BYĆ

...nawet bez niego...
nuel
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

nuel pisze:a mnie Panie Wojciechu inrrrrryguje strasznie ta twierdza
skąd się wzięła?
kto ją zbudował?
Lucyfer miał ten talent,
że potrafił (i potrafi) znakomicie prowadzić dialog, więc jak tylko zauważył u Mężczyzny
w/w oznaki depresji celebryckiej, jako wprawny bioinżynier przedstawił Bogu
śmiały plan stworzenia twierdzy Ludzkość.

[ Dodano: 2013-06-17, 00:48 ]
Rozpatrujesz konsekwencje poczynan Kobiety, wymieniajac postawy Mezczyzny w swiecie Miec. Chocby na chuju stanal i maslem dupy smarowal to i tak bedzie rozdarty pomiedzy Kobieta a Eden.
nuel
Posty: 788
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Post autor: nuel »

tyle to ja przeczytałam
i dlatego nadal nie wiem, to dzieło Boga
czy Szatana?
nuel
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Czyim dzielem jest Lucyfer?
nuel
Posty: 788
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Post autor: nuel »

cóż...późno już
a chyba żadna pora(zresztą) nie jest dobra, by zrozumieć męskie odżegnywanie się od potrzeby Mieć
w obliczu namaszczenia Boskim BYĆ...
nuel
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Pozno to bedzie jak sie pomarszczysz wszedzie
nuel
Posty: 788
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Post autor: nuel »

...toteż właśnie... ;-)
nuel
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Tutaj mozna zastosowac proste rozumowanie:

Rzezba jest dzielem nauczyciela mistrza i jego narzedzi czy tez mistrza, a moze mistrza, narzedzi i jego nauczyciela, ktory pokazal mu pewna madrosc, albo tylko mistrza? Dlatego wazna jest wg ta trojka, te stany skupienia, trojpostaciowosc i zlinkowanie wszystkiego.

[ Dodano: 2013-06-17, 01:14 ]
Jezeli Lucyfer jak i inni sa/byli boskimi narzedziami (przyp. nie maja wlasnej woli) to jakze moga miec wlasne dziela?
Powstanie piekla i "upadek" aniolow jest konsekwencja powstania twierdzy Ludzkosc.
Upadli wiedza, jak wejsc do twierdzy, ale oni nie maja woli, oni moga tylko szeptac, wole mamy my i to my tworzymy rzezby i wszystko co mozliwe w konfiguracji Upadly-Czlowiek-Wszechswiat - Wszechswiat - bo Bog to wszystko
ann13

Post autor: ann13 »

wojciechu, nie jestem z żadnego kółka wyzwolonych (ze stanika) feministek, ale czy to jest ten eden współczesnego mężczyzny?


Temat: katar-strofa
Dnia Sobota, 5 Listopada 2011 20:39 kamikadze <kamikadze@onet.pl> napisał(a)


Mario
dobranocka? Czuje sie zle ....kurde ..zle ... Caluje M do poniedziałku

Temat: trup-tanie
Dnia Niedziela, 6 Listopada 2011 01:07 kamikadze <kamikadze@onet.pl> napisał(a)


Magdaleno
pytanie bylo zatem zaczne od najlatwiejszego:
piwo zywiec ...moja mila ... Zywiec ...nawet na Rejsie pili zywiec ... A propos trafilem do kina ...na chinsko USA film The snow flower and the secret fan.... Pisalem Ci ze lubie chinskie ..generalnie azjatyckie kino? .... Mam to od czasow Bruca Lee (3razy w kinie a wtedy jeszcze byli tzw koniiki ) jesli nie wiesz co mi choodzi po glowie ... To mama pomoze ...hehhehe. Marto jestem stary ...wiesz tak .? Zauwazylas to ... A mam telefon ..O7896591350 to co ? Buziak na dobranoc? ...no tak to jest po piwie z facetami ? ...dobranoc M
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Nie rozumiem pytania i cytatow ponizej, ale widze Marie & Magdalene i Kamikadza :D

Nawiasem piszac, kto lubi pomarzyc, oglada filmy/czyta powiesci
ann13

Post autor: ann13 »

Chocby na chuju stanal i maslem dupy smarowal to i tak bedzie rozdarty pomiedzy Kobieta a Eden.

nie wiem czy zauważyłeś wojciechu, ale przysposabiasz kobietę do garów, do wyciągania kasy od faceta na mydło, rybę i powidło, wmawiasz jej chęć posiadania hurtowni jabłek, kiedy twój mężczyzna jest jedną nogą w raju, który ja nazwałabym nazwala utopią, jak twój mężczyzna chce być,
ponad perspektywą, zmienionych pieluch i przywiązania, no to ci zapodałam męski autentyk

imiona nie są ważne, w rolach głównych może wystąpić patrycja, gośka i przybłęda

patrycja kocha przybłędę, który mieszka 2000 kilometrów od niej i pomimo tego, że pisze do niej, że znalazł sobie kobietę w anglii, to i tak przy sprzyjających wiatrach, patrycja wybrałaby się z nim na niedomyte w rzece kajaki
(kiedyś odległość nie byłam ważna, ale jakby się posunąć, w czasie, to mężczyzna może z niej zrobić wisienkę na torcie)
w międzyczasie przybłęda pisze, 5 listopada 2011 roku, o 20.39, że kładzie się do łózka, bo ma katar i ogólne niedomaganie jąder, przez które musi się pożegnać, ale nie na zawsze, bo tylko do poniedziałku, po czym ze stoickim spokojem wychodzi

poderwać gośkę
(nie wiadomo po co pisze o spadku formy do patrycji, przecież mógłby w tym czasie, się umyć pod pachami, zamiast wprowadzać do jej brzucha, komary, gośka pewnie lubi jak facet pachnie, naftaliną )
skracając
przybłęda idzie do baru, gdzie spotyka gośke, niekoniecznie z zakręconymi w ósemkę biodrami, bo może być byle jaka, jeśli tylko wysłucha jego problemów z exi, atmosfera nie idzie chyba w duszną na tyle, aby wymienić się komórkami, więc, rozdają sobie maile, z którego przybłęda postanawia natychmiast, po powrocie do wątpliwego domu, skorzystać, tak więc 6 listopada o 01:07 przesyła gośce walory z konikiem, niestety, na drodze do wyruchania, stoi pech, one dochodzą, do patrycji

a ja się pytam ciebie , czy pierdolenie,
o nieszczęsnym szopenie, to jest ten męski eden, gdzie mężczyzna rozdziera się
na strzępy













































śmierdzącego mięsa?
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

ann13 pisze:Chocby na chuju stanal i maslem dupy smarowal to i tak bedzie rozdarty pomiedzy Kobieta a Eden.

nie wiem czy zauważyłeś wojciechu, ale przysposabiasz kobietę do garów, do wyciągania kasy od faceta na mydło, rybę i powidło, wmawiasz jej chęć posiadania hurtowni jabłek, kiedy twój mężczyzna jest jedną nogą w raju, który ja nazwałabym nazwala utopią, jak twój mężczyzna chce być,
ponad perspektywą, zmienionych pieluch i przywiązania, no to ci zapodałam męski autentyk

imiona nie są ważne, w rolach głównych może wystąpić patrycja, gośka i przybłęda

patrycja kocha przybłędę, który mieszka 2000 kilometrów od niej i pomimo tego, że pisze do niej, że znalazł sobie kobietę w anglii, to i tak przy sprzyjających wiatrach, patrycja wybrałaby się z nim na niedomyte w rzece kajaki
(kiedyś odległość nie byłam ważna, ale jakby się posunąć, w czasie, to mężczyzna może z niej zrobić wisienkę na torcie)
w międzyczasie przybłęda pisze, 5 listopada 2011 roku, o 20.39, że kładzie się do łózka, bo ma katar i ogólne niedomaganie jąder, przez które musi się pożegnać, ale nie na zawsze, bo tylko do poniedziałku, po czym ze stoickim spokojem wychodzi

poderwać gośkę
(nie wiadomo po co pisze o spadku formy do patrycji, przecież mógłby w tym czasie, się umyć pod pachami, zamiast wprowadzać do jej brzucha, komary, gośka pewnie lubi jak facet pachnie, naftaliną )
skracając
przybłęda idzie do baru, gdzie spotyka gośke, niekoniecznie z zakręconymi w ósemkę biodrami, bo może być byle jaka, jeśli tylko wysłucha jego problemów z exi, atmosfera nie idzie chyba w duszną na tyle, aby wymienić się komórkami, więc, rozdają sobie maile, z którego przybłęda postanawia natychmiast, po powrocie do wątpliwego domu, skorzystać, tak więc 6 listopada o 01:07 przesyła gośce walory z konikiem, niestety, na drodze do wyruchania, stoi pech, one dochodzą, do patrycji

a ja się pytam ciebie , czy pierdolenie,
o nieszczęsnym szopenie, to jest ten męski eden, gdzie mężczyzna rozdziera się
na strzępy













































śmierdzącego mięsa?
Przysposabiam Kobiete do miec, a nie do garow etc. . W Eden Kobieta nie musiala gotowac, bo Mezczyzna nie mial tam ujarzmionego ognia.

Wtedy to Pan sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głębokim śnie, i gdy spał wyjął jedno z jego żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. 22 Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do mężczyzny, 23 mężczyzna powiedział:
"Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała!
Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta".
24 Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem.
25 Chociaż mężczyzna i jego żona byli nadzy, nie odczuwali wobec siebie wstydu.

http://www.nonpossumus.pl/ps/Rdz/2.php
Eden:
Jak Kobieta ma wszystko to, co Kobieta miec moze, to i tak w dalszym ciagu nie ma tego, co ma Mezczyzna, a chce miec. bo jest z mezczyzny i chcac nie chcac czuje sie z nim polaczona, a on jest jej zrodlem, a ona jego brakujacym zebrem, wiec weszy Kobieta... az zweszyla Smoka. Nie wiadomo jakim sposobem Smok ja skusil, moze w decybelach, a moze jakims wonnym zapachem ;)
Fakt jest taki, ze jak Maly Ksiaze wzial odpowiedzialnosc za Roze, tak Mezczyzna wzial odpowiedzialnosc za Kobiete i byli pierwszymi przesiedlencami w dziejach twierdzy Ludzkosc.
Nawiasem piszac, nie ma co sie dziwic, ze pozniej tez przesiedlano ludzi na masowa skale, bo skoro Tyran czul sie jak Bog to i postepowal jak Bog w Eden z czlowiekiem.
Ty mi piszesz o tryliardowej mutacji zrodla, ktora ma cialo Mezczyzny, ale zero Adama w sobie. A ja rozpatruje i opisuje czy to w tekscie powyzej, czy tez w komentarzach, Mezczyzne postawionym na OS ADAM.
Rozmawiam z mezczyznami :) i stwierdzam, ze u wielu wystepuje Patologia "Meskosci" - meskosci rozpatrywanej w ramach Mezczyzny na OS ADAM (Operating System ADAM).
Kamikadze zyje w Patologi.
ann13

Post autor: ann13 »

Jak Kobieta ma wszystko to, co Kobieta miec moze, to i tak w dalszym ciagu nie ma tego, co ma Mezczyzna, a chce mieć

a czego takiego co ma mężczyzna, nie ma kobieta?
a co chce mieć takiego kobieta, czego nie ma, co ma mężczyzna, fiuta chce mieć? który go goni, od laski do laski, w niebieskiej spódnicy, a może chce mieć jego rogi doprawione ze szczerego złota?, skąd wiesz że ona chce (to) mieć, że w ogóle chce mieć, może woli się położyć i umrzeć
na jabłku adama

to o czym napisałam, to nie żadna patologia, to normalka

mówi facet la 40, do swojej przedpotopowej dziewczyny, o której nagle sobie przypomniał, jak mu motor na rurę wydechową nawalił
chce cię mieć, na wznak jak kiedyś, albo jak się wypniesz
do księżyca, chce znowu być, w edenie

a ona jemu

opanuj się chuju, chodzisz do kościoła w każdą niedziele, spowiadasz się z nieumytych rzodkiewek, masz żonę i dwójkę dzieci

na co on jej odpowiada
nie dwójkę, tylko trójkę,
kochanie

oś adama, wojciechu, to można znaleźć na wytrawnym jogurcie, jeśli producent jeszcze pamięta o drzewie i nazwie nowy, wyjałowiony z tłuszczu, produkt, adam i ewa


































to wymarły gatunek
i trzeba się z tym pogodzić
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

Zakaz uzywania s&#322;ów mama i tata w Kaliforni
Autor: matrek 21.10.07, 03:39
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
"Kilka dni temu gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger podpisa&#322; szkolne
prawo antydyskryminacyjne, zgodnie z którym z podr&#281;czników znikn&#261; takie s&#322;owa
jak “mama”, “tata”, “m&#261;&#380;”, czy “&#380;ona”.

Dlaczego? &#379;eby nie urazi&#263; uczu&#263; homoseksualistów, biseksualistów i
transseksualistów. Po prostu, jak wyja&#347;nia&#322; jeden ze zwolenników nowego prawa,
do &#347;wiadomo&#347;ci dzieci nie mo&#380;e przedosta&#263; si&#281; nic, co mog&#322;oby sugerowa&#263;, &#380;e
“naturalna rodzina - m&#281;&#380;czyzna i kobieta z dzie&#263;mi - jest czym&#347; normalnym lub
typowym, albo &#380;e heteroseksualno&#347;&#263; jest norm&#261;”. W przypadku niezastosowania
si&#281; przez wychowawców w szko&#322;ach publicznych do nowych przepisów przewidziane
s&#261; surowe kary, z wyrzuceniem w&#322;&#261;cznie...."


taki Adam to jest tylko na &#322;amach Pisma &#346;wietego
a jakie podej&#347;cie to tej ksi&#281;gi ma swiat to nie trzeba t&#322;umaczyc,
zyjemy w czasach kiedy to patologia staje sie norma.
tak jak np w wiezieniu :)
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

ann13 pisze:Jak Kobieta ma wszystko to, co Kobieta miec moze, to i tak w dalszym ciagu nie ma tego, co ma Mezczyzna, a chce mieć

a czego takiego co ma mężczyzna, nie ma kobieta?
a co chce mieć takiego kobieta, czego nie ma, co ma mężczyzna, fiuta chce mieć? który go goni, od laski do laski, w niebieskiej spódnicy, a może chce mieć jego rogi doprawione ze szczerego złota?, skąd wiesz że ona chce (to) mieć, że w ogóle chce mieć, może woli się położyć i umrzeć
na jabłku adama

to o czym napisałam, to nie żadna patologia, to normalka

mówi facet la 40, do swojej przedpotopowej dziewczyny, o której nagle sobie przypomniał, jak mu motor na rurę wydechową nawalił
chce cię mieć, na wznak jak kiedyś, albo jak się wypniesz
do księżyca, chce znowu być, w edenie

a ona jemu

opanuj się chuju, chodzisz do kościoła w każdą niedziele, spowiadasz się z nieumytych rzodkiewek, masz żonę i dwójkę dzieci

na co on jej odpowiada
nie dwójkę, tylko trójkę,
kochanie

oś adama, wojciechu, to można znaleźć na wytrawnym jogurcie, jeśli producent jeszcze pamięta o drzewie i nazwie nowy, wyjałowiony z tłuszczu, produkt, adam i ewa


































to wymarły gatunek
i trzeba się z tym pogodzić





























































chce miec resztke jablka

[ Dodano: 2013-06-25, 23:44 ]
Stan sobie na chwile w takim Eden, dajesz mu kesa, reszte mlucisz i co? I jemu rosnie dodatkowo gulka, a tobie co uroslo?
ann13

Post autor: ann13 »

a czemu na chwilę wojciechu, ja ciągle jestem w eden



















ulicznicą ;)
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

o pseudonimie Pandora ;)

[ Dodano: 2014-06-16, 23:56 ]
nuel pisze:a mnie Panie Wojciechu inrrrrryguje strasznie ta twierdza
skąd się wzięła?
kto ją zbudował?

broń boże nie kwestionuję wywodu,daje do myślenia
ale
od zawsze odsetek samobójców wśród mężczyzn był i jest dużo wyższy, niż wśród kobiet. tych, co stracili (najczęściej) pracę, dom, pieniądze(na giełdzie, albo niekoniecznie),środki do życia, czy szacunek...rzadziej- żony, dzieci.
i tak to wygląda, jakby męskie być-cholernie nierozerwalnie związane było z babskimi (przecież!) "mieciami"
on traci BYĆ bez MIEĆ
ona MA





















powody by BYĆ

...nawet bez niego...

tutaj musisz pamietac, ze adam wzial gryza a ewa zezarla reszte, wiec nic dziwnego, ze wie wiecej o miec a adam wiecej o byc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości