struktura bucofotacja

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

struktura bucofotacja

Post autor: fobiak »

ciekawe co jeszcze czlowieka moze zaskoczyc w zyciu. to co nic nie kosztuje, nie ma znaczenia tak dlugo jak nie odbija sie negatywnie na zdrowiu lub nie drazni psychiki na tyle aby domagac sie zmiany. monotonia zmusi najwiekszego lenia chociazby do awersji i przyjrzenia sie z innego punktu tylko po to aby sie przekonac, ze to gowno daje. czlowiek wymyslil sobie tyle desygnatow, ze albo sie w nich topi albo barykaduje coraz to fikusnieszymi zbiorami wlasnej tworczosci lub zaiwanionej przez przodkow i kilkakrotnie przerobionej, tak aby pasowala do indywidualnych potrzeb. korzysci z tego takie, ze rzcono sie w ramiona konkurecji po "byt". aby wykorzystac sprawiedliwosc, na biezni namalowano pasy ograniczajace rasy, kultury, religie, narody, porozumiewajace sie lamana angielszczyzna.
czlonkow takich struktur nalezaloby zdrowo pociagnac humanistycznym pejczem albo chociaz przywalic po tych lepetynach mojzeszowa lacha, aby im te wznosy poopadaly.
Obrazekfoto:fobiak
i co to ma byc, struktura, jakas planeta, mars czy ziemia? w zasadzie mozna przyjac, ze to ziemia, tylko, ze nie taka jaka znamy z wojen gwiezdnych, z kultury, w ktorej nas wychowal hollywood. czy to jest gleba, pole pod uprawe, dzialka ogrodowa, nie ma zadnego znaczenia. na zdjeciu widac czysta tlusta ziemie byc moze pierwszej klasy, gotowa do rodzenia bez zaplodnienia, bo gdzie jest ojciec?
i tutaj mamy odpowiedz ale, ze kosciol katolicki sie nie miesza do polityki a katolicyzm reprezentuja zorganizowani juz nie kryminalisci z nazwy, nalezy zrezygowac z uslyszenia tego czego sie sami domyslamy. materialisci i materialisci. jedni zaczna filozofowac i mozna wyladowac w komunizmie, wtedy ziemia ta bedzie nalezala do nas wszystkich po smierci. drudzy zaczna stawiac pytanie po ile ta ziemia bo ladna. ziomal materialisty uda zaklopotanie i postawi pytanie i to nie jedno. za tone, metr kwadratowy, metr szescienny?
nie interesuje ich to, ze komunizmu jeszcze nie ma i ziemia nie nalezy do nas, wiec nie wolno jej nam, lub im sprzedawac. z drugiej strony nie po to wymyslono desygnat wlasnosci aby sobie cos nie przywlaszyc, szczegolnie wtedy jesli sie ma kogos za plecami bez noza z katolicyzmu.

byc moze gdyby czlowiek znal historie tej ziemi, to obchodzilby sie racjonalnie w przyszlosci z jej przeznaczeniem. taki materialistyczny ludzik po obejrzeniu tego zdjecia pomysli "o ktos posprzatal psie gowna, ale nie zaplace za to, bo to nie moj pies" i pewnie w przyszlosci zabetonuje ziemie aby odciac psom chec do srania. czy lizus lizacy swoje wylizane futerko tez tam sral nie mozna tego stwierdzic bo on zawsze za soba zagrzebuje, nalezaloby cala ziemie rozkopac aby nie rzucac falszywych poderzen. gdyby internet dysponowal programem zapachowym mozna byloby powachac i sie upewnic ale tez nie ma pewnosci czy pachnaca ziemia zyciem w ktorej w centymetrze szesciennym zyje miliardy mikroorganizmow, nie popieprzyla zapachu gowna lizusa.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

jakoś szaro i zycia nie widać choiciaz na pewno gdzieś tam jest
szaro szaro szaro jak na liturgii
nie dopowiedziane słowa o wierze z ust kapłana są zabójstwem
dla duszy..nieumytej ręcę pod spódnicą klery6ka

ogólnie to ja na szarość szczam ...bo mogę
i nie muszę tłumaczyć dlaczego
bo moja matka powiedziała mi o wolnej woli

a ten anioł
co mi połozył palec na ustach i cipce
zreszta to nie istotne
jestem babą
więc i tak mnie nikt nie wysłucha
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

takich bab co klada usta na cipce jest duzo

[ Added: 2008-02-11, 10:31 ]
ups...
palec
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości