zazdrość

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

cahl

zazdrość

Post autor: cahl »

To naturalne zachowanie, bardzo instynktowne, zwierzęce. Kiedy dochodzi do zbliżenia damsko-męskiego na płaszczyźnie czysto psychicznej, obydwie strony stają się zdobywcami. Zdobywcami, którzy za wszelką cenę zdobyć nie chcą, pragną nieskończenie zdobywać. ÂŚwieża, zgoniona, ciepła zwierzyna jawi nam się jako smakowity emocjonalno-seksualny kąsek dopóki w dalszym ciągu konsekwentnie ucieka. W stałych związkach brak pierwiastka okreslającego zazdrość bądź kładącego podwaliny niepewności jest przyczyną ich rychłego rozpadu. Ani kobieta ani mężczyzna nigdy nie powinni deklarować tej drugiej osobie, że "zrobią dla niej wszystko", nigdy nie powinni przenosić się na skraj przepaści upajając się slodkim zauroczeniem. Kiedy czujesz przewagę psychiczną nad drugą osobą, zaczynasz ją tak samo konsekwetnie i powoli niszczyć. Doskonałym na to przykładem są "Gorzkie Gody" Polańskiego.
ame nue

Post autor: ame nue »

qrka jakoś zawsze ludzkie doznania mniej zwierzęce się wydawały...sorry , jeno komentaz wklejam, ale angielski jest mi obcy. pozdrawiam bo myslę, że nienajźlej się bawisz
ann13

Post autor: ann13 »

a ja wyjatkowo spolegliwą będac, nie mogę się z tym nie zgodzic,
ucieczki są jakąs metodą na zwiazek, bo wtedy pojawia się ten niebezpieczny margines, i ciagle chce się zawalczyć o jescze.

[ Dodano: 2006-12-15, 00:20 ]
ps
chyba też sobie wkeję taką fotę
ale swoją :mrgreen:
cahl

Post autor: cahl »

jak chcesz ann13, to mogę Ci takie zdjęcie zrobić.
ann13

Post autor: ann13 »

cahl, tenks, mam statyw
i uprzejmego sąsiada :)
cahl

Post autor: cahl »

oj ann13... jeżeli wolisz sąsiada ode mnie - proszę bardzo. Czekam na Twoje zdjęcie.
ann13

Post autor: ann13 »

haha cahl, bo jednak jak przyjmuję wyuzdane pozycje, to wole się poeksponowac przed chłopakami ;)
cahl

Post autor: cahl »

ann13.. doskonale CIebie rozumiem. Ja sama mam duże opory, żeby rozebrać się chociażby przed lekarzem, który jest kobietą. Nie lubię kobiecych, zazdrosnych spojrzeń.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15412
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

To naturalne zachowanie, bardzo instynktowne, zwierzęce.
Zazdrosc nie jest naturalna, jest sztuczna cecha wywodzaca sie z moralnosci, nie wiem jaki instynkt masz na mysli i jakie zwierze, ludzie zyja w poligamii i tam tego zjawiska nie widac

Kiedy dochodzi do zbliżenia damsko-męskiego na płaszczyźnie czysto psychicznej, obydwie strony stają się zdobywcami. Zdobywcami, którzy za wszelką cenę zdobyć nie chcą, pragną nieskończenie zdobywać.
tutaj masz same zaprzeczenia

ÂŚwieża, zgoniona, ciepła zwierzyna jawi nam się jako smakowity emocjonalno-seksualny kąsek dopóki w dalszym ciągu konsekwentnie ucieka.
nie wiem jak to mam rozumiec tem emocjonalno-seksualny kasek, co ma pedofilia z zazdroscia wspolnego?

W stałych związkach brak pierwiastka okreslającego zazdrość
to nie wiem o czym jest ten artykul

bądź kładącego podwaliny niepewności jest przyczyną ich rychłego rozpadu.
przyczyny rozpadu zwiazku sa rozne i zazdrosc jest jednym z nich ale nie tym najwazniejszym bo nim jest milosc, milosc nawet i zazdrosc wybaczy

Ani kobieta ani mężczyzna nigdy nie powinni deklarować tej drugiej osobie, że "zrobią dla niej wszystko", nigdy nie powinni przenosić się na skraj przepaści upajając się slodkim zauroczeniem.
co to ma wspolnego z tematem? a kto ich zmusza do przyrzekan, spoleczenstwo, jest tekst w urzedzie stanu cywilnego, w kosciele, ktory oni musza wypowiedziec bo nie bedzie zwiazku, spoleczenstwo zmusza ich do popelnienia oszustwa, przestepstwa, bo kto wie co bedzie za rok czy dwa?

Kiedy czujesz przewagę psychiczną nad drugą osobą, zaczynasz ją tak samo konsekwetnie i powoli niszczyć.
inna osobe nieszczy sie z roznych powodow, jesli piszesz tutaj o zniszczeniu, to powinnas wiedziec, ze niszczy sie wroga, wrogow nie niszczy sie z zazdrosci tylko po to aby samemu przezyc


Doskonałym na to przykładem są "Gorzkie Gody" Polańskiego.

napisalas cos krotkiego, nieprzemyslanego, na inny temat niz zamierzalas, sam temat jest ciekawy i z pewnoscia wiecej problematyczny niz to co zamierzalas tu przedstawic

[ Added: 2006-12-15, 10:44 ]
poprawcie mi byki bo sam nie dam rady
dajcie zyc grabarzom
cahl

Post autor: cahl »

czuje się przez Ciebie fobiak gwałcona intelektualnie. Wkrótce napiszę to, czego oczekujesz.
dean

Post autor: dean »

huhuhuhuhu
olga

Post autor: olga »

8-) gwalt i nierzad intelektualny - to bodaj nie naglowniejsze cele takich miejsc jak to i tym podobnych.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15412
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

to nie byl gwalt tylko chlastanie
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

e tam
zazdrość jest brakiem zaufania i już.
Anty_Fobia bleeeee
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

cień : )
no ale czasem z przewrażliwienia wynika i podejrzliwości
a czasem ma uzasadnienie .. podstawy w przeszlosci jakies chyba
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

noooooooooo liluś bo zaufanie to krucha rzecz
co by nie mówić lepiej zaufanie w nawiasie trzymać:)
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15412
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

w tam... ja wam powiem co to jest zazdrosc u bab - przejecie myslenia przez klitoris
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

a w wydaniu chłopów to jak wygląda?

ty fobiak nie bądz taki hej do przodu!
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15412
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

pisz erekcjato i nie pitol farmazonow
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

kamienną twarzą




podczas stosunku :mrgreen:
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

napiszę
tylko jeszcze nie wiem jak ...bo zakończenie już mam
gorzej z pozostałością

ty jak juz nie masz argumentów to ganiasz mnie...a co? ja szewińska czy jak?
Anty_Fobia bleeeee
eaTrs

Post autor: eaTrs »

Zwierzêce ,naturalne ,ale niekoniecznie dojrza³e.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości