chuda bucofotacja

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

ann13

chuda bucofotacja

Post autor: ann13 »

po co kobiety się odchudzają, tego nie wie nikt, nawet one same. większość, z tych mniej mądrych nagminnie odmawia sobie kolejnej porcji ociekającego w najlepszy tłuszczyk z patelni mielonego, albo imputuje sobie, że nienawidzi już ciastek z ubitą śmietanką i sięgając po pysznie nawiezioną azotem sałatę wsypuje do piątej kawy kolejne cztery porcje słodziku, o składzie którego nie przekłnąłby nawet sam mendelejw. ze wszystkich substancji dodawanych do żywności aspartam jest najbardziej niebezpieczny dla życia, ale one, zachwycone coraz bardziej wąskim odbiciem w szerokim lustrze, o tym nie myślą, przeliczając w głowie kolejne ubytki w obwodzie codziennie bardziej smukłego uda.
najdziwniejsze jest to, że po takiej drastycznej sześciomiesięcznej kuracji, słyszą od swoich jedynych, prawdziwie szczerych przyjaciółek ( które właśnie zamierzają się katować, ale na razie są na etapie czytania nowinek o zgonach tych najbardzie uparcie niejedzacych ) , idiotko, jesteś szkieletorem, głupia anorektyczko zacznij wreszcie jeść, i dokładnie obejrzyj swoje ciało, a nie tylko pochwę po kapieli, bo więcej do ciebie nie przyjdę. znajomi i koledzy płci męskiej, kobiety odchudzającej się, też nie są zadowoleni, bo podczas upojonego tańca na imprezie zakropionej wysokokalorycznym alkoholem, nie zdejmując wzdętych brzuchów z jej zanikających piersi, wciąż pytają gdzie zgubiła tyłek.
Obrazek zdjęcie: ann13
na zdjęciu widać damskie biodra i kawałek brzucha, białe miejsca wzdłuż linii spodni wskazują, że robione było latem, a właścicielka pozłacanego paska nie opalała się na plaży dla golasów prażąc swoje niewątpliwie szczupłe wdzięki na naturalnym słońcu, wśród ludzi tekstylnych. krótka bluzka podkreśla dobrze przycięty, nieprzyozdobiony kolczykiem z tygrysim oczkiem pępek, co przemawia na korzyść gierkowskiej służby zdrowia, ponieważ obecna sytuacja gospodarcza zmusza do tego, aby ojcowie w pocie czoła nauczyli się obsługi nożyczek, czy sekatora i sami, domowym sposobem odcinali wrzeszczącą z bólu matkę od zaklinowanego w wąskim wyjściu dziecka, pozbawiając je roli dziewięciomiesiecznego pasożyta. nowobogacki kreator z wystylizowanymi blond włosami dopatrzy się na pewno, że spodnie, to powycierane americanosy ' krótkie w stanie' spod których widać czarne majtki, jeśli ich właścicielce zachce się usiąść na pierwszej ławce w kościele pomiędzy moherowymi beretami. nie można w nich ternować przysiadów wśród panów z tendencją do adhd i niespodziewanych wzwodów członka, zwłaszcza jeśli założyli przyciasne bokserki i szczypią ich w jądra kolorowe motylki. na bezwstydnie zadartej koszulce widać biało brązowo niebieskie kwiatki, które nigdy niepodlewane deszczówką, nie zwiędną, bo nikt ich nie zerwał ze swojego wypielęgnowanego ogródka, pasek ma 46 wzmocnionych metalem dziurek i pełni funkcje nie tylko ozdobne, czy podtrzymujące luźne dżinsy, bo w chwilach zwątpnienia w komunalne ideały od których pękło niejedno radio maryja, można się na nim również powiesić. zarys bioder i delikatne wcięcie w pasie wskazują, że to zdjęcie kobiety. zrobiła je, albo świetnie się bawiąc w upalne popłudnie, albo żeby pokazać wnukom, że ich babcia też miała jaja, kiedy już będzie popychać bakonik, a nie na nim stać, czekając na przybywającego w siodle romea, który nigdy do niej nie dojechał, bo był za słaby, żeby wsiąść na białego konia, po diecie skandynawskiej
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tjb
na zdjeciu zostaly pominiete szczegoly np ile jest dziurek w pasku lub ten pasek jasniejszy na opaleniznie albo co to za kwiaty albo tez jakie sa na tapecie z tylu
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

a do czego jest potrzebna informacja ile jest dziurek w pasku?, tutaj moze właściwsze byłoby stwierdzenie, czy ta osoba jest zapięta na ostatnia
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15409
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

to po co to fotografujesz, moglas dziurki zakleic lub tego paska nie fotografowac, opis fotki ma byc bardzo dokladny, jak ja fotografuje ziemie to najpierw ja plewie, grabie i pozniej fotografuje aby nie opisywac roznego badziewia kamieni i patykow ktore usunalem wczesniej, moglas sfotografowac sam pepek i byloby ok
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

to fotka, pierwsza lepsza z brzegu, która mi wpadła w oko, nie zrobiona na potrzeby bucofotacji, w której nie liczy się chyba ilość, objętość tekstu, tylko jakość. po co komu informacja, że na bezwstydnie zadartej bluzce widać biało brazowo niebieskie kwiatki, które nigdy nie zwiędną, bo nikt ich nie zerwał ze swojego wypielęgnowanego ogródka, albo że pasek ma 36 dziurek i takiemu odpowiada rozmiarowi, a w chwilach wolnych, jak nie robi za ozdobę damskich spodni, to można się nim powiesić ?
a o samym pępku mogło by być fajne

świata
cebreiro

Post autor: cebreiro »

a co Ci się ze zdjęciem stało?
ann13

Post autor: ann13 »

no właśnie nie wiem, zniknęło, dlaczego nie mam pojecia, bo dobrze się wkleiło i tu było, spróbuję je jeszcze raz zamiescić
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

kurde ja zdjęcia nie widze!
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

już jest, ale nie wiem, czy na dlugo
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

to ma byc tłuszczyk?
aneczko?

[ Dodano: 2008-02-23, 17:26 ]
kurde
ale to ładnie chude wygląda

[ Dodano: 2008-02-23, 17:27 ]
9 miesięczny pasożyt
cos w tym jest heh lepiej bym tego nie ujeła
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

no tu nie ma ani grama
to właśnie efekt cudownej diety, która gdyby trwała o jeden dzień dłużej, zamieniłaby sie w anoreksję
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

to ja juz nie chce sie odchudzać
pierdzile

dzieki aniu:)
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

co kto lubi, ja długie buty, ładne zegarki, pojemne torebki i 50 kilo
przed witryną :P)
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

a ja koty:)
Anty_Fobia bleeeee
ann13

Post autor: ann13 »

fajowo
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

a zapomniałam
i spyrosa:))))))
Anty_Fobia bleeeee
cebreiro

Post autor: cebreiro »

ładnie Ci to wyszło,
w kwestii czepialstwa- imputować- z definicji wynika że imputuje się komuś- dlatego nie wiem czy dodanie zaimka 'sobie' nie wyklucza się tutaj...
ann13

Post autor: ann13 »

no ja tam miałam wmawia, ale ze lezy obok odmawia to zmieniłam na imputuje, to czym można to słowo zastapić?
cebreiro

Post autor: cebreiro »

powtarza sobie np.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ja o bucofacji wypowiadać sie nie będę (sama nazwa sugeruję, że mamy do czynienia z niezłym zgięciem)
mam jednak takie pytania do ciebie Ann?

-)Czy to twoje zdjęcie, w sensie czy to twoje biodra?
Wnioskuje, że tak bo Americanosy często przewijały się w twoich utworach

-) czy ty jesteś taka szeroka w biodrach, czy to tylko na tym zdjęciu tak wyszło?
ann13

Post autor: ann13 »

dobra, dzieki ;)

[ Dodano: 2008-02-24, 11:27 ]
marcinku gdzie TY tu widzisz szerokie biodra?
przecież one mają dwa centymetry
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

no tak , na tym zdjęciu obok wyglądasz jak laleczka Barbie
a już prawie nieco podupadło moje bezgraniczne uwielbienie dla ciebie

jednak gdyby moje spostrzeżenie okazało sie prawdziwe, nie było by tego złego co by na dobre nie wyszło
może książę wyleczyłby się troszkę z kompleksów względem ciebie, no chyba, że on akurat lubi mieć za co złapać

upppss.. trochę się wygłupiłem
ann13

Post autor: ann13 »

marcinku, to strzel sobie fotę ( i napisz bucofotację) tak ze dwa centymetry od swojego rozporka, zobaczymy czy Twoje jajka nie wyjdą jak w krzywym zwierciadle, koslawe. zaskoczyłeś mnie, bo widze, że do uwielbienia nie potrzebujesz juz tylko najblizszych przyległości cipki, ale także włosów, ramion, pleców i rąk, rozwijasz się chłopaku
ROBCIOROBERCIK
Posty: 60
Rejestracja: 2008-02-22, 19:41
Kontakt:

Post autor: ROBCIOROBERCIK »

Ja przepraszam ale co to bucofotacja?
ann13

Post autor: ann13 »

robciorobercik, nie powiem Ci, dopóki nie dasz słowa byłego harcerza, ze jej nie napiszesz
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Ann,
jak ja uwielbiam, jak ty do mnie tak piszesz

ale już kończę, bo znowuż pojawiło się to coś
ann13

Post autor: ann13 »

marcinku, nie przesadzasz? nie jesteśmy na marszałkowskiej, żebys się mógł przepchnac do budki z piwem, nie wiedziałam, że jesteś jednym wielkim kompleksem
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

bardzo głęboka analiza
widać nawet jak staram się być miły i prawić komplementy to mi to nie wychodzi
za wszystko uniżenie przepraszam
















ale i tak cię kocham
tutturu, tutturu

[ Dodano: 2008-02-24, 12:22 ]
myślę, ze powinniśmy iść razem na dziwki
ann13

Post autor: ann13 »

srata ta ta
to kupisz mi pantofelki z krokodylej skóry?


potem podzielimy futro na niedźwiedziu
brunatnym :P)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

wiesz, ja raczej z tych, którym kobiety kupują prezenty
ale dla ciebie jestem w stanie zrobić wyjątek
ann13

Post autor: ann13 »

marcinku nie zarzekaj się tak
nie widziałeś mnie rozczochranej :P)

na zdjciu jest kobieta, która wazy w porywach 46 kilo, jak załozy ciezkie buty zanim wejdzie na wagę. ma na sobie najmniejszy rozmiar americanosów czyli 25, które są na nią zbyt luzne, ale mniejsze mogła dostac tylko bojówki w smyku, przez takich facetów jak TY, którzy stwierdzają, jesteś taka obrzydliwa, ale się zapuściłaś, zobacz na swoje szerokie biodra (kiedy ona już się słania po siódmej diecie), niektore , te najwieksze idiotki popadają w anoreksję, chociaż na szczęście większość kobiet traci te kilogramy dla siebie
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

kobiety odchudzające się są pojebane.
kobiety żrące bez zahamowań są pojebane.

im więcej się kobieta rucha, tym lepiej wygląda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości