Alandcycy

bujanie maluszkow, lanie wody, etc.
wlasne publikacje
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Alandcycy

Post autor: remik »

Badania wykazały, że najgłupszą racją są Alandcycy. Badano ich gruntownie, czyli od korzeni i stóp. Kontynentalne rozumografy nie wykazały więcej niż dwie szczypty a Kolumbijskie miały zbyt wysoki próg czułości. Najtańsze Skośne zaś z powodu wady konstrukcyjnej - zbiornik na inteligencję mieszalną wykonano z rybich pacierzy - psuły się jeden po drugim i z braku laku zalepiano je kitem co im pomogło ale nie badaczom. By dokończyć uczciwie badania konsorcjum MindMegaMax wdrożyło specjalny projekt na budowę czułego i pojemnego miernika. Wspierają go akademie oraz instytuty wojskowe, agencja kosmiczna i religijna.
Co wiadomo jednak z tradycji ustnej, historii pisanej, z internetu oraz doświadczeń kontaktów międzyludzkich to to to Alandcycy są głupsi od butów, szpilek i sandałów razem wziętych. Dla porównania Ciesi mają trzy szczypty, Stryjcy średnio pięć a przodujące narody tego świtu przekroczyły już miarę 50 procent czystego rozumu na głowę!
Krótko zastanawiano się nad przyczyną głupoty tego narodu. Czy to niedobór białka czy może nie rozwinięta struktura kraju? A może różnica niewytłumaczalna tajemnica.
Na trop najmodniejszej aktualnie hipotezy przyczynowej wpadł Rubens Zawadiaka z Depresji. Zauważył on mianowicie licząc na dwa łuty że Alandcycy są rasą szczęśliwą. Mimo braku zębów i pobytów oraz nieprzebranego w środkach bezrobocia. Okazało się że mierząc zwyczajną linijką oraz szklanką pojedynczych wybranych na przypadek stwierdził prawidłowość następującą: 82 punty szczęścia w skali Bajońskiej - 18 punktów głupoty w skali Deprecjacji. Punktacja ta u innych masowo kolaborowała z przykładem podanym i zawsze (prawie jest zawsze) równała się 100 punktów! Równe sto! A jednak sto. Zrazu jednak podniosły się głosy badaczy że badacz zapisał swe pomiary odwrotnie a przynajmniej tak je odczytano. Rząd światowy ogłosił, że dopóki sprawy nie wyjaśni samo przez się kontakty Alandcyców ulegają izolacji prewencyjnej łącznie z biochemią. Media demo wstrzymały oddech przed następnymi krokami i się udusiły. Alandcycy jednak nie pękają, chyba że na widok Alandcycek, na pół. W ten sposób pojawiają się nowi Alandcycy o podwójnym zasobie szczęścia i głupoty, które jak wiadomo są dziedziczne. Kwestię rozmnażania interesująca ta rasa rozwiązała z dawien dawna wewnętrznie i ekstrawertycznie z udziałem płci, ale na korzyść własną.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

aż tyle chciało Ci się pisać na temat starej prawdy, że głupsi są szczęśliwsi?
zdecydowanie najbardziej podobał mi się pomysł, że Alandcycy rozmnażają się przez podział jak bakterie
to mnie zaskoczyło po nieco nudnawych wywodach i uśmiało
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

musialbym cie to pochwalic ale nie wypada
mi czesto komentarz
dajcie zyc grabarzom
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

margolciu
owszem
jak mi się chce to piszę a nawet staram się pisać jak mi się chce
sam odkryłem to niespodziewanie po raz enty a teraz wiem, że odkryłem odkryte
bo na wierzchu leży i ty to wiesz już dawno i ja słyszałem że inni wiedzą natomiast koniec podziałowy jest przypadkowy ale prawdziwy (to też wiadomo od dawna, ale nie wszystkim :)
fo
przechwal mnie
albo
Jergo
Posty: 109
Rejestracja: 2010-07-27, 21:17
Kontakt:

Post autor: Jergo »

bardzo dobry tekst
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość