ruchanie

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

ruchanie

Post autor: fobiak »

podchodzac powaznie do danych statystycznych wskazujacych na to, ze wiecej kobiet sie masturbuje niz mezczyzn a wsrod nich onanizuje sie 95% to nalezaloby zaprzeczyc i sie zawstydzic albo conajmniej zlapac za glowe. natura stworzyla nas po to abysmy osiagneli wlasna reprodukcje a nie nasycali sie zadowoleniem lub samozadowoleniem. latwy dostep do produktow pomocniczych sluzacych do gier erotycznych, produkty przemyslu farmaceutycznego staja sie z czasem nudne bo nie zaspakajaja chuci. sex rozni sie tym od ruchania, ze stal sie galezia przemyslu i jest platny, jako usluga jest uprawiany na czas i dokladnie okreslony, na filipinach przynosi 40% dochodu kraju . ruchanie natomiast jest wolne i ze wszystkimi dodatkami pod warunkiem, ze nie robi partnerowi krzywdy bo wtedy staje sie perwersja. nastawienie sie, ze za pierwszym razem musi sie udac, musi byc pieknie, wspaniale, prowadzi tylko do frustracji i stwierdzenia "ze mna jest cos nie tak". idealizowanie orgazmu, obowiazek penetracji przez mezczyzne przynosi tylko szkody, latwiej umowic sie na godzine ruchania z okresleniem czego sie oczekuje od partnera, w japonii mozna sobie wybrac nawet marke samochodu, w fiacie 126, toyota, rols roysie czy innym. 10% mlodych kobiet w japonii rucha sie z mezczyznami w siedziwym wieku, wiek nie odgrywa roli tylko dlugosc partnerstwa, im dluzsze partnerstwo tym wieksza niechec do ruchania. dla nas ruchanie w wieku sedziwym jest tabulizowane, nie wyobrazamy sobie wiszacych piersi czy pomarszczonego ciala starszej kobiety i raczej sie tym nie interesujemy, przyzwyczailismy sie do ogladania piersi mlodych kobiet, ktore czesto symbolizuja sex, wiedzac dobrze o tym, ze w tym miejscu powinna byc vagina. ludzie starsi sami o ruchaniu nic nie mowia gdyz spoleczenstwo tego nie akceptuje z badan wynika, ze ruchaja sie do osiedemdziesiatego roku, wiadomo jednak, ze nie wszyscy, tak samo jak i nie wszyscy mlodzi to robia, jesli chodzi o ludzi starszych to holandia jest najbardziej liberalnym krajem na swiecie, tamtejsze spoleczenstwo nie wstydzi sie o tym mowic. ruchanie nie jest niczym jak powtarzaniem ciagle tego samego, gdyby nie mialo w sobie cos nostalgicznego, spiritualnego staloby sie nudne. Jesli chodzi o dobor partnera to mezczyzna w swojej roli sie reprezentuje a kobieta wybiera. kobieta dokonujac selekcji kieruje sie dwoma niezaleznymi mechanizmami. kobiecy rozsadek i milosc dobieraja partnera wedlog pozycji ktora on zajmuje w srodowisku, drugim organem selekcyjnym jest klitoris, dobiera on partnera z powodow czysto biologicznych, takiego z ktorym zaplodnienie daje perspektywy na to, ze dziecko urodzi sie zdrowe i duze. klitorys w ruchaniu odgrywa sterujaca role i niweczy w kobiecie wszystkie logiczne i rozsadne dobory. ruchanie ma znaczenie nie tylko dla ciala ale i dla spoleczenstwa ulega takim samym zmianom jak moda. prywatyzacja ruchania nie jest niczym innym jak kontrola informacji "kto z kim co ma", mezczyzna chce miec pewnosc, ze on jest ojcem, kto zaspi nie przejdzie do nastepnej generacji. kobieta natomiast chce sie ruchac z jak najwieksza iloscia mezczyzn wiedzac o tym, ze tylko najsilniejszy plemnik ja zaplodni, podobne zachowania widac w swiecie zwierzat.
wiecej jak 50% mezczyzn mysli codziennie o ruchaniu a co z tego wynika to nie moja sprawa.
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

strasznie to zmechanizowałes, poczułam się jak na kursie korespondencyjnym obsługi maszyn rolniczych;P)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

probowalem uzyc tylko faktow, moje zdanie jest na samym koncu
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

heh, ale tu jest wiele momentów ponaciganych jak guma od majtek, tylko dzisiaj robię format c , i nie mogę się odniesc;P)

[ Dodano: 2006-12-12, 21:56 ]
będę tak powoli jak żółw ocięzale dochodzić do końca, bo TY chyba to z kacika vivy wybrałeś , abstrahujac (abstrachujac ?) od tego , ze sama podaję jakieś dane statystyczne i dokładnie wiem, ze one mają się nijak do rzeczywistości lila róż.......


,,podchodzac powaznie do danych statystycznych wskazujacych na to, ze wiecej kobiet sie masturbuje niz mezczyzn a wsrod nich onanizuje sie 95% ,,
1.
wiecej kobiet sie masturbuje dlatego, bo potencjalny facet nie powie, ze nie umie sobie wybrać pierwszej lepszej w barze mlecznym, na zakąskę jak się ściemni i musi dojsć do siódmego orgazmu z chusteczką higieniczną, aby usunać skutki sam, uzywając swojej świezoumytej prawicy , przecież to wstyd i hańba, dla niektórych, a tylko na nieudacznikach przeprowadzane są badania.. taki nigdy nie oprze się ankietom...bo nie umie, tylko wyjąka piate przez dziesiate... ze ma chwileckę, noooo
2.
mniej kobiet uprawia samogwałt dlatego, ze potencjalna z nieprzerośnietą łechtaczką pochłonieta jest pracą, którą często przynosi do domu na barana w czarnej wypchanej teczce , prasowaniem, odrabianiem lekcji , lub podawaniem nocnika , ujmijmy może to oglednie jako wycieranie nosa :),ciagłym sprzataniem i przekladaniem z miejsca na miejsce rzeczy zupełnie niepotrzebnych ( bo mogą się przydać w nastepnej dziesięciolatce ) i gotowaniem na nastepny dzień, a jesli jest wzorem na twierdzenie pitagorasa, to takze wypiekien conajmniej dwa razy w tygodniu dietetycznej tarty z jagodami, zeby rodzina miała coś na ząb, podczas, gdy ona permanentnie się odchudza i zadowoli tylko kwiatem brokułowym.
Z braku czasu i ciagłego zabiegania z zalataniem w międzyczasie na solarium i do fryzjera ( bo wyglądać też nalezy, a nawet trzeba czasem niezupełnie dla innych tylko dla siebie ), nie zapominając o manicurze mdleje czesto wieczorem, jak już się rzuci na poduszkę tracac przytomnosć aż ją zegar z kukułką i nienaciagnięta od lat szyszką zapachową nie obudzi porannie

...a facet, no cóż....
w tym czasie byczy się na na kanapie, najchetniej z przeterminowanym palyboyem

... i wali konia..


hahha , jak nikt nie widzi:),
a potem powie , ze to kobiety sa zboczone, bo nie dosc, ze mają globusa ciagłego i nie chcą się ruchac, będąc jakimiś dziwnie oziebłymi , to jeszcze z cicha i pekł jak balonik, onanizują się
pod prysznicem :)

[ Dodano: 2006-12-12, 22:20 ]
ruchanie natomiast jest wolne i ze wszystkimi dodatkami pod warunkiem, ze nie robi partnerowi krzywdy bo wtedy staje sie perwersja. nastawienie sie, ze za pierwszym razem musi sie udac, musi byc pieknie, wspaniale, prowadzi tylko do frustracji i stwierdzenia "ze mna jest cos nie tak". idealizowanie orgazmu, obowiazek penetracji przez mezczyzne przynosi tylko szkody, latwiej umowic sie na godzine ruchania z okresleniem czego sie oczekuje od partnera,,

zgadzam się w pełnej rozciagłosci
priorytety i wzajmne przyjemnosci mozna poustalac, nawet pisemna umowa, że TY mi tak, a ja Ci siak, pod warunkiem
że jutro ogórkowa na obiad :)
hah, a tak serio, to najważniejesze, zeby mówić do siebie i rozmawiac ze sobą (szeptem, zeby śąsiedzi nie słyszeli ), bo wtedy czasem nawet mozna
dojsc równoczśnie :), co wcale nie jest czestym zjawiskiem, bo przewaznie ktoś na kogoś czeka
z pożadaniem

[ Dodano: 2006-12-12, 22:56 ]
tam pośrodku było jeszcze o emerytach, ale myslę, ze punkt widzenia, zalezy od miejsca posiedzenia i jak już będę w wieku podeszłym mocno, to myslę sobie, ze gdy usiade na ławeczce świezomalowanej z dziadkiem , to też się pewnie zainteresuje
jego kapeluszem :)

kobieta natomiast chce sie ruchac z jak najwieksza iloscia mezczyzn wiedzac o tym, ze tylko najsilniejszy plemnik ja zaplodni, podobne zachowania widac w swiecie zwierzat.

to bzdura i jakies porównanie kobiety do królika rozdymanego w celach tylko prokreacynych i namnażajacych dziewczynki z warkoczykami, wpólczesne kobiety raczej preferuja model 2 plus 1 ( on ona i seter szetlandzki ), i predzej zarzyją postinor duo, tuż po, niz dadza się zapakować w pampersa

heh, chyba te statystyki pochodzą
sprzed wojny mandzurskiej ;P)

[ Dodano: 2006-12-13, 00:28 ]
chyba się lekutko zdegustowałam, dlatego posunę się dalej (sama)

bo jesli te kobiety ruchają się jak norki , szukając tego najmocniejszego ogniwa, ktore będzie w stanie dac im to ponoć wątpliwie wymarzone potomstwo ( znam morze kobiet, z którymi sporo rozmawiam... o nowych środkach antykoncepcyjnych głownie) , to tak ten jeden jedyny, który czasem stanie przy takiej potencjalnej boku ma być pewien, ze to akurat jego będzie ?
hmm, i myslę, ze to wcale nie tak jest, bo jesli już trafi swój na swojego i nawet są w stanie dogadać się ze sobą w kolankowo łokciowej, to nie po to, aby ona błądzila na oslep w nowej dostawie plemników i mieszała ogonki jak kogiel mogiel, bo jednak nie o to jednak chyba idzie
a zatrzymac się czasem warto

myslę też, ze mineły już te czasy kiedy on prezentował walory z drzewem i otynkowanym domem włącznie, razem z kretymi schodami do sypialni, po których mógłby ją wniesć na rekach , a ona łaskawie podejmowała decyzję, czy woli ścianę ecru jednego pana z mercedesem , czy beże dominujace u drugiego z trabantem z automatyczną skrzynią biegów.
Z moich spostrzezeń wynika, ze ludzie wybierają się nawzajem , po równo, poznając siebie powoli i po kolei, albo szybko i za jednym zamachem koła, jesli chcą , a to raczej jest rozpoznawalne, przez wzajemne wysyłane sygnały i niekoniecznie współtowarzyszacą świecę dymną ( razem z anną )
a co akurat tych przyciaga do siebie, a nie innych
tego nie wie nikt
ale osmielę się napisac, ze z prokreacją, przynajmniej na poczatku ( potem mogą być dalekosiezne plany, lub nie wykraczajace poza nabliższy zakret ), ma to jednak niewiele wspólnego

[ Dodano: 2006-12-13, 00:55 ]
kobiety przewaznie teraz nie chcą mieć dzieci i rezygnują ze świadomego macierzyństwa ( budzac się czasem z reką w nocniku, zaspane i zdziwione, ze czas minał, a przecież było go tak wiele ) i opózniają ten chyba obowiazkowy moment latami ,co nie oznacza, ze jak nie nadejdzie niespodziewanie, to nie odwraca im się świat do góry nogami.
Zwlekają, bo sa wygodne, bo chcą się pobawić, i mają TAKZE swoje ambicje, najczesciej zawodowe, i również jak płeć z pewnością o wiele brzydsza i nieogolona czasem o poranku ,chcą się pospełniać , niekoniecznie dokarmiając piersią czternascie razy pod rzad w środku jednej nocy. Dzisiejszej kobieta, jezdzi sportowym audi w firmowym mundurku z plaserkiem antykoncepcyjnym na ramieniu , zeby jej się czasem nie zdarzyło , jesli już dojdzie z zenkiem na kserokopiarce :)
heh, są takze i inne , które potrafią pogodzić , i umieją zjesć okonia i miec karpia, a jeszcze inne zakopują się po uszy

w bieliznie poscielowej

hahha, wyszło mi, ze ja w tym wszystkim, to w ogóle nie widzę partnera i partnerstwa , bo każdy sobie teraz skrobie ( to fakty !, i wiem co mówię ), a o motywach dlaczego ten ,a nie inny, nie wspomne na marginesie wyborczej

w każdym razie bądż, ten obraz , który przedstawiłeś nic wspólnego w wiekszości z zyciem nie ma
na goraco:)
heh, chyba czas zaczać czytać harlekiny jednak, a nie wydawnictwa naukowe , poganiane rocznikami statystycznymi, bo je piszą Ci, tak zwani pochłonieci, których własnie ani w domu nie ma ani miedzy ludzmi, wiec co oni moga wiedzieć
o miłosci;)

[ Dodano: 2006-12-13, 01:11 ]
idę spać
ale

moim zdaniem o ruchaniu (biorac pod uwagę grupę zwartą i gotową hm 20-60?(lat)), mysli więcej niż 99 %, pod jednym warukiem
byle nie z żoną
żeby tylko nie z mężem

i tym jakze optymistycznym akcentem zakończę
swoją przydługawą orację , prosząc

o brawa :)

hahhah, (żartowałam )
cmok :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

"klitorys w ruchaniu odgrywa sterujaca role i niweczy w kobiecie wszystkie logiczne i rozsadne dobory" czy to nie znaczy, ze kobieta "mysli" klitorysem?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

nie wiem czym mysli kobieta, ale byc może jest to uwarunkowe takze tym kogo spotka na swojej drodze i kto wyjdzie jej naprzeciw, dlatego własnie czasem bardziej odezwie się w niej łechtaczka i nieodparte chucie, innym razem, instynkty opiekuńcze, kolejnym krwiozercze, albo masę jeszcze innych emocji wzgledem. Myslenie partią wybrana, zalezy takze od tego, czego szuka, i w jakim jest miejscu na linii zycia
na reku ;)
czy chce jeszcze czegoś, i jak bardzo jest owarta na nowinki techniczne, albo zamknieta jak puszka z konserwą turystyczną

zreszta, to bicie piany, co czasem jak stanie własnie TEN , to bez wzgledu na to jak jest nieprzygotowana i jak wcale jej do szcześcia nikt nie był potrzebny (bo nawet sobie nie zdawała sprawy), istnieje prawdopodobieństwo, ze i tak pójdzie za nim jak w dym
bo to przewaznie jest strażak
z gasnicą :)
TY mi powiedz, czym mysli kobieta, bo ja wiem tylko czym mogłabym ewentualnie
dopóki nie strace głowy :) hah
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no ja to sie tak dobrze nie znam na ruchaniu, ale naukowcy twierdza, ze przy takim spotkaniu ze strazakiem klitoris nadaje sygnaly, ktore rozchodza sie po calym ciele i kobiety rozsadek jest jakby speralizowany, ludowe doswiadczenia mowia to samo "miala takiego fajnego chlopa a puscila sie z takim lapciuchem... ech..." pozniej ona sama tego nie pojmuje, jeden z fenomenow
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

no własnie to samo napisałam , ze niezbadane sa wyroki najwyzszego sadu, a co najgorsze czasem nie mozna wniesc nawet apelacji , a i ułaskawic się nie da , jesli klamka zapadnie
pojęcia nie mam czemu dzieje sie tak , a nie inaczej, bo przedziwne są impulsy, ktore czasem przepływaja pomiedzy ludzmi, razem z fluidami i instynktami, często pierwotnymi, które nimi kieruja, ale nie byłabym taka pewna, czy na plan pierwszy wysuwa się tu dla mnie połaczenie pochwy z penisem w kolankowo łokciowej, heh, czego raczej i owszem, nie da się ominac czasem,

nawet biorac duzy zakręt, i skrecając w odwrotna strone ;)

i co jest jedną z ważniejszych stron medalu wzajemnego pozycia, bo dobrze jest jesli ścisle do siebie pasują
ale .. i właściwie tak moznaby do samego rana. tylko nie wiem, czy ktos tak do końca wie , jak działa chemia pomiedzy ludzmi
na skłodowską bym raczej nie liczyła, bo ona z curie sie zadała
i tez nie wie dlaczego :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

to nie chemia, procesy chemiczne, mozna zatrzymac, pewnie wtragnelas na teren milosci a ten tekst nic o milosci nie mowi
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

hmm, niekoniecznie , mozna nie kochac i tez nie wiadomo dlaczego miec miękkie kolana w stosunku
do jakiegos pana, lub pani
na przykład z kiosku ruchu :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

zgadza sie tylko dlaczego tam posluzylas sie chemia, bez tej chemii calkiem inaczej bym to odebral, sam kiedys myslalem, ze milosc to proces chemiczny w mozgu ale dzisiaj wiem, ze chemia nie ma z nia nic wspolnego, chemia nie kojarzy mi sie z ruchaniem.
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

oj fobiak , dla kazdego chemia odnosnie dwojga , oznacza co innego, dla mnie to jakiś oględny całoksztalt, który moze byc tylko jakąś namiastka, bądz pełnią

przy świetle ksiezyca :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

[ Dodano: 2006-12-12, 22:56 ]
tam pośrodku było jeszcze o emerytach, ale myslę, ze punkt widzenia, zalezy od miejsca posiedzenia i jak już będę w wieku podeszłym mocno, to myslę sobie, ze gdy usiade na ławeczce świezomalowanej z dziadkiem , to też się pewnie zainteresuje
jego kapeluszem :) czy ty masz w planie w przyszlosci calkowiecie zaniechania ruchania?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

haha, fobiak, no nieeeee... chyba :)
na razie nie umiem sobie wyobrazić siebie pózniej i jak kiedyś sie odnajdę w ramionach od świecznika potencjalnego kuracjusza tęzni w ciechocinku, korzystajacego z odnowy biologicznej siusiaka :)
ale myslę, ze dojrzeję dosłownie i w przenośni również do tego , jesli w ogóle dozyję do laski i kapelusza z piórkiem, który starsze panie lubią ponosić bedac na zakupach w tesco.
Hmm, myslę, że do wielu rzeczy się dorasta i coś czego dzisiaj nie mogę dosięgnac palcem, pojutrze będzie dla mnie naturalne
:)
a tak poza, to skąd mam wiedzieć jaki ,,pociąg,, będę miała, chociaz póki co, to on raczej mi niebezpiecznie rośnie , a im dalej , tym gorzej, w zwiazku z tym, moze również zatrzymac się znienacka, bo kto wie i już nic nie będzie mi sie chciało oprócz
robienia na drucie
skarpetek dla wnuków :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wystarczy obserwowac nature, siebie wez za przyklad
jak mialas 8 lat to sie nie ruchalas jak mialas 18 to malo, jak skonczylas 20 wiecej..... widzisz, ze to wzrasta wprostproporcjonalnie a nie maleje, ale mozna sie zaprzec i rzucic... powiedziec sobie koniec ruchania, wiesz dlaczego wdowy placza na pogrzebie?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

ale po co się zapierać?
takie uparte odmawianie, jest równie nienaturalne jak dawanie na prawo i lewo, uważam raczej że nalezy zaufac naturze , swojemu głosowi wewnetrznemu i posłuchac czasem, czego chciałby najbardziej
no dlaczego one placza?
bo rozumiem, ze jest to bardziej złozone niż wydawać by mi się mogło.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

"uważam raczej że nalezy zaufac naturze , swojemu głosowi wewnetrznemu i posłuchac czasem, czego chciałby najbardziej," czy tu masz na mysli klitoris? tylko, ze jego nie mozesz posluchac on dziala na slepo i nic nie mowi tzna wylancza cie, jestes slepa, glucha, tracisz mowe (glupiejesz)
a czego one placza to moge sie tylko domyslac, mysle ze za falusem, byc moze tez za sprawa klitorisa
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

hah, fobiak, no być może to własnie łechtaczka tak ładnie przemawia i potrafi najlepiej doradzić , który penis najbardziej do niej pasuje, aczkolwiek myslę tak sobie, ze tu wcale nie o ten fajowy kawałek najczesciej się rozchodzi. Bo miłe sa takze uczucia, ktore ludzi ogarniają czasem, włacznie z zaznaczeniem własnej płci , niekoniecznie od razu prowadząc za rekę do łózka z baldachimem, ponieważ uwazam , ze nie kazdy do kazdego pasuje i tak naprawdę w niewielu mężczyznach kobiety widzą potencjalny obiekt seksualny. Oczywiscie mowa tutaj o normalnie ukształtowanych i wcale nie oziębłych .Nawet przy duzym apetycie seksualnym nie wyobrazam sobie, aby brać ,,jak leci,, , prosto z ulicy i na ladne oczy, tylko wieczorem, które rano mogą stracić swój blask , pozostawiajac jedynie niesmak i resztki w zebach po porannej kawie, bo myslę, ze cokolwiek musi się zadziać pomiędzy , a czy za tym stoi łechtaczka , czy głowa, nie wiem, bo czasami moze być to grom z jasnego nieba albo czarno biała magia .Heh, ruchanie w sumie samo w sobie jest mechaniczne i powtarzalne, a jesli ma byc to tylko sztuką dla sztuki, to ja wolę własną ręką poruszać ;)

.. a te wdowy..
chyba płaczą takze zwyczajnie za mężczyzną w koszuli w kratkę, i całokształtem z tym związanym, każdym momentem wspólnie spędzonym, tęskniąc nawet za tym najgorszym, bo teraz już nie będą miały zadnych , przynajmniej z tym co odszedł
bo jesliby to sprowadzić tylko do penisa, to powinny zarzucić włosami na plecy
i isć w miasto
bo na upartego, to ludzie ciagle się szukają, więc pewnie jedna z drugą znalazłaby pochwowe pocieszenie za najbilizyszm rogiem
od spódnicy :)

[ Dodano: 2006-12-13, 21:59 ]
heh, fobiak i ja wiem, ze mozna zgłupieć czasem, własciwie po pietnastu minutach i zupełnie nie dosłyszec poburkujacego w brzuchu razem z bułką wymasloną rozsądku. Idzie mi tylko o to, ze takie niespodziewane i nagłe reakcje nie są wcale tak częste jak porody w bólach ;) i zdarzają się parę razy na milion lat świetlnych, ale wtedy
nie warto ich przegapić, i nawet trzeba zdjąć przeciwłoneczne
zeby przyjrzeć się im z bliska , a potem posprawdzać na poczatek palcem
czy to nie jest złudzenie tylko optyczne :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ann13 ten fenomen nie mowi o ruchaniu tylko o zapladnianiu, czarna statystyka mowi, ze takich przypadkow jest 25%, co czwarte dziecko jest robione wlasnie z takim "lapciuchem" (z punktu widzenia tego co nie przejdzie do nastepnej generacji), zycie to jest filozofia a filozofia to dziwienie sie, wiec ona sie pozniej dziwi cale zycie, tak bardzo sie dziwi, ze nie ma czasu (bo i po co) o tym powiedziec partnerowi, a slady po lapciuchu zniknely, jej wcale do niego nie ciagnie, on nie mial i nie ma w sobie nic takiego co by ja pociagalo
czy pynienka to zrozumiala? bedzeisz miala 14 lat to moze tobie to jakies matki wytlumacza.
albo zapytaj sie mamusi co to jest fenomen.
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

heh, dlaczego jesteś złosliwy wobec mnie?

[ Dodano: 2006-12-14, 08:28 ]
i nie, nie zrozumiałam, bo przynajmniej dzieci powinno ,,się robić,, z jakims bardziej stałym partnerem
a nie autospopowiczem na gape
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no nie zrozumialas mocy klitorisa, to jest jakby drugi mozg kobiety, to co ty probujesz logicznie zrozumiec i umotywawac w tym przypadku nie ma zadnego znaczenia, taki fenomen wystepuje i nikt nie potrafi tego wytlumaczyc, jesli ktos taki sie znajdzie to przestanie to byc fenomenem
nie jestem zlosliwy, myslalem ze te 13 przy twoim nicku to twoj wiek
dajcie zyc grabarzom
milkar

Post autor: milkar »

skoro maturbacja i ruchanie sprawiają przyjemność, więc nie widze powodów do wstydu...wybór sposobu należy zawsze do "wyborcy" i niech czyni tak , żeby się spełnić i nie zrobić nikomu krzywdy. :oops:
cahl

Post autor: cahl »

milkar :-)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

"skoro maturbacja i ruchanie sprawiają przyjemność, więc nie widze powodów do wstydu...wybór sposobu należy zawsze do "wyborcy" i niech czyni tak , żeby się spełnić i nie zrobić nikomu krzywdy"
milkar pojecie wstydu jest reakcja na lamnanie zasad moralnych, lamie sie dlatego, ze spoleczenstwo tego nie akceptuje a jedynie toleruje wiec wszystko co robimy jest oszustwem, dlaczego nie mozna sie publicznie masturbowac czy ruchac, byc moze sa tacy ktorzy chca to robic tam gdzie maja chec, w wiekszosci krajow ten temat to tabu.
w pakistanie jordani i paru innych krajach za homoseksualizm dostaje sie kare smierci, nie wspominajac o obrzezaniach i patrackich oszpecajacych zabiegach przeprowadzanych na dziewczynkach
problem nie lezy w jednoste tylko w normach spolecznych i kulturowych prawie we wszystkich krajch na swiecie.
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

widocznie mam mniej spontaniczną łechtaczkę ,
nie, nie mam 13 lat
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

skad ty mozesz wiedziec na co twoja lechtaczke jeszcze stac?
przeciez to nie ty nia rzadzisz tylko ona toba
a ile masz?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

ech.. teraz to mnie rozbawiłeś, a już miałam się obrazić :P)
na pięc sekund w zaokragleniu do jedej setnej

hah, no wcale nie twierdze, ze czasem nie odezwie się w niej zew naturalny :)

no flaszke kupiję w monopolowym, bez ani jednego problemu i okazania, aczkowiek ostatnio zaczepiał mnie w windzie fajowy dwulatek mówiąc do mamy

zobac,mamo... dziewcynka....

hah, to najfajniejszy komplement, jaki usłyszałam
od jakiegos tam czasu :), a w dodatku całkiem nieświadomie niewymuszony
cahl

Post autor: cahl »

Fobiak... Jakie źródła pozwoliły Ci wysnuć takie wnioski? Prosze o konkretną literaturę.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

podam tobie tylko autorow
Dr. Ulrike Brandenburg
Sexualwissenschaftlerin und Fach?¤rztin f??r Psychotherapeutische Medizin

Dr. phil. Dietrich Klusmann
Evolutionspsychologe am Universit?¤tsklinikum Hamburg-Eppendorf, Institut und Poliklinik f??r medizinische Pschologie
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

a ja myslałam, że życie..... :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

mala zycie to w innych dzialach, tu sie nie robi czytelnika w bambuko
dajcie zyc grabarzom
milkar

Post autor: milkar »

fobiak pisze:mala zycie to w innych dzialach, tu sie nie robi czytelnika w bambuko

jeżeli chodzi o ruchanie , to dzisiaj wyruchałem admina na sokarisie...mnie libido urosło , a jemu zwiędło z bezsilnosci- tak bardzo chciał a nie mógł :mrgreen:
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie dosc, ze poeta to jeszcze do tego artysta

[ Added: 2006-12-14, 14:29 ]
ups... iluzjonista
dajcie zyc grabarzom
milkar

Post autor: milkar »

nie przesadzaj z tym poetą! artysta moze być :oops:

[ Dodano: 2006-12-14, 14:44 ]
upss- oczywizda o iluzjoniste mi chodziło :oops:
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

spotyka sie dwoch kumpli po dwudziestu latach,
jeden drugiego sie pyta co robisz, ten mu opowiedzial i sie pyta a ty?
ja jestem iluzjonista
niemozliwe, to pokaz jaka sztuczke
ten nie chcial ale po namowie sie zgodzil i mowi do niego, odwroc sie sciagnij spodnie i rozchyl posladki
tamten wykonal wszystko wg polecenia
to ten iluzjonista sie pyta, czujesz palca w dupie?
no, czuje
iluzjonista wystawia mu dlonie przed oczy i mowi a tu jest dziesiec palcow




jesli wyruchales admina to moze jestes iluzjonista
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

odrośnieta jestem :-P i siegam juz brodka ponad stół


z powyłamywanymi nogami ;P)
milkar

Post autor: milkar »

fobiak pisze:spotyka sie dwoch kumpli po dwudziestu latach,
jeden drugiego sie pyta co robisz, ten mu opowiedzial i sie pyta a ty?
ja jestem iluzjonista
niemozliwe, to pokaz jaka sztuczke
ten nie chcial ale po namowie sie zgodzil i mowi do niego, odwroc sie sciagnij spodnie i rozchyl posladki
tamten wykonal wszystko wg polecenia
to ten iluzjonista sie pyta, czujesz palca w dupie?
no, czuje
iluzjonista wystawia mu dlonie przed oczy i mowi a tu jest dziesiec palcow




jesli wyruchales admina to moze jestes iluzjonista

jestem liryczny iluzjonista- on mi groził banem , a ja mu zrobiłe kuku, pokasowałem wszystko i sam odszedłem i chłop się teraz buldoczy, bo jak tu wyrzucic kogoś kto sam odszedł :lol:
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

następny Marcin.. : )
ann13

Post autor: ann13 »

to ja też wam opowiem kawałek z zycia


Po kilkunastu latach malzonek patrzac na zone mówi:
- Tyleczek masz zgrabny, cycusie tez niczego sobie... eesz... ale, zebys ty
chociaz troszke obca byla...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości