chlodna bucofotacja

artykuł, kronika, reportaż, polemika, felieton, recenzja, wywiad, relacja, formy dziennikarskie, wlasna publicystyka na kazdy temat

Moderator: anty-czka

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

chlodna bucofotacja

Post autor: fobiak »

niewygloszone przemowienie "Oddajmy wspólnie hołd pomordowanym i pomódlmy się nad ich głowami. Chwała bohaterom! Cześć Ich pamięci!".
bohater ginie w walce, nie poddaje sie do niewoli, mordem tez tego nie mozna nazwac bo nie wiadomo czy ich mordowano, oni zostali zastrzeleni, nie rozstrzelani tylko zastrzeleni, do meczennictwa rowniez nie mozna im przypisac, wiec nie byli rowniez meczennikami. byli wojskowymi, ktorzy wiedzieli co ich czeka podczas wojny jesli sie poddadza. przyslanianie calej historii polski jedna miejscowoscia z czasow drugiej wojny swiatowej upomnialo sie o okolo szesc milionow czterystasiedemdziesiatosiem tysiecy, po odjeciu dwudziestudwoch tysiecy z tych najpopularniejszych.

Obrazek foto:fobiak
robi sie cieplo a ma byc goraco, loda nikt nie zrobi na zawolanie wiec na ochlode pozostaja sople, przydadza sie kazdemu, kto jest slaby, gluchy na jedno ucho i slepy na jedno oko. tutaj ciemna noc nie jest symbolem ciemnoty dlatego, ze szklace sie sople lodu przerywajace ta ciemn sa zaspokojeniem pragnienia. co prawda widoczne sople na fotce nie powstaly z naszego bolu, nie sciekaly po nich lzy ale nie ma sie co oszukiwac i w drodze wyjatku mozna w to uwierzyc. dlatego, ze ich juz nie ma. w oddali nie widac tuneli ale widac swiatelko a nawet dwa, czyli jest nadzieja, ze kiedys sie cos zmieni. tylko co ma sie zmienic, przyjdzie dzien i zaznamy objasnienia, czy dowiemy sie tego, ze zylismy w ciemnosci.

gloryfkowanie jednego miejsca, wyrzucanie z grobow patriotow ponioslo swoje ofiary. hipokrytyczna polityka trzech najwyzszych kurdupli rozbija narod i demontuje wszystkie wartosci patriotyczne. jednym symbolem przyslonieto cierpienia rodakow, a wiadomo, ze tam zastrzelono tych, ktorzy nie chcieli walczyc, ktorym nie dano mozliwosci, ktorzy sie poddali wiedzac o tym, ze jeden z najwiekszych tyranow w dziejach ludzkosci, nie wybaczy im zbrodni z wojny z lat dwudziestych (nasi przodkowie wystrzelali wtedy miedzy innymi dwustu z czerwona gwiazda na czapce, ktorych dowodca byl najbardziej znany gruzin) i beda musieli zaplacic za to stokrotnie. przesladowania wiernych najwiekszemu naczelnemu wodzowi nie zaniechano rowniez po wojnie, wiekszosc wiezniow politycznych w zkr i zkw to uczestnicy wojny z roku dwudziestego. ukochany nasz syblol z czasow dws jest symbolem tchorzostwa a nie bohaterstwa i mordu, bo w jakiej relacji porownac "zastrzelenie" do wianuszkow czy kominow wymyslonych przez naszych zachodnich sasiadow. na wschodzie zastrzelono tych, ktorzy powinni bronic ojczyzny przed napadem sasiadow, dwa bataliony nie wykonalo rozkazu poddania sie i przedostalo sie na front zachodni by dalej walczyc, podjeli walkie i gineli na polu chwaly. przyklad tchorzostwa tych ktorzy znalezli sie pod stolica znienawidzonego narodu nie moze byc przykladem patriotyzmu dla mlodego pokolenia. niska liczba ofiar w stosunku do pozostalych zbrodni na naszym narodzie dokonanych przez oprawcow ktorym przebaczono juz, jest haniebnym sybolem a nie wzorem do nasladowania, poniewaz nasza historia zaczela sie nie w lasku na wschodzie, i jest calkiem inna.

ponad dwudziestoletnie szkodzenie rodakom i falszowanie naszej historii przez wszystkich trzech kurdupli okazalo sie pycha za ktora przyszlo zaplacic. reprezentanci tej pychy znajdowali sie w samolocie. wywyzszanie bylego samozwanczego rzadu na wyspach, wzywajacego dopiero po wojnie do bratobojczej walki, deptanie polakow przez ipn, gloryfikowanie akowcow, rozgrzeszanie zdrajcow, nie jednoczy narodu tylko prowadzi do dekonstrukcji.

jakis tam zaklamany kurdupel ma zamiar zakatynowac swoje prywatne miasto, dwa deby, ktore zasadzil to za malo, kiedys sie napalil na izbe pamieci ale nie poradzil sobie i importem tych co byli wtedy kiedy trzeba bylo pod bronia a nie walczyli z najezdzcami i nie potrafili obronic ludnosci cywilnej przed wytepieniem, - ze wschodu na zachod, rowniez polonizacja cmentarza czerwonoarmistow przeszla mu kolo nosa. na klamstwach sie nie buduje przyszlosci bo i tak sie zawali. propaganda, jakoby smierc prezydenta zjednoczyla wszystkich polakow jest nastepnym uderzeniem w policzek, mamy media falszywe i politykow przerastajach je o glowe w strunieniowkach. elite mielismy w czasach kiedy to malo kto umial pisac i czytac, dzisiaj pojecie takie nie ma znaczenia bo albo wszystkich nalezy zaliczyc do elity albo zapomniec o tym okresleniu.
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, jutro przeczytam spokojnie, a dziś chciałbym odnieść się tylko i wyłącznie do fotografii, która niemal idealnie wpisuje się w wierszyk "jurajski". Świetne zdjęcie.

ps. Z góry przepraszam, ale wyobraziłem sobie, że są to stalaktyty z jakiejś jaskini w jurze krakowsko-częstochowskiej.

ps2. I to czarne tło! Piękne.

ps3. Rozumiemy się telepatycznie?

ps4. To zjawisko synchroniczności? (Jung)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie musisz tego czytac bo juz wiem, ze odbierzesz podobnie
wiec oszczedz wstydu

~Andrzej Opublikowane: 2010-04-18 12:51:47 - użytkownik niezarejestrowany

Fobiak jesteś zwykłym komunistycznym chamem, za ktorego wstydze się, że w taki sposób używa naszego ojczystego języka. Jedź do Chin, albo Korei tam zawsze znajdzie się praca dla takiego bandziora i wandala jak Ty przy kapowaniu i męczeniu tych, którzy walczą o wolność...
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, zajebisty post.

ps. Kim jest ten idiota?

ps2. Nie, on nie jest idiota, on jest

"chamem, za ktorego wstydze się, że w taki sposób używa naszego ojczystego języka. Jedź do Chin, albo Korei tam zawsze znajdzie się praca dla takiego bandziora i wandala jak Ty przy kapowaniu i męczeniu tych, którzy walczą o wolność..."

[ Dodano: 2010-04-18, 18:09 ]
ps3. Dobrze, że do mnie coś takiego nie przychodzi.

ps4. A zresztą, gdy nie znam nadawcy maila, od razu wywalam do kosza. Po co Ty w ogóle coś takiego czytasz?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie wiem kim jest andrzejek ale moj post juz wyjebali w powietrze z tamtego portalu

przeciez nie zyczylem sobie abys to czytal, andrzejka nie znam na tyle to byc moze napisal trafniej od byle lizodupka

[ Dodano: 2010-04-18, 18:14 ]
no bo nie jestem slepy na jedno oko
czytam z nudow rozne tematy


















































o ktorych pisze
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

A tak! Żebyś wiedział, lubię lizać


fajnej dupy


cipkę
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tez nie lubie lizocipkow bo to konkurenci
a to pewnie rypnal tez jakis komunista
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... ji,46363,1

[ Dodano: 2010-04-19, 09:09 ]
nie ten link
ech...
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... ji,46363,1

[ Dodano: 2010-04-19, 09:11 ]
tez nie to
mial byc defaityzm
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, zdrowa konkurencja jest podstawą prawdziwego



komunistycznego kapitalizmu !!!!!


ps. Spójrz na Chiny !!!!!

ps2. Przecież oni nas zajebią !!!!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

myslisz, ze chinczycy interesuja sie katyniem
tylko spikierka w ptv mowila w nocy, ze uroczystosci z pogrzebu oglada caly swiat, i te wazne glowy panstw nie przyjechaly bo wulkam im zaslonil widocznosc
moim zdaniem nie przyjechali bo byli zajeciem lezeniem na lezakach
w jakim celu polacy tak klamia
na chuj im to potrzebne
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, nie wiem.

ps. Jak wiesz, nie interesuje mnie to zbytnio.

ps2. Czy głupek może stać się choć trochę mądry?

ps3. Zapewne może.

ps4. Ale czy chce?

ps5. Obawiam się, że dość często


nie !!!!!!!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

zarowno madrosc jaki glupota sa cechami wrodzonymi
tylko inteligencja jest nabywalna
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, a wiesz co? Wiesz, że Ty możesz mieć na swoje nieszczęście rację.


ps. Czy tzw. w cudzysłowie "duch narodu" (przyjmijmy, że jest) jest zdeterminowany?

ps2. Taka jakaś narodowa duchowa predestynacja?

ps3. Czy to może być prawdą?

ps4. Nie !!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wwww pisze:ps. Czy tzw. w cudzysłowie "duch narodu" (przyjmijmy, że jest) jest zdeterminowany?
nie jest zdeterminowany tylko nie wszyscy polacy chca siedziec w klatkach i czkac az im dozocy rzuca ochlapy podtruwane osobista nienawiscia do pozostalych slowian, nasz kosciol ma sie czego bac, zarowno sasiadow zreformowanych, protestancjich, prawoslawnych czy grekokatolikow ale normalny rodak nie ma sie co bac normalnego slowianina
w naszym panstwie rzadzi od stuleci kosciol i dzieki niemu przetrwalismy
ale za to musimy sie kosciolowi odwdzieczac
nawet droga falszowania faktow historycznych
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, trochę mnie uspokoiłeś, aczkolwiek mam jeszcze jedno pytanko.

ps. Skoro istnieje dość duża grupa ludzi myślących w miarę normalnie, o państwie, o słowiańszczyźnie, to dlaczego oni nie dochodzą do władzy?

ps2. No wiem, że kościół póki co jest potęgą, ale jak powoli powymierają ostatni katolicy, to może wtedy ktoś inny mógłby trochę wyprostować te wszystkie sprawy i rządzić zacząłby nami w bardziej ludzki sposób.

ps3. Czy jest to możliwe?

ps4. Czy bredzę?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wwww pisze:ps. Skoro istnieje dość duża grupa ludzi myślących w miarę normalnie, o państwie, o słowiańszczyźnie, to dlaczego oni nie dochodzą do władzy?
nie dochodza bo tam kiedys cos przeskrobali, moze zbili lopatka malucha po glowie w piaskownicy, nie zdobeda poparcia bo kandydat musi byc czysty, prawie swiety, bez skazy, nie wazne, ze jest glupi, wazne aby kosciol go poparl

dawniej bylismy panstwem wieloreligijnym to bylo latwiej

katolicyzm nie musi upadac, wazne aby kosciol odizolowac od panstwa aby zepchnac go do opozycji tam gdzie jego miejsce, tzn na tereny koscielne
rzd jest w rekach kosciola, wawel, cala polska i kosciol rzadzi nami a nie jakis tam polityk
oni bez kosciola nawet palcem nie kiwna
nawet kwasniewski nie byl w stanie usunac z palacu kapliczki po walesie

ale nie da sie ukryc, ze nasz kosciol nigdy nie zdradzil narodu
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, no to jak wygramolić się z uścisku kościoła?

ps. Jedynym sensownym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy, to wymarcie katolików, a to trochę niestety potrwa.

ps2. Do tego czasu po Polsce śladu nie będzie.

ps3. Przecie tu wszystko będzie niemieckie !!!!!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

e tam, narodow sie nie zniszczy je moze przenarodowic jedynie
religia jest potrzebna
kosciol sam sie bedzie musial dostosowac
jak zobaczy, ze traci wiernych , dlatego, ze nie spelnia swojej roli tzn. nie zamuje sie tym czym powinien
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, nie wiem co Ty teraz bredzisz.

ps. We Francji dajmy na to, kościoły świeca pustką, nikoguśko w nich nie ma, ale Francuzi mają swoją materię, tzn. kulturę z której są dumni, napuszeni wręcz. A my?

ps2. Jaką będziemy mieli substancje, jak kościół splajtuje?

ps3. Wymień coś, prócz disco polo, co w sensie kultury nas powiąże.

ps4. No język, ale to zbyt mało.

ps5. Polacy są w dalszym ciągu tak zafascynowani zachodem, że mimochodem przestana być Polakami.

ps6. Słowiańskość, cokolwiek to znaczy, jest dla większości be !!!, bo kojarzy się z Rosją, komunizmem, itp.

ps7. Wiem, przesadzam, generalizuje, ale powiedz sam, co do sensu, istoty jakiejś, rzeczy, sprawy ......


polskiej
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no
nie wiem
zreszta sie nie oplaca zastanawiac na polakami bo madrzy to my niegdy nie bylismy i nie bedziemy, nawet jak bedziemy wszyscy mieli doktoraty za soba
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, no szczerze mówiąc, to nie pocieszyłeś mnie.

ps. Powiem Ci, co będę robił ja.

ps2. Otóż będę starał się pisać wierszyki.

ps3. Co to da?

ps4. Nic nie da, bo nikt się tym nie interesuje poważnie.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

glupota czesto sie przydaje, zobacz tylko, ze w katyniu strzelali tylko do inteligencji
nasza glupota pozwala nam przetrwac bo na glupiego szkoda kuli, europa sie nami nie przejmuje, robi swoje, kaczynski kwakal kwakal a i tak w lizbonie podpisal traktak, grozil rosjanom w gruzi a a nato dupe wypial
czyli przetrwamy dlatego, ze takich sie sie bierze powaznie
sa bez znaczenia, nadaja sie tylko do ciezkich prac niskostawkowych
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, a kiedykolwiek, ktokolwiek z nami się liczył?

ps. Może wtedy jak mieliśmy państwo od morza do morza?

ps2. Załóżmy, że tak.

ps3. Dlaczego wtedy byliśmy mądrzy, a teraz nie potrafimy zbudować silnego państwa?

ps4. I weźmy jeszcze na tapetę nieszczęsny kghm. Tak sobie o nim ostatnio myślałem, i wyobraziłem sobie, że część jego zysku przeznacza się na odbudowę sieci "Społem", albo barów mlecznych, gdzie można było sobie pyszne zjeść (pamiętam doskonale Bar Racławicki w Lublinie, gdzie wpadałem na szpinakową sałatkę, do której brałem porcję kaszy ze skwarkami, pyszne, no i ruskie pierogi !!!!!

ps5. Fobiak rozpierdolono wszystko, prawie wszystko. Zakłady Metalowe, bo po co my mamy produkować broń, jak może ktoś inny, rozpierdolono Radoskór, bo po co produkować dobre buty, jak można w chińskich trampkach chodzić, rozpierdolono Wytwórnię Części Zamiennych, bo po co, przecież nie ma już polskich maszyn, rozpierdolono (pozostały resztki) fabrykę maszyn do szycia Łucznik, bo po co robić dobre maszyny, które byłyby konkurencją dla Singera ....... itd, itp.

ps6. Kurwa !!!! W tym kraju nie może być już nic polskiego !!!!

ps7. Choć nie, ostatnio usłyszałem jak to Piątnica postawiła się dla Carrefoura, i wyobraź sobie, że Francuzi zmiękli i zapłacili, tyle ile życzyła sobie za towar Piątnica. Bo przecież Polacy chcą kupować polskie serki i nabiał, a nie jakąś chemię z zachodu !!!!

[ Dodano: 2010-04-19, 15:43 ]
ps8. I jeszcze przypomniało mi się jak to jakiś czas temu czytałem w lokalnej prasie, że piekarze z Niemiec przyjeżdżają do polskich piekarzy po nauki jakieś tajemne, bo oni to już chyba chleba nie umieją wypiec dobrego.

ps9. A jak byłem w Londynie, to kurwa, bez wsadzenia tej waty do tostownicy nie byłem tego czegoś w stanie przełknąć, tak smakowało.

ps10. Fobiak, a co Ty tam w ogóle jesz, prócz korzonków i lebiody?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no
przeciez 3 kurduple do tego dazyli a dlaczego to nalezalo ich pytac, pewnie dlatego, ze to tchorze i nie uwierzyli w polakow, najwieksze szkody narobili walesa i kwasniewski
tak nas sprzedali, ze za 100 lat nikt nie wroci ze zmywakow
najgorsze jest to, ze w szkolach ucza dzieci historii pisanej na goraco, na nowo
juz kazdy mlodzian wie, ze mielismy najwieksza partyzantke na swiecie, tylko ukrywa sie przed nimi, ze to cale ak siedzialo jak mysz pod miotla, bo by nam tyle ludu nie wycieli, no nie bylo tak, ze nic nie robili, kiedys czytalem, ze przestwiali kwiatek w oknie, jesli melina byla wolna, no i wytlukli mlodziez warszawska wtedy kiedy to juz nie mialo zadnego znaczenia

[ Dodano: 2010-04-19, 15:59 ]
nieraz paznokcie sobie ogryzam
ale to juz musze byc bardzo glodny

[ Dodano: 2010-04-19, 16:03 ]
niemcy maja ok 300 gatunkow chleba
tylko dzisiaj nikt maki nie miesza dostaja gotowy produkt, dolewaja wody i do piecyka
no jest taki jak piszesz z tym chlebem, ktory miesiac moze lezec i sie nie zepsuje, ludzie wyrzucaja nie dlatego, ze splesnial czy jest niezwiezy ale dlatego, ze sie zakurzyl i nie chce sie im odkurzac
taki podobny do polskiego jest tylko u malych piekarzy i kosztuje do 4 euro

[ Dodano: 2010-04-19, 16:06 ]
z tymi naukami nie wierze
niemiec rzemiosla nie uczy sie od polaka
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, już mam dość narzekania, niech ktoś inny z Tobą pogada.

ps. Na dziś skończyłem.

[ Dodano: 2010-04-19, 16:46 ]
ps2. Albo nie, jeszcze temat tzw Powstania Warszawskiego.

ps3. Otóż powiem Ci, że nie opuszcza mnie przeświadczenie, że to była największa z możliwych głupot dwś na jakie się zdecydowaliśmy, a wiesz dlaczego? I nie chodzi mi o ludzi, bo jak są idiotami, to niech sobie giną bezproduktywnie, ale chodzi mi o Warszawę, o zabudowę. Przecież jak jadę do tej największej w Europie dziury, to kurwa! nie mogę na nią patrzeć taka jest piękna. A to wszystko dzięki wspaniałemu powstaniu, które chuj wie czemu miało służyć.

ps4. Fobiak, a co owi dowódcy sobie myśleli?, bo nie mogę sobie tego wyobrazić, że co?, że jak przyjdą rosjanie i armia polska, to oni ich przywitają biało-czerwonymi flagami i powiedzą, "dobra spadajcie! sami się wyzwoliliśmy!" O co w tym wszystkim chodziło, bo kurwa!, do dnia dzisiejszego nie mieści mi się to w głowie.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wczesniej byla akcja burza miala wzniec powstanie narodowe
ale burza przeszla bez grzmotow z londynu sie churzylo ale nic do poski nie doszlo wiec komorowski otworzyl zawory i zalal warszawe krwia dzieci polskich. panom chodzilo o to aby nie przypisac ruskim wyzwolenia polski, zreszta o tym sie nie mowi dzisiaj, jak i o 1,3 milonach grobow sowieckich na terenach polski. chodzilo rowniez o to aby pokazac sztuczke magiczke, czyli, ze nie bylismy tchorzami i potrafimy z wysepek w czasie teetime porwac dzieci na smierci. ta polska arystokracja to najgorszy polski gnoj, juz nie jeden raz przejebali nam polske
wiec zwazaj na tych ktorzy maja nazwisko konczace sie na ski

[ Dodano: 2010-04-19, 17:39 ]
nie jestesmy w stanie zaakceptowac faktow
dlatego manipulejmy, zaklamujemy narod
aby utrzymac to czym nas obarczylo powstanie kosciuszkowskie, listopadowe i styczniowe czyli bohaterstwo
nawet mickiewicz byl zmuszona nas oklamac aby zrodzic w nas patriotyzm ale jemu wybaczam bo mial dobre zamiary
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, bardzo fajnie się to czyta.

ps. Jestem umówiony (jak zrobi się ciepło, obiecałem, że zabiorę ją na kawę) z pewną panią histeryczką, (kobieta po 50-ce) na kilka lekcji historii.

ps2. Jest tak na wszystko wkurwiona, że z chęcią rozjebałaby połowę miasta naszego kochanego. Także nie myśl sobie, że jesteś sam.

ps3. Moje adhd, w porównaniu z jej adhd, to




pikuś


którym
postaram się ją
w odpowiednim
momencie ugodzić



ps4. Poważnie, widzi te sprawy podobnie jak Ty. Może nie tak radykalnie, (choć?, ja wiem?, czy Ty jesteś radykalny? dla mnie jesteś normalny) a może i jeszcze bardziej. Będę notował co ważniejsze rzeczy, to później Ci je przedstawię.

ps5. Jej nazwisko kończy się na "icz".

ps6. Co Ty na to, iść z takim nazwiskiem na spotkanie?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no ic sie przewietrz icz jest lepsze od ski
koncze ten temat bo sie wkurwic idzie
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, jeszcze jestem i chciałem Ci tylko powiedzieć, żebyś się już nie wkurwiał.

ps. Idź na spacer jako i ja idę



do chińczyka coś zeżreć

bo jak wiesz, nie ma już

mlecznych barów

w tej krainie

mlekiem i miodem

płynącej
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tak samo jak i kiedys plynela mlekiem i miodem
tak samo i dzisiaj plynie
i zawsze tak bylo, ze nie dla wszystkich
jeszcze sto lat temu przy kosciolach staly pregieze

ic juz i nie pitol farmazonow
chlopi nosili szara odziez a biala mogli zalozyc tylko w niedziele i swieta

[ Dodano: 2010-04-19, 18:32 ]
przeciez ja nie wychodze z bunkru
a jak wojna wybuchnie to zrobie
tu nic mi nie grozi
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

już nie pitolę
bo za chwile z głodu
się rozpierdolę
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

a probowales od srodka wargi przygryzac, podgryzaj lekko skorke
jak poczujesz krew to przejdzie ci glod
a przyjdzie bol
zapomnisz
ze jestes glodny

[ Dodano: 2010-04-19, 18:37 ]
ciesz sie, ze jestes glodny
ile bab o tym marzy aby glodowac
ech...
nawet sobie nie wobrazasz
a musza jesc
jesc
i jesc
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość