Manifest

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Manifest

Post autor: Wojciech Graca »

[center]WCzEm* Panie Ministrze stojący na straży obrony narodowej,






Chciałbym się pożalić, a jak! Â?alić się wolno mi! Bo wie Pan, nie mogę skupić się na nauce. Otóż dostałem się na takie studia, na które większość europejczyków by się nie dostała – z różnych przyczyn – i wydaje się, zresztą nie tylko ja w to jestem uwikłany, że w Pana rękach leży ochrona mnie, ponieważ jestem częścią Narodu Polskiego, a Pan jako strażnik Konstytucji odrodzonej Rzeczypospolitej Polskiej powinien był uchronić mnie przed reliktami niewolniczej przeszłości inżynierowanej z Wschódu, na podstawie Artykułów 30 & 31 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (Tekst Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszono w Dz.U. 1997, NR 78 poz. 483).
Na dzień dzisiejszy, według większości ludzi w wieku poborowym, masowe wezwania od WKU to nie tylko przesada, to aż za wiele! Polsce możemy bardzej przysłużyć się poprzez kształcenie naszych umysłów, a nie za sprawą kursu zabijania – z całym szacunkiem dla poległych, i my nie chcemy być własnością polskiej trójwładzy.



Z wyrazami szacunku

niektóra

Młodzież w wieku szkolnym,
studenckim, jak i również
Młodzież emigracyjna








*WCzEm - Wielce Czcigodna Eminencjo/Czcigodny Emisariuszu ( niepotrzebne skreślić)[/center]
cebreiro

Post autor: cebreiro »

Pomogło? :mrgreen:
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Przyjdzie czas, przyjdzie i rada
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

ślimaczku, a ty już
długo przed wojskiem spierdalasz?
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Książę Półkrwi pisze:ślimaczku, a ty już
długo przed wojskiem spierdalasz?
To nie ja spierdalam przed, to przede mna spierdalac zwykli.
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

tak, tak, oczywiście
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Dean juz spierdolil ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości