bucofotacja - lekcewazacy stosunek do czlowieka

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

bucofotacja - lekcewazacy stosunek do czlowieka

Post autor: fobiak »

Dzieki kromce chleba z maslem i plasterkiem szynki mozna zobaczyc te rozwarte duze oczy i slodka mordke mruzacego prawa powieke podrywacza ze spiczastymi uszkami. Jezyk sie telepie w ustach aby sie tylko spelnic w roli inkwizytora "spierdalaj falszywcu", "masz swoje zarcie to zryj". Z chwila przelkniecia ostatniego keska lizus znika i bierze sie za lizanie swojej wylizanej siersci, ktorej wszedzie jest pelno, widocznie brakuje mu cierpliwosci, gdyz dlugo to nie trwa, przerywa i przemieszcza sie w kierunku swoich miseczek i zre to swoje puszkowe miesko z nudow ale z taka duma jakby chcial przekazac "widzisz bucu tez ci nie dam". Rozsadny czlowiek nie uzna takiego zachownia jako etyczny przyklad wspolzycia w naszch czasach. Mozna by zadac tutaj pytanie: po co komus zdrowomyslacemu jest potrzebny kot? Rodzaj luksusu, litosc, samotnosc, tradycja, socjalna integracja, status, zoofilia, czy tez inne powody niechetnie upubliczniane. Takie samo pytanie moglaby zadac druga strona, przeciez dzikusow na swiecie nie brakuje, niezaleznie od tego czy to jest czlowiek czy kot i kazdy z nich zjadlby chetnie plasterek szynki, wsrod dzikusow nie ma wegetarian wiec nie ma koniecznosci przeciagania lub blokowania tematu. Obrazekfoto:fobiak

Przygladajac się bydleciu na tym zdjeciu, nie wchodzac w zatargi z towarzystwem ochrony zwierzat nie jestesmy w stanie obiektywnie zajac stanowiska, subiektywne spostrzezenia nikogo nie interesuja zawsze sie ktos znajdzie kto raczy zauwazyc "to nieszuflada", prosimy o fakty. Widzac ta niewinna mine na powyzszym zdjeciu, wiekszosc ludzi nauk przyrodniczych skusi sie na podwazanie ewolucji gdy tylko uslyszy "to drapieznik". W przestrzeni rowoju cywilzacji juz niejednokrotnie sie ludzie mylili w stosunku do zwierzat. W starozytnosci kot byl szanowany i wznoszony pod niebiosa, oczywiscie, ze nie porysowane spalinami samolotowymi na rozowo, ale w takim egipcie w miejscu w ktorym lezal, powiedzmy przy drodze zdechly kot tam musial lezec rowniez czlowiek, jesli sam nie chcial zdechnac to mu pomagano. Dwa tysiace lat pozniej kota zdegradowano do slugusa czarownicy, w sredniowieczu nie tylko pozbywano sie na stosach kobiet latajacych na miotlach i paskudzacych niebo ale i pozbywano sie kotow, nic dziwnego, ze czesto ludzie wyjezdzajacy na urlop pozbywaja sie swoich kotow, wysiedlajac ich do lasow lub robiac przysluge innym obywatelom, przejezdzajac ich swoimi swiezo umytymi autkami, ludzie maja tradycje we krwi.

Koty sa falszywe, ludzie wierza, ze taka bestia przegryza jablko adama kiedy to ofiara przelyka sline podczas snu. Wiara ma wielka moc ale prawdziwy kot nic sobie z tych obelg nie robi, on ma swoja wlasna wiare z ktora od stuleci tak zazarcie walczy kosciol katolicki, polski katolicyzm oficjalnie nie miesza w tym palcow aby nie rzucic rabka poderzenia na konspiracyjna dyskryminacje kociej wiary. Zajmuje sie tym zaufane polkolenie lizodupkow zrodzone z tradycji ormowsko-ubeckich wczesniejszych volksdeutscherow. nie jest wiadomo kto od kogo uczyl sie lizodupstwa ale nie jest tajemnica, ze kot jest na wygranej pozycji gdyz lize tylko swoja, czego czlowiek nie tylko sie nie nauczy ale i nie bedzie w stanie pojac z racji swoich pedow seksualnych. Twiedzenie, ze kot nie jest w stanie wyzywic czlowiek jest blednie pojmowane przez politykow, sa jeszcze koty, ktore przynosza swoim domownikom juz zabite myszy pod drzwi, ale takiemu ludkowi sie dupsko rozpaslo i wybrzydza "nie bede jadl myszy" a psik, paszol won!

Kolory jakie zostaly uzyte do wykonania fotografii nie swiadcza o artystycznych wartosciach, sa tu tylko dodatkami nie majacymi zadnego znaczenia tworczego bo jak to mowia polskie kobiety "liczy sie tylko wnetrze" ktorego nalezy szukac na ulicy po rozjechanym kociaku, tutaj sie go nie znajdzie.
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

przeczytałam definicję
jakbym chciała się podłączyć do bucofotacji, to mogę wkleić zdjęcie nie swojego autorstwa ?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

jak jest niekradzione to mozesz, jak ukradniesz to podaj autora i zrodlo
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-30, 19:08 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-30, 19:10 ]
A ja jestem z opozycji.

P.S. Ten u gory to Cezar, ten na dole to Brutus. Od wakacji jest jeszcze Cleo, ale jej zdjecia jeszcze nie mam.
ann13

Post autor: ann13 »

to podam się jak na tacy, w dodatku bez ramek :P)

ale czasami po internecie krażą takie zdjęcia, z drugiej, albo setnej ręki i powiedzmy, że właśnie takie mnie zaiteresowało, mogę podać źródło, ale nie będę dochodzić przecież, kto trzymał aparat, bo wtedy bucofotację musiałabym pisać z domu spokojnej starości

rozpasło
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

poprawcie mi jeszcze tutaj

Koty sa falszywe, ludzie wierza, ze takie bydle przegryza

na

Koty sa falszywe, ludzie wierza, ze taka bestia przegryza
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

koty nie są kurwa fałszywe
tylko maja własne zdani

i są odzwierciedlenim człowieka

kiedys ktos napisał o biciu na przesłuchaniach
człowiek się zapiera w samym sobie
człowiek też

[ Dodano: 2008-02-11, 11:12 ]
ależ ten kot ma oczki
fobiak moge sobie to zdjęcie wziąść?:)
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tutaj sa
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

tutaj ale nie u mnie

to moge wziąść czy nie?
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

mozesz
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

dziękuję
będzie piękny awartar:)
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości